Ještě lepší než první díl. Bál jsem se, že v pokračování se bude MÉĎA krotit (resp. bude krocen), ale je to ještě trochu víc za čárou než jednička s mnohem větší porcí vtipů. Zázrak!(13.7.2015)

hashtag# Bránice zničena.(11.7.2015)

Ve dvojce se dočkáváme míň rom, víc com. Bavil jsem se o poznání líp. 70%(20.7.2015)

Tohle byla vážně prdel! Místy fakt nehorázná. Oproti jedničce míň romantiky a víc prasáckýho humoru a já říkám proč ne. Pěkná řádka těchto gagů mě dostala slušně do kolen. Děj je sice blbej, to by mohli do pokračování (snad bude) ještě vychytat, ale zábava výborná. Komu nevadí tento styl, tak s chutí do toho. Méďa je neskutečnej dávač. 75%(3.3.2016)

Je to zbytočne dlhé, má to pár hluchých miest (väčšina scén na súde) a sem-tam pokus o vážnejší či romantický tón príliš nefungujú. Ale ten zvyšok je väčšinou veľmi vtipný a niektoré scény (Neeson, Jurský park, likvidácia stand-upu, Amanda vs. Glum) sú geniálne. 7/10(5.7.2015)