poster

Ulička hanby

 • USA

  Walk of Shame

 • slovenský

  Na ulici po opici v žltých šatách

Komedie

USA, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Celkem snesitelná komedie, pokud vám moc nevadí Elizabeth Banks, která může být pro někoho celkem těžko skousnutelná. Jsou zde ale vtipné momenty, ona se moc nepřetvařuje, a celá situace je celkem příjemně ujetá a navíc se pořád něco děje. Není to žádná velká komedie, ale dívat se na to dá.(8.7.2014)

 • Rakosnicek77
  ***

  Tak nevím jak ostatní, ale já jsem se rozhodně nenudil. Zábavných scén bylo dostatek na to, aby si film udržel moji pozornost až do samotného konce.(20.12.2015)

 • Torision
  ***

  Po zkouknutí traileru, kterej mě poměrně navnadil, jsem si tenhle film okamžitě musel opatřit, protože jsem přesně na takovouhle ptákovinu měl náladu. Něco hloupučkýho na vypnutí mozku. A povedlo se a pobavilo mě to. Elizabeth Banks je ve svý roli fantastická a na tuhle "walk-movie" příjemně táhla. Nemá to nějak moc nosnej příběh, jen se potřebuje pořád někam dostat a furt potkává dealery cracku, slizký židy, slizký školáky, policajty, potká se s recepční v odtahovně aut, chlapíkem, co chce vykouřit nebo asijským taxikářem (vlastně skoro všichni už byli představeni v traileru). A fakt to rychle utíká. Navíc mi tam přímo seděl James Marsden, kterýho mám rád. Konec mohl bejt o ždibec lepší, ale i tak hodně silný tři hvězdy.(13.5.2014)

 • milka
  *

  Dementní komedie s nejdebilnější zápletkou roku, otravnými postavami a trapným humorem, jež se neustále točí kolem toho, že Elizabeth Banks vyypadá jako štětka? Díky, nechci.(14.7.2014)

 • Fanucci
  ***

  Občas mě to hodně rozesmálo! 70%(7.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace