• BoPo

Nepamätám si, že by v jednotke boli tí traja až tak neskutoční debilovia a prerostlé, hubu nedržiace decká. Fakt ma miestami ich stupidita a debaty, hádky na úrovni materskej škôlky srali. Príbeh bol oproti predchádzajúcemu priamočiarejší. Hlavné pozitíva jednoznačne Jamie Foxx a Jennifer Aniston. Škoda, že nedostali väčší priestor. Zaslúžili by si vlastný film. Ťažký gangsta a nymfomanská fekálistka. Krásna ústredná dvojica na plagát.(1.3.2015)

• bouncer

Tragické nevtipné, trapné. Charlie Day je asi nejhorší komik století, přestal jsem sledovat It's Always Sunny in Philadelphia kvůli stylu humoru, který tam předvádí a tohle je ještě horší. Myslel jsem, že první díl nebyl tak zlý, ale koukám, že v hodnocení jsem se shodl v obou. Když oni nic jiného v letadle neměli... dobrovolně bych do toho asi nešel.(29.4.2015)

I Laughed so hard! Za mě o třídu ještě výše než první díl. Vtipný a zajímavý scénař doplněn vynikajícími hláškami na úrovni + skvělý výběr mých oblíbených hvězd. Chris Pine zde opět záři( ten herec se čím dál zlepšuje už ve Stretchovi byl k popukání), skvělá sexuálně posedlá Jennifer Aniston a Matky chtivéj z téhle komedie dělají výborný koktejl. Potěší i zajímavé zvraty a hlavně můj oblíbenec Keegan-Michael Key. Příjemné překvápko po dlouhé době. 85%(26.2.2015)

Jednička byla lepší, protože tam bylo více psychopatických šéfů :) Chris Pine se sice snaží, ale já se těšil hlavně na zloducha Waltze, který je pochříchu nevyužitý. Samotné ústřední trio funguje dost podobně jak v prvním díle. Občas se jim povede dobrej vtip, ale nějaká extra komediální chemie mi tam chybí. Navíc mě docela otravoval ten koncept, že fousatej skrček a Jason Sudeikis jsou dementi a Jason Bateman je furt uklidňuje. Ale jako nenudil jsem se.(2.8.2015)

Vtipné, zábavné a vybrané písničky taky parádní. Upřímně sem doufal, že "mamrd" se opět ukáže. IMHO nepovedé záběry jsou super. "Please, Mr Jones? Thats my dad..Call me motherfucker!" 75%(26.2.2015)