Tlouštík z Beverly Hills

Beverly Hills Ninja

Tlsťoch z Beverly Hills

Akční / Komedie

USA, 1997, 85 min

Nedoceněná komedie se skvělým hercem v hlavní roli. Je smutné, že se předávkoval drogami. Snímek nezklame nikoho. Litovat nebudete a zažijete hodinu a půl srandy.(20.6.2010)

No jo, jedna z těch komedií, která je založená na nemotorném chlapíkovi, kterého musí zachraňovat skutečný ninja, aby neudělal nějakou hloupost, to ale není vůbec jednoduché a právě na to většinou doplatí sám ninja. Pokud máte rádi podobné komedie o nemotorech, tak se vám rozhodně bude líbit i tato.(4.2.2013)

• Tyler

Původně jsem chtěl dát jednoznačně odpad,ale posledních 15 minut sem se dost dobře bavil a několikrát sem dostal záchvat smíchu.Přesto je to málo.(19.8.2003)

• Tommassi3

"Velký bílý ninja je pořád s tebou !!" Kdo ?? Velká bílá mindža ?? Než si Chuck bral Larryho, chodil Dennis Dugan s Chrisem Farleyem.. A stvořili spolu nejsádelnatější a nejodpornější rádoby parodii na ninja bijáky všech dob.. Hanba blejt !!(30.1.2017)

Komedie jak se sluší a patří. Samozřejmě se nejedná o žadnou převratnou záležitost, ale Haru je úplně brutální nindža a některý vtípky sou fakt prvotřídní, jen je škoda, že to občas nerozjel ještě trošku víc, nicméne konečná bitka je excelentní(13.5.2007)

• - Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)