Ulička hanby

Walk of Shame

• slovenský

Na ulici po opici v žltých šatách

Komedie

USA, 2014, 92 min

Pobavil jsem se a k tomu komedie jsou.(22.6.2014)

• Le_Chuck

Katastrofa? Nope. Waste of time. Dokonalý. Na Elizabeth a jej krivky sa dobre pozerá, ale tým to hasne. 30%(7.11.2015)

• ABLABLABLA

Trapas nad trapas... natočit film o "walk of shame", který ve skutečnosti ani nebyl o ostudném ránu po určité události, ale pouze o získání zpět svého odtaženého auta je samo o sobě debilní nápad. Jeho zpracování naštěstí za debilním nápadem nezaostávalo a bylo stejně stupidní, jak by člověk čekal. Moje nejzajímavější zkušenost s opileckým ránem je mnohem zábavnější než Meghanina.. haha eat that Steven Brill. Tohle prostě ani skvělí herci zachránit nemohli. "He is lying to us. There's no subway in Los Angelos. - Yes, there is. - Where? How come I've never seen it? - It's under ground?!"(26.6.2014)

Parádní komedie!! Opravdu jsem se zasmála. Mohu pouze doporučit.(29.6.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $59,209Tržby Celosvetovo $7,934,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $92,370 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $104,216 //počet predaných kusov ?║ taká blbovina ale príbehovo výborne si nahrávajúca a moc zábavná /70%/(31.5.2015)