Oproti jedničce pro mě žádná změna. Neřehtal jsem se, jen smál, ale za to u pár povedených vtipů. Jinak mi ale tihle dva kokoti pořád akorát lezou na nervy. Amandu Seyfried bych ojel. Morgan Freeman je hrozně starý. Liam Neeson má vtipné Cameo (jiní už tolik ne).(11.10.2015)

To malý plyšový hovado a Marky Mark jsou zpátky a kupodivu je to jedno z mála pokračování komedií, co neztrácí jiskru ani vtip. V tomhle případě je humor ještě tvrdší, nápaditější, camea vytříbenější, přesně na co máte v létě náladu doplazit se po práci do kina.(30.7.2015)

"Co je kód 317? - Někdo zase zkoušel ukrást Tomovi Bradymu mrdku." Má-li něčí semeno stanovený policejní kód, tak je to super. Skvělý je rovněž vyhledávač Google s neustále vyskakujícími černými péry, modelka Glum, dva diverzanti na Comic-Conu a samozřejmě Flash Gordon - taky si asi svou poslední spermii schovám pro případ, kdyby mi na moři došly proteiny. Méďův a spol. humor mne prostě bavil, ale boj plyšáka za lidská práva mi to celé trošku kazil a brzdil zábavu.(14.3.2016)

Opravdu nesnáším slovní spojení „nekorektní humor“! Jde o lingvistický paskvil, sloužící výhradně upjatým, přechytřelým teploušům k rádoby yntelechtuálnímu vyjádření pocitu, že je něco dře v jejich dokonale vyběleném rektu podobně jako „drátěná šprcka“, „vegetariánský salám“ nebo „ostnatá okurka“. Objektivně může být humor třeba drsný, fekální nebo dementní, avšak nikdy ne nekorektní, neboť to zavání pouze povýšeneckým pohrdáním nemalými skupinami všech těch usměvavých pojídačů žiletek, koprofilů či mentálních zabržděnců. Tumor pana Mkfr-lejna je určitě maligní, mnohdy metastázuje až do bránice, avšak jeho pičující plyšák dost nevyzpytatelně žongluje se všemi výše uvedenými ingrediencemi a po čtyřech až pěti frcích hraničících s naprostou genitalitou vám je Set vzápětí schopen s downovským chichotáním rozmazat po xichtě hovno či čerstvý ejakulát, nebo po vás hodit smradlavou, lepkavou kouli holyvůdského patosu. Škoda. Ale i tak od jedničky velký pokrok a daleko vyváženější mix, v němž konečně začíná vítězit temná strana, která jej všemi cestami přibližuje k hrobu. A hnusné Amandě se musím omluvit, neboť jsem jí evidentně křivdil, když jsem se domníval, že je tak vytlemená, protože ji vždycky před klapkou někdo v přívěsu foukne do prdele obří kládu.(23.7.2015)

Konečně komedie, u které jsem se fakt zasmál! Pravda je, že jsem šel do sálu s pocity skepse, ale o to víc jsem byl překvapený, jak se tvůrci poprali a hlavně, jak zapasovali mnohdy drsný slovník tak, abych neměl opět pocit, že jde jen o trapnou, hulvátskou slátaninu. Pokud na to půjdou rodiče s dětmi, tak na to pozor... (i když ony už všechno znají). Takže, co říci závěrem...po dlouhé době tu máme svěží komedii a velké doporučení pro diváky! 83%(2.7.2015)

• - Film obsahuje po titulcích scénu s Liamem Neesonem. (MATADOR)

• - O plánech na pokračování se Seth MacFarlane poprvé zmínil na Comic-conu 2012 se spolučleny obsazení seriálu American Dad! (od r. 2005). 13. srpna 2013 stanovil přes Twitter datum premiéry. (GreatestFan)

• - Ve scéně, kdy právnička Samantha (Amanda Seyfried) volá právníkovi Patricku  Meighanovi (Morgan Freeman), aby se domluvili na schůzce, má její laptop tmavě modrou barvu. Nicméně v další scéně už je laptop čistě bílý. (luka4615)