poster

Black Sails (TV seriál)

 • Slovensko

  Čierne vlajky

Dobrodružný / Drama

USA, 2014 - 2017, 35 h 12 min (Minutáž: 28x50 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • epicek
  *****

  Aby mě takhle chytla pirátská tematika , to jsem teda nečekal ! Zatím neskutečné nadšení !(10.4.2015)

 • Helo
  *****

  První řada rozjezdová, ale po druhý řadě musím napálit bezkonkurenčních 5*! Parádní postavy, zvraty, napětí, epický jak sviň! A ten závěr druhý série? Měl jsem pocit, že koukám na historickej velkofilm se 150ti milionovým rozpočtem!(31.3.2015)

 • Moena
  ****

  Nevím, jestli je náhoda, že tenhle seriál šel do televize těsně po vydání AC3, ale je jeho logickým doplňkem a dobře mi to spolu pasuje. Dozvědět se nějaká "fakta" o lidech, které člověk poznal ve hře a objevují se i v seriálu. Jinak bych si asi informace sám nedohledával. Samotný seriál považuji za poměrně zdařilý. Obsazení perfektní, hlavně v případě Flinta a Vanea. Nedostatek scén na moři pochopitelně zabolí, ale tak zase jsme přeci jenom v televizní produkci, kde se zatím stamiliony netočí. Ona i ta Hra o trůny bitvami z knihy zrovna neoplývá. Takže nebýt té sliny, kterou jsem chytil u PC byl by seriál průměrný. Takhle první řada za čtyři a čekám na další.(18.3.2014)

 • Cervenak
  ****

  Lode, cecky, krv. Prvá sezóna chabá, ale ku koncu nabrala poriadne grády a druhá séria už bola vysoko pozerateľná. Má to svoje utárané pasáže, ale sú vyvážené krásnymi loďami, hnusnými pirátmi, hustou delostreľbou a pomerne brutálnymi zvratmi. Toby Stephens výborný antihrdina.(6.3.2016)

 • HAL
  ***

  Po pilotu - přihlouplá nuda plná napomádovaných nýmandů - seriálově standardizované, tu pravou pirátskou poetiku to nevidělo ani z hodně velké dálky. Ale holky jsou tu výrazně hezčí než ve slavném "nejdražším pornu" Pirates XXX, takže se těším aspoň na posezonní sestřih akčních scén. 5/10(27.1.2014)

 • - Zatímco kapitán Flint (Toby Stephens) a John Silver (Luke Arnold) jsou postavy zcela smyšlené, postavy Anne Bonny (Clara Paget), Charles Vane (Zach McGowan), Jack Rackham a Benjamin Hornigoldem (Patrick Lyster) byli skuteční piráti. (Nathanielmon)

 • - Podle historických pramenů se Anne Bonny nejdříve vdala za Jacka Bonnyho a až poté za Jacka Rackhama. (kellne)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace