너의 목소리가 들려 (TV seriál)

Neoui moksoriga deulleo

I Can Hear Your Voice

I Hear Your Voice

Jižní Korea, 2013, 18x60 min

Nejvíce mne potěšila chvílemi znělka z YAB. A to ostatní už posuzujte sami dobrý scénář a postavy. Dokonalá scéna kdy si s někým povídáte přes myšlenky. Já to doporučuji vidět.(11.8.2014)

Viděla jsem to dvakrát a napodruhé mě to bavilo stejně hodně, jako když jsem to viděla poprvé. Mám strašně ráda ústřední dvojici, kteří, i přes věkový rozdíl, spolu opravdu působí jako pár. Ne jako v jiných korejských seriálech, kde je celý vztah založen na nekončícím pláči. Všechny postavy se chovaly logicky a pochopitelně - včetně záporáka. Jistě, dalo by se tu najít několik věcí, které třeba nejsou úplně stoprocentní - jako například hodinky hlavního hrdiny - ale tady se to krásně ztratí a vůbec to neruší. Dokonce i ten nadpřirozený prvek, který tu byl, působil naprosto přirozeně a má svůj smysl a funkci v příběhu, což také nebývá vždy pravidlem.(5.1.2014)

Hlavni dějová linie se mi velice líbila a až na minimum drobností ji považuji za dokonalou. Práce s událostmi, psychologií postav i se soudním prostředím bylo nakládáno skvěle. Zajímavě se mezi sebou proplétala i minulost postav a navíc hudba výtečně podporovala probíhající scény. Koukám, že Korejci se vážně při obsazování hlavní dvojce věkového rozdílu vůbec nebojí a dokazují to dalším seriálem.(9.10.2014)

Po dlhom čase serial, ktory ma priklincoval k obrazovke. Male minus za zbytočne pridane časti, ale inak jeden z najlepšich ake som kedy videl. Super pribeh, vyborne zahrane. Malo to všetko čo tam chcem mať, čo chcem v serialoch vidieť a počuť. Parada.(9.3.2016)

Perfektní scénář, pěkná hudba a konečně hlavní hrdinka, která neleze na nervy, ale naopak baví. Děj je od začátku poutavý a už samotná minulost mě naprosto pohltila. Kromě hlavní hrdinky je tu řada dalších charismatických a vtipných postav. Jediný, ke komu jsem si nevybudovala žádný vztah, byl Soo Ha. Po romantické stránce mi to přišlo rovněž nezáživné a bylo mi úplně jedno, jestli spolu ti dva skončí. Hezky promyšlený seriál, který mě ovšem nechytil za srdce. 4*(19.11.2013)

• - Na konci druhého dílu (1:01:00) se u soudu Jang Hye Sun (Bo-yeong Lee) podívá na Park Soo Ha (Jong-Suk Lee), za kterým nikdo nesedí. Další díl však začíná stejnou scénou s tím, že za Park Soo Ha sedí už nějakou tu dobu Cha Kwan Ho (Sang-hyun Yoon). (Denila)

• - V dôsledku vysokých hodnotení zvýšili počet epizód z pôvodných 16 na 18. (Chinese Ashio)