Zhlédnuto na Filmovém víkendu ČSFD 2015 v Turnově. Na tento film jsem se nejvíc netěšila, ale stejně jako loni překvapila úplně stejným způsobem komedie 22 Jump street, tak letos mě totálně odrovnal Méďa 2. Ještě teď mě bolí břicho. Musím ovšem vidět ještě jednou. A nejen tento film, ale i zbylých pět. Šest filmů za dva dny je moc na to, aby si člověk urovnal myšlenky do komentáře.(9.8.2015)

Ještě lepší než první díl. Bál jsem se, že v pokračování se bude MÉĎA krotit (resp. bude krocen), ale je to ještě trochu víc za čárou než jednička s mnohem větší porcí vtipů. Zázrak!(13.7.2015)

Pobavil som sa skoro rovnako ako pri jednotke, aj keď ako celok to postrádalo ten drive, ktorý pri jednotke zafungoval hlavne kvôli tomu super nápadu oživiť plyšáka a nechať ho viesť normálny život. Jeden by neveril, aké problémy striehnu na sympatického medveďa keď ho oficiálne uznajú za vec. Niektoré gagy a šplechy sa vážne podarili. Amande to tu tiež pristalo takže spokojnosť. 75/100(7.12.2015)

Nastavovaná kaše z prvního dílu není o nic horší, ale ani lepší. Jako série, pro starší obyvatelstvo nekorektních, scének to funguje skvěle, bohužel se tam prostě musela hodit nějaká ta příběhová vata, která klasicky nemá co nabídnout. Kdyby si u třetího pokračování nechal MacFarlane trošku poradit od zkušeného dramaturga, mohl by Méďa fungovat i v trošku jiné rovině, než jen jako postavička ze skečů.(14.9.2015)

Větší, delší, ujetější, vulgárnější. Pokud si ujíždíte na prvním dílu, i zde se výborně pobavíte. Bohužel film toho nemá moc na vyprávění, aby utáhl celé 2 hodiny.(11.1.2016)

• - Melodie, která začne hrát, když Méďa (Seth MacFarlane) vytáhne u soudu mobil, je melodie známé hry "Angry Birds". (Stanley619)

• - Jedná se o první filmové pokračování, na kterém se Mark Wahlberg podílel. (JORDY)

• - Ve filmu se v menší roli objeví i elitní quaterback NFL z týmu New England Patriots, Tom Brady. Mark Wahlberg je velkým fanouškem Patriots a na Super Bowlu XLIX byl osobně Bradymu potřást rukou. (Punisher)