Ve dvojce se dočkáváme míň rom, víc com. Bavil jsem se o poznání líp. 70%(20.7.2015)

Tohle byla vážně prdel! Místy fakt nehorázná. Oproti jedničce míň romantiky a víc prasáckýho humoru a já říkám proč ne. Pěkná řádka těchto gagů mě dostala slušně do kolen. Děj je sice blbej, to by mohli do pokračování (snad bude) ještě vychytat, ale zábava výborná. Komu nevadí tento styl, tak s chutí do toho. Méďa je neskutečnej dávač. 75%(3.3.2016)

Zhlédnuto na Filmovém víkendu ČSFD 2015 v Turnově. Na tento film jsem se nejvíc netěšila, ale stejně jako loni překvapila úplně stejným způsobem komedie 22 Jump street, tak letos mě totálně odrovnal Méďa 2. Ještě teď mě bolí břicho. Musím ovšem vidět ještě jednou. A nejen tento film, ale i zbylých pět. Šest filmů za dva dny je moc na to, aby si člověk urovnal myšlenky do komentáře.(9.8.2015)

Konečně komedie, u které jsem se fakt zasmál! Pravda je, že jsem šel do sálu s pocity skepse, ale o to víc jsem byl překvapený, jak se tvůrci poprali a hlavně, jak zapasovali mnohdy drsný slovník tak, abych neměl opět pocit, že jde jen o trapnou, hulvátskou slátaninu. Pokud na to půjdou rodiče s dětmi, tak na to pozor... (i když ony už všechno znají). Takže, co říci závěrem...po dlouhé době tu máme svěží komedii a velké doporučení pro diváky! 83%(2.7.2015)

Druhý díl jak se patří. Ani horší, ani lepší, prostě druhý, s nekolísající kvalitou. Za velké plus lze považovat, že autoři neopakují to, co fungovalo v prvním díle. Dokonce méďa je zde krapet jiný, mírně vyzrálejší a částečně umírněnější. Tím ale lepé glosuje a mně to tak přišlo vtipnější. Ale pošuk je to stejně, to zas jo. Některé fórky dovedou opravdu vydatně rozesmát, jiné jen lehce rozveselí, ale to nevadí, protože tu je ještě příběh, který je docela zajímavý, a tempo, které nenudí. Google fórky patří dokonce k těm chytřejším. Zkrátka vůbec ne hloupá komedie o takové pitomosti, jako je oživlý plyšový medvídek, bojující za svůj status osobnosti.(21.9.2015)