Milionový pár

všechny plakáty
Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2004

playboxguest

Jedna hvězda za Esterku, víc mi tahle show nedala. To Esterka mi svého času díky jinému filmu, kterému tahle show udělala velkou reklamu, dala alespoň pomyslně. 10% ()

SOLOM.

Jedna hvězda za kozatou Ester Ládovou a druhá za koketující Nicol Lenertovou. Jinak tento projekt provázelo pár skandálků a většina zúčastněných byli jen obyčejní tupouni. No a ve finále zůstali některým jen oči pro pláč, protože se to raději zrušilo. Stejně se na tu hrůzu podívala většina jen z nudy a dočkala se další nudy… ()

Rollo_Tomasi odpad!

Z tohoto "skvostu" jsem viděl jen cca 20 minut - typicky od reklamy k reklamě - a jediné, co mně utkvělo v paměti byla příšerná znělka, kterou byly prokládáné jednotlivé sekvence v intervalu 30 - 60 sekund. Tomu říkám brutální výplach mozku. Reklamy sice nesnáším, ale díky bohu za ně, protože jsem si uvědomil, jaké lejno nám TV Ho*na tlačí do hlavy. Naštěstí po pár dílech se zjistilo, že jistá účastnice jménem Ester Ládová v minulosti natočila několik instruktážních videí propagující nahou jógu (která se v současnosti stává hitem) a jako podložku používá nějakého pána (čili normální porno). ()

DarthArt odpad!

Památný TV průšvih z dob pravěku české reality show, neboli z let, kdy porno minulost ještě nebyla standardní součástí životopisu televizních bavičů. Pompézní začátek, pár nudných dílů, následný porno-skandál jedné z účastnic, slzy a omluvy, jak byla hloupá, odpuštění, další nudný díl, zjištění, že v péčku se angažovalo dalších několik hrdinů, ostuda a předčasné zrušení pořadu. Kdyby byla podobná televizní morálka i v roce 2016, zůstala by nám snad jen křesťanská TV NOE. ()