poster

Hazardní hráči (festivalový název)

 • USA

  Mississippi Grind

Drama

USA, 2015, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Nevím co na tom některým zde hodnotícím přišlo zábavný. Pro mě spíš fádní a nic neříkající. Filmy z podobného prostředí úplně nevyhledávám, ale občas mě nějakej z nich chytne, no tenhle to nebyl.20%(17.11.2015)

 • Davies182
  ***

  Nejdivnější film z prostředí casin, kterej sem kdy viděl a nejspíš i do budoucna uvidim. Nedokážu přesně identifikovat, co to jako všechno vlastně mělo bejt (i za žánr!), ale zas tak moc mě to kupodivu nenudilo, Mendelsohn je přeci jen hereckej bůh a Reynoldse žeru. A už mi taky konečně někdo vysvětlete, proč vypadá Sienna Miller v každým jejím filmu úplně jinak... Jak to ti maskéři dělaj?(30.1.2016)

 • kleopatra
  ****

  Dva závisláci na gamblerství, přičemž jeden se štve za vidinou balíku peněz, druhý si to prostě jen užívá a jak sám říká: baví mě ta cesta. Koníček je spojuje, cíl rozděluje. Ben Mendelsohn - Australan, jehož je dobré si všimnout, a Ryan Reynolds, který přes modelí vizáž umí občas i skvěle hrát, to jsou oni. Sladkobolná pohoda skoro za pět set.(7.12.2015)

 • J*A*S*M
  ****

  (50th KVIFF) Zábavnější film, než by se u námětu o závislácích na hazardních hrách dalo očekávat. Vyššímu hodnocení nahrává především skutečnost, že miluji americké road movie. V Mississippi Grind se na cestu za štěstím vydávají dvě ztracené existence. První z nich je sympaťák Ryan Reynolds (kterého jsem letos viděl už v druhém dobrém filmu, super!), který působí free a cool, ale postupně se ukazuje, že i on má své problémy. Druhým je absolutně vynikající Ben Mendelsohn, jehož postava o sobě jedním pohledem sdělí úplně všechno. On je hlavním tahákem filmu. Smutný člověk se smutným osudem, kterému i přes jeho nemalé chyby přejete trochu toho štěstí, ačkoli tušíte, že až se ho dočká, udělá beztak zase nějakou pitomost, aby o něj přišel. To už film nezobrazuje, ale myslím si, že je to neodvratné. 70 %(11.7.2015)

 • Pedestrian
  ****

  Výborné. Místama jsem z filmu měl pocit, že sleduju dokument, až tak přesvědčivě a skvěle je to zahrané. A o hlavních postavách bych řekl, že jim ani tak nejde o vyhrávání jako spíš o ten adrenalin ze hry. Mendelsohn je božský loser a Reynolds největší pohodář. Docela bych si dal přídavek v podobě nějaké extended verze a navštívil více amerických prdelákovů, kde to není pro ránu daleko.(21.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace