Jízda švárů

Ride Along

Akční / Komedie

USA, 2014, 99 min

• ABLABLABLA

"Can we like got those earplugs or anything like that? - No, usually the bad guys don't give us time to put on that kind of stuff." Silně podprůměrná akční komedie s naprosto nesympatickými herci a zápletkou jak když pojďme. Pár vtipných scének se našlo, za to je 1*, ale jinak to celé bylo jak přes kopírák s jinými podobnými filmy ale narozdíl od nich to nevynikalo žádnou originalitou. "I got him to talk to, didn't I? - Yeah, you've got a very interesting interrogation voice. Nice and squeaky." A ty zpomalené scény mi přišly spíše k smíchu, než že by mě ohromily svým filmařským umem. "Don't touch me. - It was a tap, I didn't touch you. That's difference. This si touching."(7.6.2014)

• Foox

2 zbraně jsou lacinější kopií Mizerů a tohle je lacinější kopie 2 zbraní, víc netřeba dodávat.(11.3.2016)

Jo, jasně, podobných buddy movie, kdy se týpci nemají rádi tu bylo již tolik, ale tahle jízda mě bavila. Mělo to šťávu a i postavy mě bavily. Něco podobného by mohlo vycházet jednou ročně a moc bych se nezlobil, asi mám pro podobné filmy slabost.(17.9.2014)

Typická americká komedie, která pobaví, ale hlubší zážitek nezanechá. Ale Kevin Hart nikdy nezklame.(3.8.2014)

Parádní oddychovka. Hart a Cube tvoří vtipnou dvojici, příběh je sice klišé, ale pár dobrých vtipů se najde.(10.5.2014)