• Gekacuk

Šílený, hloupý, ubohý, trapný film. Ale proč vlastně kometovat film, který se odrovnal sám? Protože vyjadřuje neúctu k lidem, vztahům, společnosti. Je to oslava podvodníků, nemakačenků, závisláků a feťáků všeho druhu. Těmi je ostatně naše země po převratu prolezlá. Kritika současných společenských zlořádů je úplně jalová. Banda lůzrů se rozhodla udělat si film. Najala si rádoby „tvůrce“ bez myšlenky, inteligence, smyslu pro humor a realitu. Jedině snad autor hudby si nezaslouží odpad. Partička „filmařů“ pak provedla jak vidno „úspěšný megakásting“ a vybrala ty nejstrašnější herecká individua, která by neuspěla ani mezi ochotníky někde v Tanzánii. Nechyběla jim však touha exhibovat. Tahle grupa neherců a přehrávajících ubožáků dokonala dílo zkázy. Jediným kladem filmu je, že v něm nehraje žádný NORMÁLNÍ herec. Kdo mohl financovat takový brak a proč to vlastně udělal? Vždyť o peníze se dá přijít mnohem jednoduššími způsoby. Takže prosím autory: vemte všechny kopie tohoto paskvilu a použijte drtičku nebo plamenomet. Přece nechcete, aby tahle sračka zabírala místo v katalogu českých filmů.(26.2.2015)

• A_FISH

To je tak strašně strašný, jako kdyby Kameňák natočil Magnusek (a ten za tím i stojí). Ale odpad! si nezaslouží, protože odpad! je v podstatě takové vyznamenání, jestli si rozumíme... mrk mrk.(3.10.2015)

• L_O_U_S

Na Maturitu jsem se podíval hlavně proto, abych se přesvědčil, jestli je opravdu tak špatná. Není, ale moc nechybí. Kamera je na film tohohle ražení docela slušná a do první reklamy jsem se i bavil (poměry ve školství jsou sice vyobrazeny značně přehnaně, je ovšem pravdou, že pro učitele je ministerstvo školství opravdu nepřítelem číslo jedna), ale když došlo na šílené vize protagonistů o přepadení ministerstva a bláznivých zkouškách, šel celý film do sraček. A zůstal v nich až do hořkého konce. (1 008., 18. X. 2014)(19.10.2014)

• vegetol.mp

Miluju špatný filmy, ale tohle se nedalo. Brutální nuda.(26.2.2015)

• Pitam

Kristova noho! Asi bych měl přehodnotit všechny dosud udělené odpady... 0/10.(18.10.2014)

• - Film vznikl ve velmi krátkém čase 25 natáčecích dní. Natáčení financoval režisér z vlastních zdrojů, nepodílí se na něm žádný státní fond, dotace nebo granty ani Česká televize. (Guillam)

• - Školní scény se natáčely na Základní škole Strossmayerovo náměstí. (Guillam)

• - Jedná se o první film, který dostal v historii deníku MF Dnes od známé filmové kritičky Mirky Spáčilové hodnocení 0 %. Spáčilová uvedla, že s tímto filmem její pohár trpělivosti přetekl. (M.u.t.t.t.y)