Druhý díl mě přišel prostě lepší a to jsem si je oba pustil za sebou. Hrubozrný humor zůstal, mrtě odkazů na filmový universe taky. Do toho spousta hulení. Nejlepší scény jsou určitě Black Cocks, Tom Brady, návštěva spermobanky. No zkrátka pobavil jsem se na výbornou. 80%(1.12.2015)

Oproti jedničce pro mě žádná změna. Neřehtal jsem se, jen smál, ale za to u pár povedených vtipů. Jinak mi ale tihle dva kokoti pořád akorát lezou na nervy. Amandu Seyfried bych ojel. Morgan Freeman je hrozně starý. Liam Neeson má vtipné Cameo (jiní už tolik ne).(11.10.2015)

Tohle byla vážně prdel! Místy fakt nehorázná. Oproti jedničce míň romantiky a víc prasáckýho humoru a já říkám proč ne. Pěkná řádka těchto gagů mě dostala slušně do kolen. Děj je sice blbej, to by mohli do pokračování (snad bude) ještě vychytat, ale zábava výborná. Komu nevadí tento styl, tak s chutí do toho. Méďa je neskutečnej dávač. 75%(3.3.2016)

První díl nasadil přeci jen laťku velmi vysoko a nemůžu souhlasit, že pokračování drží s jedničkou krok nebo že dokonce laťku posunulo výš. Po přečtení samé chvály, jsem i na dvojku vyrazila s nedočkavostí do kina a zhlédla jsem film, který pro mě byl malým zklamáním. Vtipy sice opět povedené, dvě hodiny pro mě ale byly hodně dlouhé a chvílemi jsem se i nepatrně začínala nudit. Hodně mi chyběla Mila Kunis, ač mám Amandu ráda, myslím, že na roli ve filmu se Mila hodila prostě mnohem víc. I přes menší negativa se podle mého názoru opět jedná o jednu z nejpovedenějších komedií letošního roku. :-)(22.7.2015)

Seth MacFarlane má hlavu plnou nápadů, ale filmy prostě neumí. Smysl pro humor samozřejmě má, ale jednoduše ho nedokáže prodat. Tak to prostě vnímám já. Celou stopáž sleduju spoustu politicky nekorektního humoru, který je tak nějak vtipný nebo se tomu alespoň blíží, ale nějak mi nejde hnout koutky. Ujíždí na bizarních dialozích, hodně krutých gazích, strefuje se do kdekoho. Zápletka pokulhávala už minule (tentokrát náš držkatý plyšák přijde o status „lidská bytost“, nemůže adoptovat dítě – ano, nemá péro, i když tuším, že v jedničce skóroval – navrch mu anulovali manželství a vyrazili z práce), na vážnou notu, ač je míněná jakkoliv, by MacFarlane hrát neměl vůbec. Může být tak akorát rád, že do všech svých filmů angažoval výborného Giovanni Ribisiho. A že vymyslel návštěvu improvizačního večera nebo komiksového festivalu.(16.8.2015)