poster

Hazardní hráči (festivalový název)

 • USA

  Mississippi Grind

Drama

USA, 2015, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ****

  50. MFF KV(11.7.2015)

 • castor
  ***

  A mě to zrovna dvakrát nechytlo. Možná jsem nebyl správně naladěný, ale jednoduše jsem měl sáhnout po něčem jiném. Tihle hazardní hráči nemají jiskru v oku, kterou měl třeba studovaný sympaťák Matt Damon, když seděl u stolu proti sušenkáři Johnu Malkovichovi ve vydařeném pokerovém dramatu Hráči. Tyhle ztracené existence naopak frčí ve větším množství sázkových her, cestují po Státech, emoce i humor se tu dávkují pozvolna, herci jsou slušní. Ve finále toho ale není mnoho, co by mělo uvíznout v paměti trochu déle.(28.10.2015)

 • kleopatra
  ****

  Dva závisláci na gamblerství, přičemž jeden se štve za vidinou balíku peněz, druhý si to prostě jen užívá a jak sám říká: baví mě ta cesta. Koníček je spojuje, cíl rozděluje. Ben Mendelsohn - Australan, jehož je dobré si všimnout, a Ryan Reynolds, který přes modelí vizáž umí občas i skvěle hrát, to jsou oni. Sladkobolná pohoda skoro za pět set.(7.12.2015)

 • Wacoslav1
  *

  Nevím co na tom některým zde hodnotícím přišlo zábavný. Pro mě spíš fádní a nic neříkající. Filmy z podobného prostředí úplně nevyhledávám, ale občas mě nějakej z nich chytne, no tenhle to nebyl.20%(17.11.2015)

 • Rakosnicek77
  ****

  Jsou to čtyři hvězdy, ale velmi odřené, jsou tam jenom tak tak :-) A možná to není ani tak kvůli kvalitě filmu, ale pro to téma, které představuje a dost realisticky podává. Vím že to asi není moc spravedlivé hodnocení, ale svoji objektivitu, si prostě jednou za čas, můžu dovolit trochu přiškrtit :-) Raději nedomýšlet, jak by to celé pokračovalo, mít to o 10 minut víc!(19.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace