poster

Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců

 • francouzský

  Minuscule - La vallée des fourmis perdues

 • slovenský

  Chrobáčikovia: Údolie stratených mravčekov

 • anglický

  Minuscule: Valley of the Lost Ants

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

Francie / Belgie, 2013, 88 min

Producenti:

Philippe Delarue
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  CITÁT - Vrůůůůůzzzz, vrrrrm, bzzzzmm.............. Film je natočen podle pravdivého příběhu z jednoho nejmenovaného ůdolí v jižní Francii. Je to lehce přehnané, ale kdo viděl seriál, ví o čem je řeč. Spousty srandy, přátelství, smutku a vítězství. Co dokáže rozpoutat jedna krabice s kostkovým cukrem v jednom nejmenovaném údolí. Film je věnován in memori Jeanu "Moebiusovi" Giraudovi, francouzskému malíři, umělci a spisovateli.(20.4.2015)

 • MartinezZ
  ****

  Ferda Mravenec & Beruška: Revisited ~~~ Pěkná příroda, skvěle úchylní broučkové a internacionálně multilingvistické bzučení a ticho. U seriálu se podařilo zanedlouho vyplýtvat nápady. Tady je jeden dlouhý příběh a dost nápadů tak akorát. Tututuu you, Kuky! + za skvělou atmosférickou hudbu k takovémuhle bijáku :)(31.10.2014)

 • DaViD´82
  ****

  Němě grotesková Beruška: Cesta tam a zase zpátky, ze které by Sekorovi s Tolkienem srdéčka zaplesala. A máte-li v sobě stále ještě alespoň ždibec vašeho dětského já, které by dokázalo ocenit tu smršť nemravokárně poučné hravé nápaditosti, tak na tom nebudete jinak.(24.8.2014)

 • MultiTobi
  ****

  Jednoznačná sázka na roztomilost, která u mě vychází. Akce, dobrodružství, napětí a ani láska nechybí. Jednoduchost postav, čili červení mravenci coby zlo a černí zastupující dobro. Veškeré dialogy zastoupeny troubivýmy zvuky a tichou gestikulací očima a tykadly, tedy němý film pro ty nejmenší a nejen pro ně. Co více chtít ? :)(13.8.2014)

 • Cervenak
  ****

  Pre fanúšikov série povinnosť a veľká radosť. Nečakane akčné a napínavé (miestami takmer strašidelné) dobrodružstvo plné vtipu, krásnych scenérií a epických bojových scén podkreslených bombastickou hudbou.(2.6.2014)

 • - Film je věnován in memori Jeanu "Moebiusovi" Giraudovi, francouzskému malíři, umělci a spisovateli. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace