poster

Hazardní hráči (festivalový název)

 • USA

  Mississippi Grind

Drama

USA, 2015, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bachy
  **

  Neskutečně ploché. Reynoldse asi opravdu podávat jedině v rakvi pod zemí (Buried). Nebýt pána, co skládá mikrofon, byl to ten nejslabší varský večer. #kviff2015(8.7.2015)

 • castor
  ***

  A mě to zrovna dvakrát nechytlo. Možná jsem nebyl správně naladěný, ale jednoduše jsem měl sáhnout po něčem jiném. Tihle hazardní hráči nemají jiskru v oku, kterou měl třeba studovaný sympaťák Matt Damon, když seděl u stolu proti sušenkáři Johnu Malkovichovi ve vydařeném pokerovém dramatu Hráči. Tyhle ztracené existence naopak frčí ve větším množství sázkových her, cestují po Státech, emoce i humor se tu dávkují pozvolna, herci jsou slušní. Ve finále toho ale není mnoho, co by mělo uvíznout v paměti trochu déle.(28.10.2015)

 • PP66
  ****

  Road movie dvou hazardních hráčů podle řeky Mississippi nakonec korunovaná šťastnou výhrou, kdy jsem happy end už nečekal. Viděno v rámci Tour po Americe(24.4.2016)

 • J*A*S*M
  ****

  (50th KVIFF) Zábavnější film, než by se u námětu o závislácích na hazardních hrách dalo očekávat. Vyššímu hodnocení nahrává především skutečnost, že miluji americké road movie. V Mississippi Grind se na cestu za štěstím vydávají dvě ztracené existence. První z nich je sympaťák Ryan Reynolds (kterého jsem letos viděl už v druhém dobrém filmu, super!), který působí free a cool, ale postupně se ukazuje, že i on má své problémy. Druhým je absolutně vynikající Ben Mendelsohn, jehož postava o sobě jedním pohledem sdělí úplně všechno. On je hlavním tahákem filmu. Smutný člověk se smutným osudem, kterému i přes jeho nemalé chyby přejete trochu toho štěstí, ačkoli tušíte, že až se ho dočká, udělá beztak zase nějakou pitomost, aby o něj přišel. To už film nezobrazuje, ale myslím si, že je to neodvratné. 70 %(11.7.2015)

 • Wacoslav1
  *

  Nevím co na tom některým zde hodnotícím přišlo zábavný. Pro mě spíš fádní a nic neříkající. Filmy z podobného prostředí úplně nevyhledávám, ale občas mě nějakej z nich chytne, no tenhle to nebyl.20%(17.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace