1. séria - 85%. Pirátske dobrodružstva mám rád a toto mi šmakuje. Seriál s produkcie Michale Baya ma ako obvykle na oko všetko. Slušné herecké obsadenie, nádhernú výpravu, kostými, užasnú hudbu, štipľavé scény a zaujímavý príbeh, ktorému by neuškodilo väčšie tempo ako v posledných dieloch. Stačilo by o jeden diel menej. Slušný rozbeh prvej serie dúfam, že v druhej už bude viac akcie. 2. séria - 90%. Tak druhá séria začala pekne husto. Stret dvoch kapitánov, ktorý sa niesol cez celých desať dielov nemal chybu, akčná finále taktiež a súboj o zlato zo stroskotanej španielskej lode príjemne prefíkaným prekvapením. Druhá séria spravila pekný skok od tej prvej, či už akciou, príbehom alebo postavami.(20.8.2014)

• MoiJe

Pilot. Na pirátov trestuhodne nezáživné. A Bayovka so slabými efektami už v pilote? Tsss.(23.6.2014)

Nejednoznačné postavy jsou fajn, neustálé intriky a podrazy také, zpracovávání nepůsobí tak lacině, jak jsem se obával a byť je příběh trošku zmatenější a některé vedlejší postavy nejsou využity tak, jak by si zasloužily, ve finále jde o působivou pirátskou podívanou. 8/10 Edit: Druhá řada je ještě o poznání působivější. Stále se pozornost soustředí na pletichaření a přetahování o moc, ale šláplo se na plyn i pokud jde o akci a zajímavé zvraty a odhalení, díky kterým získávají události z první řady druhý rozměr. 9/10(17.3.2014)

Black Sails nebyl mnou nikterak vyhlíženým seriálem a nebýt hry AC4, tak bych ho asi přehlédnul. Když už byla nálada na něco pirátského, tak mi přišel tento seriál vhod. A mile mě překvapil. Hned na úvod prvního dílu je pěkná bitva na lodích s parádními efekty. Každý díl mě víc a víc přitáhnul a i konce jednotlivých dílů končili tak, že se člověk hned těšil na další díl. Stejně jako Spartacus, ani zde televize Starz nešetřila násilím, erotickými scénami a jadrnou mluvou. V seriálu se furt něco děje a zvratů je zde jako máku. Intriky, podvody, ale i bitky jsou zde rozsáhlé a ani na okamžik první série nenudí. Jediný mínus pro mě je že má série jen osm dílů a končí v nejlepším. Obsazení je parádní a nevidím zde žádný metrouše jak zde někteří chytráci píší. Ať žije Černovous :D:D První sérii dávám 100% :)(5.7.2014)

Flint! Flint! Flint! Právě Toby Stephens, který si slavného kapitána střihl, by mohl být hereckým tahounem tohohle slušně vypadajícího pirátského dobrodružství z produkce Michaela Baye. Ostatní obsazení je vesměs neznámé a trošku těžkopádnější úvodní díl nás do dění vtahuje jen lehkým seznámením s postavami, pár akčními scénami a samozřejmě trochou toho "odvážného" sexu, který nesmí na stanici Starz chybět. Doufám, že další díly už budou trochu svižnější. Pilot - 70% Pořádné pirátské dobrodružství v televizi chybělo a byť mají tihle piráti ještě co zlepšovat (v druhé sérii na to bude prostoru dost), jedná se o povedenou záležitost. Jde tu víc o atmosféru, než módní twisty a akční děj za každou cenu, což samozřejmě nemusí sednout každému, ale pokud nečekáte námořní bitvu v každém dílu, budete spokojeni. 1. série - 80% Kdo vzdal sledování tohohle pirátského dobrodružství po pár prvních rozjezdových dílech, velmi prohloupil. První série byla zkrátka víceméně seznamovací, ale co tvůrci předvádějí ve druhé řadě, to je neskutečně pekelná jízda. Spousta událostí a zvratů prakticky v každé epizodě a přitom tvůrci zůstávají věrni svému stylu a vědí, že nejen námořními bitvami živ je divák. Tahle řada mě natolik strhla, že seriálu musím přidat i tu pátou hvězdičku. Tak zase příští rok, kapitáne Flinte. 2. série - 100% Třetí série pokračuje v nastoleném tempu a jako bonus dostáváme dvě velice silné nové postavy, Woodese Rogerse a Černovouse. Vývoj postav je opět famózní a zde si pro sebe sérii do značné míry krade Silver, který prošel opravdu největší přeměnou. A v epickém finále se konečně zrodí legenda, Long John Silver. Už aby tu byla další řada. 3. série - 100%(23.1.2014)