Tohle byla vážně prdel! Místy fakt nehorázná. Oproti jedničce míň romantiky a víc prasáckýho humoru a já říkám proč ne. Pěkná řádka těchto gagů mě dostala slušně do kolen. Děj je sice blbej, to by mohli do pokračování (snad bude) ještě vychytat, ale zábava výborná. Komu nevadí tento styl, tak s chutí do toho. Méďa je neskutečnej dávač. 75%(3.3.2016)

Přibližně na stejné úrovni jako první díl. Pár hluchých míst by se našlo, hlavně ten občasný zpěv mě štval, ale jinak jsem se solidně bavil.(2.7.2015)

Jednička byla lepší. Zasmál sem se snad jen třikrát a jinak nic extra. Podle hodnocení sem čekal vtipnou pecku místo toho sem dostal zhulenyho medvěda kterej chce dítě.(22.10.2015)

• - Ve scéně, kdy právnička Samantha (Amanda Seyfried) volá právníkovi Patricku  Meighanovi (Morgan Freeman), aby se domluvili na schůzce, má její laptop tmavě modrou barvu. Nicméně v další scéně už je laptop čistě bílý. (luka4615)

• - Postava Patricka Meighana, kterou hraje Morgan Freeman je pojmenována po scenáristovi sériálu Griffinovi  (od r. 1999) Patricku Meighanovi. (JORDY)

• - Jedná se o první filmové pokračování, na kterém se Mark Wahlberg podílel. (JORDY)