První díl nasadil přeci jen laťku velmi vysoko a nemůžu souhlasit, že pokračování drží s jedničkou krok nebo že dokonce laťku posunulo výš. Po přečtení samé chvály, jsem i na dvojku vyrazila s nedočkavostí do kina a zhlédla jsem film, který pro mě byl malým zklamáním. Vtipy sice opět povedené, dvě hodiny pro mě ale byly hodně dlouhé a chvílemi jsem se i nepatrně začínala nudit. Hodně mi chyběla Mila Kunis, ač mám Amandu ráda, myslím, že na roli ve filmu se Mila hodila prostě mnohem víc. I přes menší negativa se podle mého názoru opět jedná o jednu z nejpovedenějších komedií letošního roku. :-)(22.7.2015)

Řekl bych, že jednička byla lepší. Je to nejspíše tím, že tentokrát jsem už tak nějak věděl, co od toho mám čekat, takže mě to ničím nepřekvapilo.(30.11.2015)

Ještě lepší než první díl. Bál jsem se, že v pokračování se bude MÉĎA krotit (resp. bude krocen), ale je to ještě trochu víc za čárou než jednička s mnohem větší porcí vtipů. Zázrak!(13.7.2015)

• niethustra

MacFarlane filmy prostě neumí. Teče tomu po hubě klišé, Sethovy mokré sny o romantické lásce, bývá to otravně dlouhé a oproti MacFarlanově skvostné seriálové tvorbě překvapivě přizdisráčské.(8.8.2015)

Rozpočet $68miliónovTržby USA $81,284,830Tržby Celosvetovo $213,734,783Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ opäť delikátna záležitosť, ktorá má rovnaké grády zábavnosti ako prvý diel, všetko tu funguje ako hodinky, hluchých miest minimum, prachsprosté gagy dokážu za každým dostať diváka do kolien, v kine som sa zabával luxusne, Amanda Seyfried krásne doplnila ústrednú dvojicu, maškrta /videl v kine: 95%/(8.7.2015)