Vášně odpadových komentů jakoby naznačovaly, že snímek ťal do živého. 1) Zařazení filmu mezi nejhorší snímky mě zpravidla od sledování odradí. Na masový vkus sice příliš nedám, ale jak známo - není šprochu aby na něm nebylo pravdy trochu. Lidová moudrost ovšem někdy neplatí. Vášně odpadových komentů jakoby naznačovaly, že snímek ťal do živého. ...Největší demence letošní sezóny... (Mulosz), ...Každej, kdo se na tomhle "filmu" podílel by měl dostat kulku do hlavy... (Kinghome), ..."odpad" dostal novy rozmer... (Zette), ...To, co se do keramické mísy plné hoven s nápisem Kameňák 4 už nevešlo, a přetékalo lascivně přes okraj, cítil se pan Houška zřejmě povinen stáhnout umolousaným hadrem a poté vyždímat do ještě pestřejšího mixu fekálních záležitostí, ve kterém pak máčel scénář celý měsíc, aby vyrovnal rozdíl mezi přípravou a natáčením... (GrungeChild), ...Když mi ani k smíchu nepomáhá brko, tak to není prostě vtipný... (Phorbo), ...nejstrašnější herecká individua, která by neuspěla ani mezi ochotníky někde v Tanzánii... (Gekacuk), ...Takhle nějak si představuji zfilmovanou lobotomii...(Citera_Mor). Inu, televize Hysterie..._____ 2) Důvod většiny výhrad vyjádřil nejlépe, myslím, komentátor Effect18: ...Samotné zpracování námětu činí z maturity fantasmagorickou událost, vhledem k užití zvláštních motivů (žáci i učitelky sledující porno v učebně informatiky, třídní primadona na pornocastingu, neformální průběh zkoušek aka "gudlak", podivné snové sekvence,...) a nevtipného humoru a hlášek... Milý Effecte18, na pár maturitách jsem byl, a vskutku to byla "fantasmagorická událost", když ne pro studenty, tak pro mě jako kantora určitě. Pokud ti ovšem maturita na úrovni vstupních zkoušek na střední školu (někdy i horší) připadá jako náročná životní zkouška a krok do dospělosti, pak nemám, co dodat._____ 3) 49letý (!) psycholog, pedagog, ředitel střední školy, skladatel, zpěvák, kytarista, loutnista, scénárista filmu Gympl, zde scénárista a režisér Tomáš Houška prozrazuje důvěrnou znalost prostředí. Hyperbolické dialogy pracovnic oddělení pro styk s veřejností ministerstva školství byly pravděpodobně odposlechnuty z praxe, stejně jako i vyjadřování pana ministra školství. Film je samozřejmě nutno vnímat jako nadsázku, která ovšem mnohdy o pravé povaze a stavu věcí řekne více, než seriózní rozbor. A tento film, pokud mohu posoudit ze své 12leté praxe středoškolského učitele, opravdu nelže, jen (lehce) přehání. Ministr: Ten Novotný se mi vůbec nelíbí. Tady je nějaký problém s alkoholem. Úřednice: Dochází? Tak ho objednáme._____ 4) Herci odpovídají zvolenému stylu: 20letý Tomáš Polák (ajťácký geek Martin), 22letý Tomáš Materna (Radek), Filip Kotek (svádeč a fotograf Láďa) i půvabná 22letá Michaela Doubravová (černovlasá kráska Markéta). Víš, co bys řekl, kdybys potkal ženskou, která tě bere takovýho, jaký jsi, a nevymýšlí žádné nesmysly? Ahoj, mami._____ 5) Stejné téma zpracovává daleko konformněji americký film http://www.csfd.cz/film/41264-perfektni-skore/._____ 6) A stejně, co můžete chtít od děvčete, které prohlásí po vášnivém sexu: To bylo lepší než Facebook.(1.3.2015)

• BeranSon

Chce se mi zvracet!!! Jinak to nejde!!! 0/10(20.1.2014)

A mě se ta amatérská blbinka líbila. Žádná díra do světové kinematografie, ale dobré durchy, jako sonda do současného studentského života poslouží velice dobře. Kdo to nebere smrtelně vážně, může se i bavit. Je pravda, že do kina bych na to nešla.(25.2.2016)

Já když už jsem viděl v titulcích Magnusfilm, bylo mi jasný, že tady bude hodnocení pod 16. A taky že jo. Odsudky pseudointelektuálíčků z csfd směrem k jakékoli konstruktivní a s humorem podané kritice odrážejí jen jejich nedobrý vztah k sobě samým. No co, já jsem se bavil supr, myslím, že společenská kritika v tomto filmu obsažená, má větší hodnotu, než celá csfd dohromady.(30.5.2015)

• Hepy13

Když se podíváte do mého hodnocení, tak uvidíte že já odpady téměr vůbec nedávám! Protože abych dal filmu odpad, musí to být fakt totální sračka, která nemá s filmem nic společnýho. A i na hodně špatnym filmu si vždycky alespoň něco malýho dobrýho najdu. Ale takovej shit naprosto o ničem, kde každý dialog (a k tomu ty pokusy o vtipy to snad nemůžou myslet vážně) řeže vaše uši jsem ROKY neviděl! Proti tomuhle jsou Babovřesky skvělá komedie, a hodnocení odpad je ještě milosrdným slovem k tomuhle počinu, a to myslim vážně!(30.11.2015)