Je to zbytočne dlhé, má to pár hluchých miest (väčšina scén na súde) a sem-tam pokus o vážnejší či romantický tón príliš nefungujú. Ale ten zvyšok je väčšinou veľmi vtipný a niektoré scény (Neeson, Jurský park, likvidácia stand-upu, Amanda vs. Glum) sú geniálne. 7/10(5.7.2015)

Oproti jedničce pro mě žádná změna. Neřehtal jsem se, jen smál, ale za to u pár povedených vtipů. Jinak mi ale tihle dva kokoti pořád akorát lezou na nervy. Amandu Seyfried bych ojel. Morgan Freeman je hrozně starý. Liam Neeson má vtipné Cameo (jiní už tolik ne).(11.10.2015)

• Tom_Lachtan

[- Filmový víkend čsfd 2015 -] Ještě o řád slabší, než první díl, snad jediný povedený vtip byl s Glumem, humor postavený jen a pouze na tom, že dané věci pronáší sprostý plyšový medvídek je spíš trapný, padouch a celá zápletka s výrobcem hraček je zcela odporně nudný product placement a stejně jako v prvním filmu, nejhorší jsou scény, kdy se tvůrci snaží hrát na vážnou notu, ty jsou tak špatně a tendenčně natočené, že jsem měl nutkání vyjít do promítací místnosti a rozkousat harddisk, na kterym byl méďa nahranej. Co je bohužel nejhorší, je hlavní námět filmu, ten v prvním případě alespoň trochu dával naději, jenže tady... Ne, nevtipné tak, že jsem se takticky takticky rozhodl vkládat několikaminutové spánky, abych to přežil(10.8.2015)

Nastavovaná kaše z prvního dílu není o nic horší, ale ani lepší. Jako série, pro starší obyvatelstvo nekorektních, scének to funguje skvěle, bohužel se tam prostě musela hodit nějaká ta příběhová vata, která klasicky nemá co nabídnout. Kdyby si u třetího pokračování nechal MacFarlane trošku poradit od zkušeného dramaturga, mohl by Méďa fungovat i v trošku jiné rovině, než jen jako postavička ze skečů.(14.9.2015)

Zhlédnuto na Filmovém víkendu ČSFD 2015 v Turnově. Na tento film jsem se nejvíc netěšila, ale stejně jako loni překvapila úplně stejným způsobem komedie 22 Jump street, tak letos mě totálně odrovnal Méďa 2. Ještě teď mě bolí břicho. Musím ovšem vidět ještě jednou. A nejen tento film, ale i zbylých pět. Šest filmů za dva dny je moc na to, aby si člověk urovnal myšlenky do komentáře.(9.8.2015)