Hoteliér

(festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2013, 75 min

• FrodoF

Režisérovi by měl nějaký příčetný dramaturg říct, že ty scény s koňmi jsou naprosto kýčovité a sráží vcelku pozoruhodný film s několika silnými momenty do podprůměru.(1.8.2013)

• zette

Dokument zarazeny do programu Ceske televize z duvodu umrti Landovského ma urcity naboj prave diky nemu. Jinak tento dokument hodnotim jako zcela zbytecny, takove to radoby umelecke plkani o zivote není nicim originalni a divak si z tohoto dokumentu nemá co vzit...(12.10.2014)

• Marigold

"Proč to točíte, čůráci?"(11.10.2014)

Jeden z nejlepších dokumentů o přátelství a stáří, co jsem za poslední dobu viděla.... Možná, že k tomu, aby ho tohle zasáhlo, fakt musíte mít "odžito" a mít pár kamarádů, které Vám stáří mění před očima a kterým byste hrozně rádi nějak pomohli a nevíte, jestli ta Vaše pomoc je ta pravá... Osobně rozumím i postoji Kačera i postoji Šafránkové, ale až to budu já mít "za pár", moc bych si přála mít kamarády, kterým bych stála za takovýhle "štrapáce"!!!(12.10.2014)

Kačer se ve své ctnosti snaží zkrotit Lanďáka, jenž však zůstává klející, odsekávající, rezistentní, ale v každém okamžiku svůj, čímž nakonec cvičí Kačera, znejistí ho až do morku kosti a donutí k několika přirozeným, a zcela nectnostným reakcím. I proto je moc dobře, že Kačer něco takového inicioval, díky tomu totiž vznikl pozoruhodný dokument o svérázné krásné (nejen) Lanďákově duši.(19.9.2015)