• niethustra

MacFarlane filmy prostě neumí. Teče tomu po hubě klišé, Sethovy mokré sny o romantické lásce, bývá to otravně dlouhé a oproti MacFarlanově skvostné seriálové tvorbě překvapivě přizdisráčské.(8.8.2015)

Tak tohle mi přišlo ještě lepší než 1. Je to vážně nářez. Tak dobré jsem to ani nečekal. Vážně jsem se skvěle bavil. Ted chce po svatbě s Tammi-Lynn adoptovat dítě. Zjistí ale, že na to nemá nárok a že není osoba. Proto spolu se svým kámošem Johnem Bennetem vyhledají právničku Samanthu L. Jackson. Tu hraje pohledná Amanda Seyfried, které role vážně sedne. Mezí ní a Johnem rychle vzplane jiskra. No a pak už jen začíná dlouhé cesta za Tedovými občanskými právy. Film je opět plný skvělých skečů a vtipných scén. Povedená je například návštěva newoyrského Comic Conu. Morgan Freeman tam má dobrou menší roli. A Liam Neeson a Jimmy Kimmel tam mají zábavné štěky. Třeba bude i další díl. :) "Ženské nemají péra. Jsou to chlapi s kozama!" :D(6.1.2016)

Je to zbytočne dlhé, má to pár hluchých miest (väčšina scén na súde) a sem-tam pokus o vážnejší či romantický tón príliš nefungujú. Ale ten zvyšok je väčšinou veľmi vtipný a niektoré scény (Neeson, Jurský park, likvidácia stand-upu, Amanda vs. Glum) sú geniálne. 7/10(5.7.2015)

Opravdu nesnáším slovní spojení „nekorektní humor“! Jde o lingvistický paskvil, sloužící výhradně upjatým, přechytřelým teploušům k rádoby yntelechtuálnímu vyjádření pocitu, že je něco dře v jejich dokonale vyběleném rektu podobně jako „drátěná šprcka“, „vegetariánský salám“ nebo „ostnatá okurka“. Objektivně může být humor třeba drsný, fekální nebo dementní, avšak nikdy ne nekorektní, neboť to zavání pouze povýšeneckým pohrdáním nemalými skupinami všech těch usměvavých pojídačů žiletek, koprofilů či mentálních zabržděnců. Tumor pana Mkfr-lejna je určitě maligní, mnohdy metastázuje až do bránice, avšak jeho pičující plyšák dost nevyzpytatelně žongluje se všemi výše uvedenými ingrediencemi a po čtyřech až pěti frcích hraničících s naprostou genitalitou vám je Set vzápětí schopen s downovským chichotáním rozmazat po xichtě hovno či čerstvý ejakulát, nebo po vás hodit smradlavou, lepkavou kouli holyvůdského patosu. Škoda. Ale i tak od jedničky velký pokrok a daleko vyváženější mix, v němž konečně začíná vítězit temná strana, která jej všemi cestami přibližuje k hrobu. A hnusné Amandě se musím omluvit, neboť jsem jí evidentně křivdil, když jsem se domníval, že je tak vytlemená, protože ji vždycky před klapkou někdo v přívěsu foukne do prdele obří kládu.(23.7.2015)

Větší, delší, ujetější, vulgárnější. Pokud si ujíždíte na prvním dílu, i zde se výborně pobavíte. Bohužel film toho nemá moc na vyprávění, aby utáhl celé 2 hodiny.(11.1.2016)