poster

Hazardní hráči (festivalový název)

 • USA

  Mississippi Grind

Drama

USA, 2015, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dO_od
  ***

  // Bylo to hazardní drama? Buddy road trip movie? Pokus o psychologickou sondu do duše gamblera? Přesně to je ten problém. Postavy se možná tváří, že znají svůj cíl, ale film několikrát sám zopakuje, že pro něj je cílem samotná cesta - a to já, prosím pěkně, prostě v tomhle žánrovém zmatku neberu. 6/10(5.12.2015)

 • kleopatra
  ****

  Dva závisláci na gamblerství, přičemž jeden se štve za vidinou balíku peněz, druhý si to prostě jen užívá a jak sám říká: baví mě ta cesta. Koníček je spojuje, cíl rozděluje. Ben Mendelsohn - Australan, jehož je dobré si všimnout, a Ryan Reynolds, který přes modelí vizáž umí občas i skvěle hrát, to jsou oni. Sladkobolná pohoda skoro za pět set.(7.12.2015)

 • Rakosnicek77
  ****

  Jsou to čtyři hvězdy, ale velmi odřené, jsou tam jenom tak tak :-) A možná to není ani tak kvůli kvalitě filmu, ale pro to téma, které představuje a dost realisticky podává. Vím že to asi není moc spravedlivé hodnocení, ale svoji objektivitu, si prostě jednou za čas, můžu dovolit trochu přiškrtit :-) Raději nedomýšlet, jak by to celé pokračovalo, mít to o 10 minut víc!(19.1.2016)

 • Renton
  ****

  50. MFF KV(11.7.2015)

 • Bachy
  **

  Neskutečně ploché. Reynoldse asi opravdu podávat jedině v rakvi pod zemí (Buried). Nebýt pána, co skládá mikrofon, byl to ten nejslabší varský večer. #kviff2015(8.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace