Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chen
  ****

  Nejednoznačné postavy jsou fajn, neustálé intriky a podrazy také, zpracovávání nepůsobí tak lacině, jak jsem se obával a byť je příběh trošku zmatenější a některé vedlejší postavy nejsou využity tak, jak by si zasloužily, ve finále jde o působivou pirátskou podívanou. 8/10 Edit: Druhá řada je ještě o poznání působivější. Stále se pozornost soustředí na pletichaření a přetahování o moc, ale šláplo se na plyn i pokud jde o akci a zajímavé zvraty a odhalení, díky kterým získávají události z první řady druhý rozměr. 9/10(17.3.2014)

 • M.a.t.t.
  *****

  Vitajte v svete pirátov. Black Sails si od samého začiatku razí cestu dopredu bez romantických prikrášlení, s minimom námorných súbojov, ale za to s množstvom intríg a politických podzápletiek. I tak má čo povedať a s pribúdajúcimi dielmi partia okolo kapitána Flinta vystupuje čoraz istejšie. Charaktery, ktoré mohli zo začiatku pôsobiť plochým dojmom, dokazujú, že v sebe skrývajú ďaleko viac, pribúdajú zvraty a strhujúce tempo nedáva divákovi vydýchnuť. Vyplatí sa počkať si, vidina zlatého pokladu je na tejto dobrodružnej výprave čoraz jasnejšia.(30.3.2015)

 • dO_od
  ****

  // Po pilotu spokojenost, ostré pirátské drama, které snad nebude úplně tak přímočaré, jak by se na první pohled mohlo zdát.. jenom ten Neil Marshall se při úvodní bitvě moc nevytáhl. Snad si ty lepší věci nechává do GoT, to je totiž stále o x levelů výš, než většina jiných serošů, které se na nás každý den vrhají.(26.1.2014)

 • Pegas1632
  **

  Zatím odkoukány první 3 díly a nevím jestli tomu dám šanci dál. Je to nevýrazné, nic moc se neděje, prostě tomu chybí šťáva.(15.2.2014)

 • TheSame
  **

  Ze začátku to vypadalo dobře,kvalitně, ovšem ty chvilkové nahé "scény", které se tam jaksiuplněvůbecnehodí, celkový dojem dosti kazí, 3* ... A vlastně taky, John Silver by teda dle mýho nikdy neměl vypadat jako gay z 18.století, ale jako pořádnej (nebo minimálně pořádně hnusnej) chlap!... Takže, 2*(27.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace