poster

Velká šestka

 • USA

  Big Hero 6

 • slovenský

  Veľká Šestka

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Skvělé, neotřelé, originální. Disney Animation se povedlo odpíchnout od všech Donaldů a Mickey mousů a po Raubířovi Ralphovi nám servíruje další povedené dobrodružství a co více, podle, leč méně známého ale stejně, Marvel komiksu! Překvapilo mě, že hlasy nepropůjčili žádní slavní herci, ale je to vcelku jedno, v animaci je to špička a bude vás to zkrátka bavit. Což se rozhodně o většině novodobých animáčů říci nedá. PS : počkejte si na potitulkovku ;) ... 85%(5.2.2015)

 • Gilmour93
  ***

  Pubertální vědátor a nafukovací robotická lékárnička nikterak originálně surfují na vlně superhrdinství. Jediná přidaná hodnota je propojení architektonických kultur ve fiktivním městě, jinak se jedná o další animák, co se utápí v hi-tech námětech či sci-fi zápletkách a přitom zapomíná na sílu obyčejnosti. Všiml jsem si v poslední době paradoxu, že čím víckrát padne ve filmu slovo „hustý“, tím řidší výjev je mi nabídnut..(28.7.2015)

 • Superpero
  ****

  Baymax byl velice roztomilý, ale líbil se mi více ze začátku, než když měl pak to brnění. Co mě ale fakt dostalo bylo San Fransokyo. Opravdu nádherný design a fakt jsem čuměl jak živě to město působilo. Jinak celkově mi ten film přišel jako takový mix Železného Obra a Jak vycvičit draka (ty časté létací scény byly prostě fakt podobné). Oba zmíněné filmy se mi líbily ještě o chloupek více, ale tohle bylo také parádní.(15.2.2015)

 • johnn333
  ***

  Definice slova předvídatelnost. Humor i akční skopičinky dávkované přesně podle tabulek strýčka Walta, ze střetu západu a východu nebo geekovské/nerdovské kultury nevytěžené nic. Neexistuje důvod, proč dětem raději nepustit Strážce Galaxie, popřípadě reklamu na pneumatiky Michelin. 40%(23.1.2015)

 • Chrustyn
  ****

  Povedený, krásně vypadající a zábavný animák, který možná bude bavit spíše odrostlejší publikum, než ty nejmenší. I přes pár hlušších míst zábavná kombinace japonského (prostředí a příběh) a amerického animáku (animace a hrdinové).(14.7.2015)

 • - S nápadom na vytvorenie nového mýtického mesta špeciálne pre film prišiel legendárny pixarovský režisér John Lasseter. Výsledkom je práve kombinácia San Francisca a Tokia, San Fransokyo. (r3plicator)

 • - Titulnú pieseň "Top of the World" naspievala málo známa kapela Greek Fire, ktorá je skôr iba bočný projekt muzikantov. Jej lídrom a spevákom je Philip Sneed, gitarista americkej rockovej kapely Story of the Year. (KN1Fe)

 • - V animovaných filmoch od Disneyho prepožičal herec Alan Tudyk svoj hlas zápornej postave už po tretíkrát. Predtým to bolo vo filmoch Ralph Rozbi-to (2012) a Ľadové kráľovstvo (2013). (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace