Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

• slovenský

Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň

Komedie / Rodinný

USA, 2014, 81 min

• Thomick

Scénáristu týhle nepřiměřeně fekální rodinný záležitosti by měl někdo pořádně nakopat. Ideálně klokan.(6.2.2015)

• Johnny.ARN

Pár vtípkov sa podarilo. 2 z 5(27.12.2015)

Celý snímek je pohledem do jedné americké rodiny v čele s malým chlapcem.Pohled na jejich jeden nepovedený den a přehodnocení svých priorit.Po komediální stránce mě film spíš zklamal,ale jako odpolední oddechovka,proč ne.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(26.12.2015)

Nie nezbláznil som sa, len v rámci žánru "rodinná komédia od Walta Disneyho" som dostal presne to čo som očakával v podobe, ktorá bola sympatická, vtipná a svieža. A klišé je dnes všade, no nie? :)(28.7.2015)

• Frajer42

Asi jsem si měl někde přečíst, že tento film vyvrhla dílna Walta. Je to zřejmě koukatelné pouze pro snovou rodinku s hodně malými dětmi. Pro ostatní to bude pravděpodobně podobná sračka, jako to byla pro mě osobně. Čekal jsem legraci ve stylu jednoho extrémně zkurveného dne a dočkal jsem se pouze několika trapných chvilek, ze kterých se prakticky vždy nějak vybruslilo. Film je tak přeslazený a pozitivní, až vše působí velmi nudně. I přes krátkou stopáž se mi podařilo vydatně se nudit. Dávám ošklivou hvězdu a ani pořádně nevím za co.(2.2.2015)