poster

Malý princ

 • Francie

  Le Petit Prince

 • Slovensko

  Malý princ

 • Velká Británie

  The Little Prince

Animovaný / Fantasy

Francie, 2015, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Nebylo to špatně udělané, hlavně hudba se mi líbila, ale nějak jsem to nechápal. Nikdy se mi nelíbila ani kniha Malý princ a tímto filmem jsem si jen potvrdil, že tenhle příběh prostě není pro mne.(16.10.2016)

 • lamps
  ****

  Slavný fantastický příběh zvěčněný moderní sociálně-filmovou optikou, která umožňuje lepší prokreslení hlavních hrdinů, přístupnější vtipné vyprávění a především jednodušší adaptaci dnešní i budoucí mládeže na Exupéryho nadčasové myšlenky. Moc se mi líbila různorodá stylizace výpravy - retrospektivní scény zaměřené přímo na pasáže z knihy vypadají přesně tak, jak jsem si je při čtení představoval. Jedinou výtku směřuji k nevyvážené stopáži, kdy film hlavně v prostřední části nemá tolik co nabídnout a trochu zbytečně zdržuje nástup originálního a povedeného vyvrcholení...(16.1.2016)

 • hous.enka
  ***

  Myslím, že tenhle film naprosto zabil dodatek v podobě dospělého Malého prince. Ta scéna z továrny... strašné. Malý princ měl zůstat neobjeven a zůstat tak věrný jednomu z citátů z knihy, že to nejdůležitější je očím skryto. Vysvětlování hloupým divákům je u Malého prince naprosto nevhodné. Ať už jde o diváky dětské nebo odrostlejší.(2.9.2016)

 • Kaluž
  *****

  „Co je důležité, je očím neviditelné.“ Pokud byste letos v kině měli vidět jediný film, pak tenhle. Myslím, že pan Antoine tam někde nahoře ve hvězdách skáče radostí. [Jonáš v kině / 7](23.11.2015)

 • Politik
  ***

  Moc pěkné. Má to hloubku a Francouzi mile překvapili. Ale po celou dobu přetrvává melancholická nálada a těch pár vtipných hlášek divákovi na radosti nepřidá. Po první projekci hodnotím 70%, nějak mi chybělo to získání si divákova srdce a asi jsem už dost rozmazlený Pixarem. Doporučuju soundtrack.(3.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace