Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ****

  Dosti zajímavý biografický příběh o asi nejpopulárnějším komikovi všech dob. Robert Downey Jr. dokazuje, že když zrovna nesedí ve vězení, tak je to velmi dobrý herec.(25.7.2002)

 • Terva
  ****

  Robert Downey Jr. byl oceněn cenou BAFTA, cenou na London Critics Circle Film Awards a nominací na Oscara, kterých má film celkem tři - dále za výpravu a hudbu. Scénář : William Goldman, William Boyd a Bryan Forbes. Kamera : Sven Nykvist. Hudba : John Barry a José Padilla.(22.5.2011)

 • fishki
  *****

  Prekrásny životopisný snímok prekypujúci známymi tvárami. Robert Downey Jr. podal svoj životný výkon (nech už si robí v súkromí čo chce). Nikdy som nebol veľkým fanúšikom Chaplinových filmov, ale teraz, keď vidím, že za tým čaptajúcim nemým trampom je skutočný príbeh, na jeho tvorbu sa od teraz pozerám inak. Vďaka za to, páni!(23.2.2011)

 • Aky
  ****

  Moc příjemný, uměřený životopisný film, na první pohled nepochybně pravdivý a poctivý. Nedělá z Chaplina supermana, ale pokorně vzdává poctu jeho géniovi. Malinko mi chybí jednotící příběh, ale možná je to spíše jen otázka vkusu, když autoři zvolili metodu jednotlivých epizod volně pospojovaných Hopkinsovým hybatelem děje, jehož pomocí se mohou svobodně pohybovat v čase a vybírat jen to nejzajímavější z nekonečného množtví všeho zajímavého, co Chaplinův život provázelo.(19.10.2005)

 • castor
  ****

  Jednou bude u Downeyho epitafu napsáno: Výborný představitel Charlieho Chaplina, Sherlocka Holmese i Iron Mana. No, i přesto, že jde o jednu ze zdařilejších biografií, je soustředěný Attenboroughův snímek trošku těžké sousto.. Herecky poctivé, výpravně zdařilé a s ohledem na Chaplinovu vyjímečnost důstojná vzpomínka!!(14.10.2009)

 • - Bylo natočeno 200 hodin materiálu a původní sestřih filmu měl 4 hodiny. (Karlos80)

 • - James Wood natočil svou roli za jediný den. (Kulmon)

 • - Nahá scéna Mildred Harris byla dublována. Její představitelce Mille Jovovich bylo tehdy totiž pouhých 16 let. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace