Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  ****

  Už jen kvůli Barryho hudbě a famóznímu výkonu Roberta Downey Jr. Takhle byl měly vypadat všechny biografické filmy!(4.4.2008)

 • tron
  ****

  „Raz ma budú prosiť.“ Richard Attenborough, verejnosti nadosmrti známy ako čarovný deduško z JURSKÉHO PARKU (1993), vraj niekde povedal, že k filmu sa dal len aby raz nakrútil životopis večného tuláka Charlieho Chaplina. A vidíte, podarilo sa – snímka získala tri oscarové nominácie, má pútavý scenár, hviezdy sa bili o najmenšiu úlohu (Hopkins, Dunn, Duchovny, Aykroyd) a z každej minúty dýcha to, čo dýchalo tiež z neskoršieho Burtonovho EDA WOODA – čistá radosť z filmárčiny ako takej. Dokonalý klaun Robert Downey Jr. podáva svoj životný výkon a horšie to už nebude. FBI verzus tancujúce rožky - kto vyhrá? Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/165120/Chaplin-80.html(12.7.2008)

 • xxmartinxx
  ***

  Nebýt nepříjemného patosu, vtíravosti a tuctovosti, šlo by o dost silný životopis. Přestože příběh sám o sobě to rozhodně není špatný, vzniklo už moc biografických filmů obsahujících ony neduhy na to, aby se mezi nimi tenhle našel. Tuctový hrdina, nijak výrazný styl a nezajímavý (ve smyslu okoukaný) příběh dělá z Chaplina jen dalšího v řadě. Bohužel...(12.12.2009)

 • becki_tu
  ****

  "If you want to understand me, watch my movies."(1.10.2011)

 • klerik
  ****

  Životná úloha Roberta Downey Jr....(5.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace