Black Sails (TV seriál)

Čierne vlajky

Dobrodružný / Drama

USA, 2014 - 2017, 35 h 12 min (Minutáž: 28x50 min)

Vypravny serial o piratoch, aky tu uz dlho chybal. Toby Stephensa /bondovka Dnes neumirej/ uznavam a kedze sa voci prudkym heterakom prudko vymedzujem, tak pre mna je to nielen vyborny herec, ale aj sympatak. ZaplatRamesse vsak tu boli aj nadherne samyce ako Hannah New a na seks je vhodna pre mna aj Klara Paget. 92 %(5.1.2016)

Pro milovníky pirátů, docela povinnost. Je fakt, že jsem od toho čekal více, je to hodně upovídané, než na cokoliv jiného tak je to zaměřeno hlavně na intrikaření, přesuny vlivu a snahy o splěnní cílů jednotlivých postav, celé zasazeno do pirátského prostředí. Akce v tom je, je poměrně ultimátní drsná, ale nešla na mě z toho atmosféra jako ze starých snímků s pirátskou tématikou. Chyběla mi v tom hlavě taková ta dobrodružnost. Pak je v tom i dost nahoty, sexu a takové určité okázalosti, tohle je spíše jako taková zbytečná vložka. Krom dějové linky kolem Max, to tam být ani nemuselo. Finále je krepet, no asi víc jak krapet, uhozené, ale má to své grády. Většina postav slušně sympatických, jen ten Silver mi v prvních dílech dost lezl na nervy, pak se to zlepšilo. A umírání sympaťáků je asi v módě, což mě trochu štve. Člověk si někoho oblíbí a oni jej scénáristi pošlou ke dnu :) Po první sérii 80%(7.4.2014)

Po pilotu - přihlouplá nuda plná napomádovaných nýmandů - seriálově standardizované, tu pravou pirátskou poetiku to nevidělo ani z hodně velké dálky. Ale holky jsou tu výrazně hezčí než ve slavném "nejdražším pornu" Pirates XXX, takže se těším aspoň na posezonní sestřih akčních scén. 5/10(27.1.2014)

Hodně rozpačité pocity. Hodnotím zatím pouze po první sérii. Ono vzhled pirátů je pouze průměrný a příliš mě nebaví ani samotný děj, což je docela průser na seriál. Akční scény jsou v pohodě a příjemně Rkové byť za první sezónu se objevily pouze 2 větší akce a sexu je zde také poněkud poméně. Uvidíme zda si časem dám i druhou sérii, po první však lehce pachuť v ústech.(22.4.2016)

Nevím, jestli je náhoda, že tenhle seriál šel do televize těsně po vydání AC3, ale je jeho logickým doplňkem a dobře mi to spolu pasuje. Dozvědět se nějaká "fakta" o lidech, které člověk poznal ve hře a objevují se i v seriálu. Jinak bych si asi informace sám nedohledával. Samotný seriál považuji za poměrně zdařilý. Obsazení perfektní, hlavně v případě Flinta a Vanea. Nedostatek scén na moři pochopitelně zabolí, ale tak zase jsme přeci jenom v televizní produkci, kde se zatím stamiliony netočí. Ona i ta Hra o trůny bitvami z knihy zrovna neoplývá. Takže nebýt té sliny, kterou jsem chytil u PC byl by seriál průměrný. Takhle první řada za čtyři a čekám na další.(18.3.2014)

• - Podle historických pramenů se Anne Bonny nejdříve vdala za Jacka Bonnyho a až poté za Jacka Rackhama. (kellne)

• - Zatímco kapitán Flint (Toby Stephens) a John Silver (Luke Arnold) jsou postavy zcela smyšlené, postavy Anne Bonny (Clara Paget), Charles Vane (Zach McGowan), Jack Rackham a Benjamin Hornigoldem (Patrick Lyster) byli skuteční piráti. (Nathanielmon)