• Gekacuk

Šílený, hloupý, ubohý, trapný film. Ale proč vlastně kometovat film, který se odrovnal sám? Protože vyjadřuje neúctu k lidem, vztahům, společnosti. Je to oslava podvodníků, nemakačenků, závisláků a feťáků všeho druhu. Těmi je ostatně naše země po převratu prolezlá. Kritika současných společenských zlořádů je úplně jalová. Banda lůzrů se rozhodla udělat si film. Najala si rádoby „tvůrce“ bez myšlenky, inteligence, smyslu pro humor a realitu. Jedině snad autor hudby si nezaslouží odpad. Partička „filmařů“ pak provedla jak vidno „úspěšný megakásting“ a vybrala ty nejstrašnější herecká individua, která by neuspěla ani mezi ochotníky někde v Tanzánii. Nechyběla jim však touha exhibovat. Tahle grupa neherců a přehrávajících ubožáků dokonala dílo zkázy. Jediným kladem filmu je, že v něm nehraje žádný NORMÁLNÍ herec. Kdo mohl financovat takový brak a proč to vlastně udělal? Vždyť o peníze se dá přijít mnohem jednoduššími způsoby. Takže prosím autory: vemte všechny kopie tohoto paskvilu a použijte drtičku nebo plamenomet. Přece nechcete, aby tahle sračka zabírala místo v katalogu českých filmů.(26.2.2015)

• PinokKio

Hele, a proč ještě sedíme tady? - A dá se u tebe doma snad blejt na podlahu? .. odpovím si sám, dá. Po (a v) tomhle filmu je totiž možné všechno ..(28.10.2014)

• LadyPupu

Po shlédnutí 23 minut si připadám jako po lobotomii, pomalu nevím, jak poskládat písmenka za sebe. Nechci být vulgární, tak jen že tady je opravdu všechno špatně. Tímto varuji všechny s IQ od 50 výš, aby se tomuto filmu vyhnuli. Osobně smrtelně vážně uvažuji o tom, že Babovřeskům i Kameňákům zvednu hodnocení aspoň o dvě hvězdy. Bez legrace.(25.2.2016)

Já když už jsem viděl v titulcích Magnusfilm, bylo mi jasný, že tady bude hodnocení pod 16. A taky že jo. Odsudky pseudointelektuálíčků z csfd směrem k jakékoli konstruktivní a s humorem podané kritice odrážejí jen jejich nedobrý vztah k sobě samým. No co, já jsem se bavil supr, myslím, že společenská kritika v tomto filmu obsažená, má větší hodnotu, než celá csfd dohromady.(30.5.2015)

• BeranSon

Chce se mi zvracet!!! Jinak to nejde!!! 0/10(20.1.2014)