Právě 4. července, v den oslav Dne nezávislosti, napadnou USA, Evropu i Asii nepřátelské mimozemské síly v podobě útočných robotů, takzvaných transformerů. Bombardují Zemi roji umělých asteroidů. Není proti nim obrany, i když se spojí všechny armády světa. Všude panuje totální zmatek. Záchrana civilizace je v rukou dvou lidí – maloměstského hasiče a vědce, který se věnuje výzkumu mimozemských kultur. Musejí co nejrychleji vymyslet rafinovanou zbraň, jež dokáže zastavit invazi a zničit vetřelce, než se ujmou vlády... (oficiální text distributora)

groower777

Tak a dalších 90min mojho života stravených zbytočne pri tejto sra........e!.ja neviem že im vobec niekto dovoli take pič........y točiť!!!!a vedia uz v scenari ze to bude pič.......a ale za peniaze ......ten trapas pre nich asi stojí !MADE IN USA......a okrem ineho režijná filmografia pána W.D.Hogana hovori za všetko..... ()

cariada

Tak tragický to zase nebylo, mě se to docela líbí. Invaze z vesmíru či přesně ji z nitra země. Variace na Den nezávislosti, který já mám velmi rád. Béčkovost se tam nezapře , ale zase se to celé odehrává za dne, tak že je vše pěkně vidět a i triky jsou docela solidní. Občas mám pro takovéhle filmy slabost. ()

Autogram odpad!

Deň nezávislosti je pre Ameriku taký citlivý, že ani dobyvační mimozemšťania si nemôžu vybrať iný dátum na prepadnutie Zeme. Ich srandovné stroje poskladané z dielov nakúpených v remeselníckych potrebách odstaví samozrejme niekoľko detských hackerov a vedecky založených sexi dievčat, ako sa na správne katastrofické sci-fi patrí. ()

Acrobat odpad!

Do izby vletel generál s penou v ústach. "Merisi! Pre Boha živého, čo tu robíte, keď vonku zúri peklo na deň nezáv...! "No čo no čo. Pozerám zostrih k finále Miss Bum Bum Brazílie a dostal som erekciu, tak čakám kým ustane. A navyše, čo ma po tom, že nejaké kovové údy sa derú zo Zeme. Je tam hasič zo zboru namakaných hasičov, prezident, decká, šikovný, šibnutý, kráska atď. Zlý, dobrý, prejavy, skrátka hovadiny. Mňa, mojej emotívnej akcie, nadpozemskej kráse Berriet, zahorizontálnej láske k umeniu a širokospektrálnej otovorenosti k piatemu elementu by tam bola škoda. Čušte generál! Nehovorte ani slovo, ja túto americkú zberbu chrániť nebudem." (videné 09.08.2015,BDrip) ()

Mahalo odpad!

I opice s IQ bublajícího bláta by to odehrála lépe, při natáčení zřejmě chyběla dramaturgie, už v prvních dvaceti minutách jsem předpokládal, že to bude totální katastrofa, a tím nemyslím "invazi", a taky že ano. Na tento film jsem se radši ani neměl dívat, měl by jsem možná klidnější spaní..... hlavně že nezapomněli říct "Bůh žehnej Americe." ()

• Film byl natočen za patnáct dní. (Johnny.ARN)