Doufal jsem že Black Sails se přihlásí k trendu realistických seriálů se zaměřením na emoce a psychologii. Ale ona je to pirátská variace dobrodružných příběhů. O historické věrnosti si zatím můžu nechat jenom zdát. A dojem se už podstatně nezmění, protože i kdyby scenáristé otevřeli chytré knížky, a načetli si něco o reáliích té doby, tak stěží přeobsadí všechny ty pohledné a vypracované pirátské supermany, a stejně tak pohledné, depilované a asertivní mladé slečny. Navíc to vypadá, že se bude hlavně mluvit, intrikovat a hrát dvojí hry. Čili koncept dobrý tak pro královské dvory té doby, případně pro obchodnickou vrstvu. K bukanýrům mi tohle nepasuje. Zatím dávám tři hvězdičky.(29.1.2014)

Pro milovníky pirátů, docela povinnost. Je fakt, že jsem od toho čekal více, je to hodně upovídané, než na cokoliv jiného tak je to zaměřeno hlavně na intrikaření, přesuny vlivu a snahy o splěnní cílů jednotlivých postav, celé zasazeno do pirátského prostředí. Akce v tom je, je poměrně ultimátní drsná, ale nešla na mě z toho atmosféra jako ze starých snímků s pirátskou tématikou. Chyběla mi v tom hlavě taková ta dobrodružnost. Pak je v tom i dost nahoty, sexu a takové určité okázalosti, tohle je spíše jako taková zbytečná vložka. Krom dějové linky kolem Max, to tam být ani nemuselo. Finále je krepet, no asi víc jak krapet, uhozené, ale má to své grády. Většina postav slušně sympatických, jen ten Silver mi v prvních dílech dost lezl na nervy, pak se to zlepšilo. A umírání sympaťáků je asi v módě, což mě trochu štve. Člověk si někoho oblíbí a oni jej scénáristi pošlou ke dnu :) Po první sérii 80%(7.4.2014)

Hodnocení pilotu: Od kabelovky Starz jsem čekal víc než seriálovou verzi Pirátů z Karibiku, protože tohle není spolek drsnejch pirátů, ale spíš parta hezounů z posilovny. Není to úplně špatný, ale během hodinový stopáže jsem se místama nudil a těšil se, až se přestane kecat a něco začne dít. Vizuálně super, ale ten zbytek je odfláknutej. 60%.(6.3.2014)

• salahadin

Hodnocení 1. dílu: Po prvním dílu obrovské zklamání! Od "herců" se již neočekává, že budou dobře hrát, ale dobře vypadat. Achjo, takhle prznit pirátská dobrodružství, kam se poděli ti praví bukanýři??? Prostě naženeme do kostýmů pár šampónků z fitness, pár lehkých holek, co rády roztáhnou nohy a ukážou vemínka, k tomu tunu totálně nic neříkajících keců o volbách nového kapitána a přidáme nějakou libovou řežbu (vše, co chce dnešní publikum vidět - sex, krev a na seriál tyto ingredience většinou bohatě stačí). A hotovka. Atmosféra žádná. Dobrodružství nulové. Scénář stupidní. Jak přes kopírák s Hrou o trůny. Vždycky jsem si Silvera představoval jako jednonohého námořníka, nebezpečnějšího než syfilis a ne jako nějakýho cucáka se sixpackem, který není herecké poleno, on je herecké megakopyto. Jestli jsou tělesné proporce a pro holky líbivá tvářička atributy pro získání role (a ne herecký um), pak se vůbec nebudu divit, když tenhle seriál bude mít nulovou úroveň a kvalitu.(26.1.2014)

• MoiJe

Pilot. Na pirátov trestuhodne nezáživné. A Bayovka so slabými efektami už v pilote? Tsss.(23.6.2014)