Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ****

  Macík Ted je vskutku opĺzle hovado. Jeho odviazaný drsný a vulgárny humor je v mnohých prípadoch na hrane, ale nikdy neprekročí mieru únosnosti. Priznám sa, že som sa obával, že sa v dvojke pritvrdí a humor sa preženie. Nestalo sa tak, humor ide svojou líniou aj v dvojke, dokonca sa snímok može hrdiť aj príbehom. A ten je k zamysleniu. Príjemná zábava.(30.7.2015)

 • Spiker01
  *****

  Před třemi lety byl obživlý méďa terno. Přestože jsme znali Griffinovi, zírali jsme se, co to ten Seth MacFarlane zase vymyslel. A byl to trhák, takže zákonitě byl sequel v plánu již po úvodním víkendu. A protože to byla děsná prdel, báli jsme se, jestli nebylo vyčerpáno to nejlepší pro první díl a dvojka nebude splácanina. Ovšem vyvést mě v omyl bylo těžké už v preprodukci. Tentokrát totiž bez Mily Kunis. Je jedno, co předcházelo tomu, proč Universal rozvázal s Milou pracovní poměr (vážně scénář počítal s těhotenstvím tak dlouho dopředu?), ovšem co mi vadí je fakt, že dvojka naprosto popírá děj prvního filmu a Johnovu snahu o znovuzískání Lori tady odbývá jednou větou. Druhý problém spočívá v nekonzistenci občasně scén na sebe nenavazujících. Je zjevně běžná praxe velkého stříhání, ovšem naštěstí to většinou není tolik poznat jako na letošních Avengers 2 a právě druhém Tedovi. Ačkoliv jsou jednotlivé gagy vtipné a je jasné, že do filmu byly vložené skutečně ty nejpovedenější, několikrát jsem zaznamenal, že jsou pouze slepou větví a ani scéna před ani po danou scénu nijak nedoplňují a ani dále nepoukazují. Zejména se jedná o výbornou scénu s Liamem Neesonem a Wahlbergovo náhlým záchvatem úzkosti, blíže nespecifikovaným. Nyní se ale dostáváme k jádru zrna. Méďa je minimálně stejně vtipný jako napoprvé, ne-li víc. Ačkoliv výše zmíněné Griffinovi nemám tolik nakoukané, jeho humor mi sedl i v loňském Million ways to die in the West. Něco je vyhnáno ad absurdum, ale valná většina scének je vtipná. Mark Wahlberg hraje ňoumu z Bostonu (možná dokonce sám sebe než prorazil), který trousí jedno Holy Shit za druhým, ale trousí to i podruhé způsobem tak přirozeným a vtipným, že jsem se bavil při každé, pouze na oko nahodilé, hlášce a je to zkrátka sympaťák. Pro naši kulturu nejspíš bude problém některé narážky a camea pochopit, ale Seth se zkrátka do angloamerické komunity vždycky trefoval nejraději, takže mu to vyčítat ani není záhodno. My, filmoví fanatici, samozřejmě víme, kdo je Jay Leno nebo Jimmy Kimmel, ale ví to i naše přátelé, které dění kolem filmu blíže nesledují? Pochopíte odkazy na Judge Judy a Mary Backer? Pokud ne, nevadí, jelikož krom gagů přímo cílených na americké publikum toho film nabízí mnohem více a musím přiznat, že takhle jsem se nezasmál už delší dobu. Google ale v kině nevytahujte, nebyli byste asi rádi, co vám najde. Nejlepší Twisty : 1) AND NEW SUPERMAN WILL BE : JONAH HILL!! 2) Tajemný kufřík? 3) Políčko!...90%...[5.7.2015_Kino Šumava_Klatovy](5.7.2015)

 • predators
  *****

  Konečně komedie, u které jsem se fakt zasmál! Pravda je, že jsem šel do sálu s pocity skepse, ale o to víc jsem byl překvapený, jak se tvůrci poprali a hlavně, jak zapasovali mnohdy drsný slovník tak, abych neměl opět pocit, že jde jen o trapnou, hulvátskou slátaninu. Pokud na to půjdou rodiče s dětmi, tak na to pozor... (i když ony už všechno znají). Takže, co říci závěrem...po dlouhé době tu máme svěží komedii a velké doporučení pro diváky! 83%(2.7.2015)

 • juta
  ***

  Jednička mě nenadchla a ani pokračování nebylo o moc lepší. Opět tu byl chlípný humor, který se mi sem nehodil a byl až vcelku trapnej a některé situace byly tak špatné, že nechápu, jak vůbec něco takového může někdo do dnešního filmu vymyslet. Ale oproti jedničce jsem se alespoň dvakrát dobře zasmál.(8.9.2016)

 • Tom_Lachtan
  *

  [- Filmový víkend čsfd 2015 -] Ještě o řád slabší, než první díl, snad jediný povedený vtip byl s Glumem, humor postavený jen a pouze na tom, že dané věci pronáší sprostý plyšový medvídek je spíš trapný, padouch a celá zápletka s výrobcem hraček je zcela odporně nudný product placement a stejně jako v prvním filmu, nejhorší jsou scény, kdy se tvůrci snaží hrát na vážnou notu, ty jsou tak špatně a tendenčně natočené, že jsem měl nutkání vyjít do promítací místnosti a rozkousat harddisk, na kterym byl méďa nahranej. Co je bohužel nejhorší, je hlavní námět filmu, ten v prvním případě alespoň trochu dával naději, jenže tady... Ne, nevtipné tak, že jsem se takticky takticky rozhodl vkládat několikaminutové spánky, abych to přežil(10.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace