Tak v týhle komedii mě nejvíc dostával Jamie Foxx, který to fakt zabíjel. Na filmu ho mám jako za největší +. Film celkově nepřichází s něčim novým, spíš je příběh trochu podobný jedničce.(25.3.2015)

Vtipné, zábavné a vybrané písničky taky parádní. Upřímně sem doufal, že "mamrd" se opět ukáže. IMHO nepovedé záběry jsou super. "Please, Mr Jones? Thats my dad..Call me motherfucker!" 75%(26.2.2015)

• ORIN

Pokračování, které nemělo vzniknout. Komedie tak nevtipná, trapná a k uzoufání nudná, až je s podivem, jaká jména se s tímhle projektem spojila. Postava Christophera Waltze jako v nejnovější bondovce dost nevyužita.(6.12.2015)

Ústredná trojka je príliš šialená, aby som dal nižšie hodnotenie než minule. Celkovo považujem za zázrak namiešať zábavný film s rovnakými figúrkami ešte raz. Vkuse sa niečo deje, o niečom s kecá, zápletka triviálna, ale v rámci žánru sa s ňou dobre pracuje. V závere možno menej domyslené, ale v porovnaní s VO ŠTVORICI PO OPICI 2 lepšie odvedená robota...(3.9.2015)

Opět skvělá zábava. Všichni aktéři předvedly výborné výkony. Jennifer taky nezklamala a pokračovala ve své sexy roli. Příběh byl obohacen o Chrise Pine a Christopha Waltze, kteří také excelovali. Super podívaná.(13.2.2015)

• - Ve scéně v baru, kde se hlavní hrdinové radí s Jonesem (Jamie Foxx), vyzvou Jonese, aby vrátil Kurtovi (Jason Sudeikis) hodinky. Jones je nevrátí, ale v následujícím záběru je už na ruce nemá. (Pyron)

• - Kvůli erotickým scénám a vulgárnímu jazyku dostal film klasifikaci R, tedy mládež do 16 let smí na film pouze s doprovodem. (jenik71)

• - V kanceláři Berta Hansona (Christoph Waltz) můžeme ve vitríně vidět fotbalový dres Franze Beckenbauera s číslem 5. (Koldyn)