Vzkříšení démona

Michael N. Knue

Scénografie:

Melanie Jones
  • panMartin

Lekačky absolutně nefungují, film se i přes svou krátkou dělku neuvěřitelně táhne a je bez jakéhokoliv napětí. Dneska ty horory stojej fakt za houby a tohle je fakt spodina žumpy. Hovadina neskutečná - unuděná hodina kříšení a pak během 20 minut 3x bafbaf a konec. Poslední scéna pěkný... Asi budem muset očekávat pokračování.(6.9.2015)

• berusche

Když nemáte na pořádné kulisy a chcete ušetřit, natočte film za dva měsíce v jedné místnosti. Můžete ho taky hodně točit ve tmě, protože divákovi přeci stačí, že slyší, vidět nic nemusí. Abyste to dotáhli do hororového finále, hodněkrát během natáčení zhasněte a rozsviťte, je to děsivé. Bohužel na základě těchto věcí je snímek další úspěšnou hovadinou, která aspiruje na zbytečný horor roku.(25.10.2015)

|70%| Shlédnuto v kině. Tak jsem se na film docela těšil. Čekal jsem ale, že mi to sedne podstatně hůře. Obával jsem se, aby to nakonec nebyla úplná blbost. Naštěstí se tak nestalo a film byl brán velice vážně. Ani náznak trapnosti jsem nepocítil a to se cení. Snímek je v PG-13, je to trochu škoda, ale velký problém to pro mě neznamená. Zaujal mě příběh, čekal jsem, že se půjde hned na věc a bude se obživovat. A ono to plynulo pozvolně, pomalu – rozhodně mi to nevadilo, zaujala mě příjemná herecká sestava, stejně jako jejich zajímavé a dobré role. Je tu dost zajímavých scén. Samozřejmě od doby, kdy obživějí hlavní postavu, tak to bude už jen zajímavé a zajímavé. Máme tu i pár lekaček, což mě o to víc potěšilo (lekačky mám moc rád). Hudba je celkem dobrá. Tak co bych vlastně vytknul ? Rozhodně mohl být film delší, aspon o 20 minut. Konec není úplně špatný. Právě naopak mě bavil, i technická stránka, jen jak to skončilo, tak to bylo dost urychlené a byla tu jedna menší nelogická chyba. Závěr neskončil happyendem, což je na jednu stránku dobře, jen to nebylo moc dobře udělané. Takže to trochu pokazilo závěr a jedna nelogická chybička + nějaký ten detail mohl být vypilován. Ke konci jsem teda váhal mezi 3 a 4 hvězdou. Nakonec jsem zvolil tu lepší pač mě to bavilo, jako celek to vidím jasně nadprůměrně, takže nemá cenu, abych byl zbytečně kritický. Ještě se k tomu někdy vrátím.(1.4.2015)

• Stoka

Jedná se o remake úspěšného bijáku režiséra Joel Schumacher (Hráči se smrtí 1990). Film originalitou nehýří a za pozornost moc nestojí, vcelku nepodařený film. Parta studentů se už delší dobu pokouší vyvinout sérum nebo látku, pomocí které by bylo možné přivést k životu mrtvé. Všechno se samozřejmě zkomplikuje a děj se začíná rozjíždět v klišovitý subjekt. 40%.(28.4.2016)

• Pepinec

Na olympiádě v disciplínách Originalita a Nápaditost by tenhle film mohl dělat leda tak šatnářku. Obojí je tak silně pod bodem mrazu, že jsem se až bál o plátno. Ale i tak jsem se párkrát vylekal. Nejprve, když se bez varování rozrazily dveře a do sálu vpochodovala uklizečka, která patrně hledala záchody, pak mě šíleně vyděsilo kýchnutí mého souseda, ale zdaleka největší strach jsem měl po projekci, protože někdo zapomněl rozsvítit a já musel hledat cestu na chodbu po tmě.(21.3.2015)

• - Postava, kterou hraje Olivia Wilde se jmenuje Zoe, což  v řečtině znamená "život". (Káronoš)

• - Olivia Wilde (Zoe) byla v době natáčení filmu těhotná. Filmaři proto museli přizpůsobit způsob snímaní záběrů, aby nešlo vidět její větší bříško. (Narcis)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 4. (Stanley619)