• Tom_Lachtan

[- Filmový víkend čsfd 2015 -] Ještě o řád slabší, než první díl, snad jediný povedený vtip byl s Glumem, humor postavený jen a pouze na tom, že dané věci pronáší sprostý plyšový medvídek je spíš trapný, padouch a celá zápletka s výrobcem hraček je zcela odporně nudný product placement a stejně jako v prvním filmu, nejhorší jsou scény, kdy se tvůrci snaží hrát na vážnou notu, ty jsou tak špatně a tendenčně natočené, že jsem měl nutkání vyjít do promítací místnosti a rozkousat harddisk, na kterym byl méďa nahranej. Co je bohužel nejhorší, je hlavní námět filmu, ten v prvním případě alespoň trochu dával naději, jenže tady... Ne, nevtipné tak, že jsem se takticky takticky rozhodl vkládat několikaminutové spánky, abych to přežil(10.8.2015)

Jednička byla lepší. Zasmál sem se snad jen třikrát a jinak nic extra. Podle hodnocení sem čekal vtipnou pecku místo toho sem dostal zhulenyho medvěda kterej chce dítě.(22.10.2015)

Honit quaterbacka New England Patriots a nebýt přitom na hřišti? Oplzlého Paddingtona stahuje v téže řece srst nasáklá ukřičenou vulgaritou, soudními proslovy a fruktózovým patosem (Morgan Freeman jakožto lidumilný právník operující se slovem láska byl zralý na úder světelným mečem). Ty opravdu krutopřísné momenty, a že jich je jak prstů na ruce problémového člena Yakuzy, naopak bodují svojí hravostí a rezervovaností (pole Johna Williamse, postavičky na Comic-Conu). MacFarlane by měl přestat trpět utkvělou představou, že jsou jeho scénáře natolik nahuštěné vtipem, že si zaslouží dvouhodinové stopáže.. hashtag# Vyndejte mu baterky(22.9.2015)

Ještě lepší než první díl. Bál jsem se, že v pokračování se bude MÉĎA krotit (resp. bude krocen), ale je to ještě trochu víc za čárou než jednička s mnohem větší porcí vtipů. Zázrak!(13.7.2015)

Tohle byla vážně prdel! Místy fakt nehorázná. Oproti jedničce míň romantiky a víc prasáckýho humoru a já říkám proč ne. Pěkná řádka těchto gagů mě dostala slušně do kolen. Děj je sice blbej, to by mohli do pokračování (snad bude) ještě vychytat, ale zábava výborná. Komu nevadí tento styl, tak s chutí do toho. Méďa je neskutečnej dávač. 75%(3.3.2016)