Kovbojové (festivalový název)

Komedie

Chorvatsko, 2013, 90 min

Tomislav Mrsic

Tomislav Mrsic

Scala - 2015. Víc takových komedií prosím. Nadsázka, zábava, super hlášky a naučíte se, jak imitovat supa. :)(17.8.2015)

Komedie z divadelního prostředí s příměsí melodramatu. Zábavné příběhy venkovských balíků, kteří nemají téměř žádné herecké předpoklady, ale na konkurz prostě nikdo kromě nich nedorazil. Nejvíce ovšem baví dialogy ve stylu: „Ty jsi Srb?“ „Ne.“ „Nemusíš se bát.“ „My Srbi se nebojíme.“ a podobné perly („Co si pamatuji, vždycky mě přitahovali spíš chlapi, ale buzna nejsem.“ ... „Penzisté jsou naše budoucnost.“) :-)(23.3.2015)

Chorvátska komédia o westernovom predstavení. Už vopred som tušila, že pôjde o skvelú komédiu postavenú na svojskom humore a sklamaná som rozhodne nebola. Je to síce jednoduché, skromné a predvídateľné, ale baviť sa určite budete. [9. MFF Cinematik, Piešťany 2014](12.9.2014)

Váhala jsem mezi hvězdičkami, ale protože tam nebyl happy end, tak můžu s klidným svědomím dát 5. Díky, byl to můj první chorvatský film.(15.5.2015)

XXII. FebioFest Praha - Nadchlo. Úžasný gagy.(5.5.2015)