Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LoLaa
  ****

  První díl nasadil přeci jen laťku velmi vysoko a nemůžu souhlasit, že pokračování drží s jedničkou krok nebo že dokonce laťku posunulo výš. Po přečtení samé chvály, jsem i na dvojku vyrazila s nedočkavostí do kina a zhlédla jsem film, který pro mě byl malým zklamáním. Vtipy sice opět povedené, dvě hodiny pro mě ale byly hodně dlouhé a chvílemi jsem se i nepatrně začínala nudit. Hodně mi chyběla Mila Kunis, ač mám Amandu ráda, myslím, že na roli ve filmu se Mila hodila prostě mnohem víc. I přes menší negativa se podle mého názoru opět jedná o jednu z nejpovedenějších komedií letošního roku. :-)(22.7.2015)

 • MMR
  ****

  Řekl bych, že jednička byla lepší. Je to nejspíše tím, že tentokrát jsem už tak nějak věděl, co od toho mám čekat, takže mě to ničím nepřekvapilo.(30.11.2015)

 • movie
  ****

  Ještě lepší než první díl. Bál jsem se, že v pokračování se bude MÉĎA krotit (resp. bude krocen), ale je to ještě trochu víc za čárou než jednička s mnohem větší porcí vtipů. Zázrak!(13.7.2015)

 • niethustra
  *

  MacFarlane filmy prostě neumí. Teče tomu po hubě klišé, Sethovy mokré sny o romantické lásce, bývá to otravně dlouhé a oproti MacFarlanově skvostné seriálové tvorbě překvapivě přizdisráčské.(8.8.2015)

 • T2
  *****

  Rozpočet $68miliónovTržby USA $81,284,830Tržby Celosvetovo $213,734,783Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ opäť delikátna záležitosť, ktorá má rovnaké grády zábavnosti ako prvý diel, všetko tu funguje ako hodinky, hluchých miest minimum, prachsprosté gagy dokážu za každým dostať diváka do kolien, v kine som sa zabával luxusne, Amanda Seyfried krásne doplnila ústrednú dvojicu, maškrta /videl v kine: 95%/(8.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace