Jízda švárů

Ride Along

Ride Along

Akční / Komedie

USA, 2014, 99 min

Jo, jasně, podobných buddy movie, kdy se týpci nemají rádi tu bylo již tolik, ale tahle jízda mě bavila. Mělo to šťávu a i postavy mě bavily. Něco podobného by mohlo vycházet jednou ročně a moc bych se nezlobil, asi mám pro podobné filmy slabost.(17.9.2014)

• Lima

Hmm, tady by někdo chtěl být strašně moc, moc, moc novým Eddiem Murphym. Bohužel (bohudík) na to nemá ani charisma a hlavně ani talent. Jo, mluvím o tobě, Kevine Harte. V současném áčkovém Hollwoodu není otravnějšího a trapnějšího panáka, než je Hart, který co do úporného přehrávání a snaze za každou cenu být „vtipný“ překonává i kreace krále trapnosti Chrise Tuckera svého času. Jediným světlým bodem je Ice Cube, který je sice tvrdej jako já po dvou panácích becherovky, ale rád se na něho od doby ´Three Kings´ koukám, baví mě. Což se nedá říct o téhle zoufale nevtipné buddy „komedii“, kdy si člověk říká, že dělat scenáristu v Hollywoodu může snad i hajzlbába. Masivní úspěch v zámoří chápu, protože početné černošské publikum na tyhle uječené srágory slyší.(9.4.2014)

Vím že to je blbost, ale já mám takové filmy rád. Stačí když se k sobě přifaří dva odlišní a vtipní chlápci a mám o radost postaráno. Není to sice ani tak vtipné jako spíš akční, ale kdyby se v tomto filmu oběvoval vynucený humor bylo by to jen ke škodě a když se objevuje v té správné chvíli kdy má je to lépe. ( 29.11.14/PC )(30.11.2014)

• Chrustyn

Pro zasvěcené určitě postačí, když napíšu, že se jedná o komedii s Kevinem Hartem, Ice Cubem, režírovanou Timem Storym. Naštěstí to není vyložené peklo, ale celá první věta, dokonale vystihuje kvality filmu. Jako přesvědčení pomůže i trailer, který přesně ukazuje, jaký film je a pokud se divák zeptá, proč tohle neustále vzniká, stačí se podívat na náklady a tržby.(11.7.2014)

Pro mě oddychová, akční komedie, kde Kevin Hart hláškuje jak o život. Dialogy s ním mě slušně rozesmáli a tak jsem se u filmu ani minutku nenudil. Nechybí dobrá akce, skvělé situace a Hart. On je fakt nehorázná držka.(29.3.2014)