Nastala chyba při přehrávání videa.
 • insurgentes
  *****

  Já když už jsem viděl v titulcích Magnusfilm, bylo mi jasný, že tady bude hodnocení pod 16. A taky že jo. Odsudky pseudointelektuálíčků z csfd směrem k jakékoli konstruktivní a s humorem podané kritice odrážejí jen jejich nedobrý vztah k sobě samým. No co, já jsem se bavil supr, myslím, že společenská kritika v tomto filmu obsažená, má větší hodnotu, než celá csfd dohromady.(30.5.2015)

 • troufalka
  ***

  A mě se ta amatérská blbinka líbila. Žádná díra do světové kinematografie, ale dobré durchy, jako sonda do současného studentského života poslouží velice dobře. Kdo to nebere smrtelně vážně, může se i bavit. Je pravda, že do kina bych na to nešla.(25.2.2016)

 • Allien.9
  odpad!

  Jakožto studentka bych si měla tenhle film užívat (je přece o nás studentech), ale je mi spíše stydno, neboť takhle silný "odpad!" jsem už hodně dlouho neviděla. Jak mohl na tohle vůbec někdo uvolnit peníze?!? Nedokoukáno.(19.10.2014)

 • kinghome
  odpad!

  Každej, kdo se na tomhle "filmu" podílel by měl dostat kulku do hlavy, nebo by se měl odstěhovat do cikánskýho gheta, aby zažil peklo, tohle je dokonce horší než Babovřesky a to jsem nevěděl, že to ještě jde. Nejhorší je, že to pořád probíhá, pořád mi tady ten film běží a ovladač je kurevsky daleko a já to nemůžu přepnout, hard lajf.(26.2.2015)

 • zette
  odpad!

  Tohle je neomluvitelny omyl, "odpad" dostal novy rozmer. Jeden z nejhorsich pocinu u nas za poslednich 25 let.(18.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace