Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

• slovenský

Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň

Komedie / Rodinný

USA, 2014, 81 min

• Frajer42

Asi jsem si měl někde přečíst, že tento film vyvrhla dílna Walta. Je to zřejmě koukatelné pouze pro snovou rodinku s hodně malými dětmi. Pro ostatní to bude pravděpodobně podobná sračka, jako to byla pro mě osobně. Čekal jsem legraci ve stylu jednoho extrémně zkurveného dne a dočkal jsem se pouze několika trapných chvilek, ze kterých se prakticky vždy nějak vybruslilo. Film je tak přeslazený a pozitivní, až vše působí velmi nudně. I přes krátkou stopáž se mi podařilo vydatně se nudit. Dávám ošklivou hvězdu a ani pořádně nevím za co.(2.2.2015)

Vôbec nie zlé. Carell ako obvykle bezchybný a Bella Thorne ako obvykle dychberúca. Inak je to rodinná zábavka, bez výraznejšej ujmy na zdraví. Nie je nudná a svoje chyby hravo maskuje popiskom rodinný film. Neždíma emócie, niektoré vtipy sú podarené a zároveň končí bez morálneho posolstva. Netvrdím, že som z toho padal na zadok ale viem si predstaviť aj horšie filmy pri ktorých môžem stráviť večer. A zase vždy keď sa herci typu Carell a Garner rozhodnú pre podobne ladený príde mi to v rámci toho čo robia naozaj dobre, ako pomerne sympatické rozhodnutie - spraviť niečo aj pre svoje ratolesti a koniec koncov všetky decká, neodchované na resident evil.(21.1.2015)

• Thomick

Scénáristu týhle nepřiměřeně fekální rodinný záležitosti by měl někdo pořádně nakopat. Ideálně klokan.(6.2.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Proklel jsem pro vás dnešní den." A já idiot jsem se hodinu díval na to, kterak se naplňuje Murphyho zákon o tom, že může-li se něco pokazit, tak se to pokazí. Bylo mi za všechny zúčastněné hrozně trapně a přestože člověka většinou potěší, když slyší o cizím neštěstí, tak mě to tedy nebavilo. Navíc jsem si kromě chytání klokana žádného vtipu nevšiml a to je na komedii strašná mizérie. Za nejhorší však považuju to, že jako milovník šťastných konců jsem ho tentokrát rodince Super Cooperových nepřál a jen jsem litoval toho, že je ten krokodýl nezbaštil i s triem rozverných australských kovbojů.(1.4.2016)

Rozpočet $28miliónovTržby USA $66,954,149Tržby Celosvetovo $101,379,287Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,456,977 //počet predaných kusov 130,021Tržby za predaj DVD v USA $10,408,716 //počet predaných kusov 531,454║ miestami tie kiksy ušli ale ako celok nie je to až tak ucelené a zábavné ako by si žiadalo /45%/(7.12.2015)