poster

Vzkříšení démona

 • anglický

  The Lazarus Effect

 • slovenský

  Vzkriesenie démona

 • USA

  Reawakening

  (neoficiální název)

Mysteriózní / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2015, 83 min

Režie:

David Gelb

Producenti:

Jason Blum, Jimmy Miller

Střih:

Michael N. Knue

Scénografie:

Melanie Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $3,3miliónaTržby USA $25,801,047Tržby Celosvetovo $36,143,981Tržby za predaj Blu-ray v USA $835,010 //počet predaných kusov 21,451Tržby za predaj DVD v USA $1,670,550 //počet predaných kusov 86,839║ odbité, bez poriadnej atmosféry, na rýchlo upečené /40%/(9.8.2015)

 • dr.fish
  ***

  Na filmy tohoto ražení se kouknu vyjímečně. Nepřišel mi ani zvlášť nápaditý, ani dobře natočený. Ale aspoň nebyl dlouhý. 50%(12.8.2015)

 • panMartin
  *

  Lekačky absolutně nefungují, film se i přes svou krátkou dělku neuvěřitelně táhne a je bez jakéhokoliv napětí. Dneska ty horory stojej fakt za houby a tohle je fakt spodina žumpy. Hovadina neskutečná - unuděná hodina kříšení a pak během 20 minut 3x bafbaf a konec. Poslední scéna pěkný... Asi budem muset očekávat pokračování.(6.9.2015)

 • Pepinec
  *

  Na olympiádě v disciplínách Originalita a Nápaditost by tenhle film mohl dělat leda tak šatnářku. Obojí je tak silně pod bodem mrazu, že jsem se až bál o plátno. Ale i tak jsem se párkrát vylekal. Nejprve, když se bez varování rozrazily dveře a do sálu vpochodovala uklizečka, která patrně hledala záchody, pak mě šíleně vyděsilo kýchnutí mého souseda, ale zdaleka největší strach jsem měl po projekci, protože někdo zapomněl rozsvítit a já musel hledat cestu na chodbu po tmě.(21.3.2015)

 • javak810i
  ***

  Průměrné hororové béčko, jehož příběh je sice předvídatelní a rozhodně není nikterak originální, na druhou stranu ale ani neurazí. Hlavním tahákem je tu samozřejmě Olivia Wilde, která je z hereckého obsazení neznámější a spolu s tím roztomilým hafanem také předvedli nejlepší herecké výkony. Na horor by ovšem filmu neuškodila hutnější atmosféra, jelikož pár lekaček a klasických klišé moc nestačí. Každopádně člověk se alespoň při tak krátké stopáži nenudí. Za mě slabší 3*(31.5.2015)

 • - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 77. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

 • - Olivia Wilde (Zoe) byla v době natáčení filmu těhotná. Filmaři proto museli přizpůsobit způsob snímaní záběrů, aby nešlo vidět její větší bříško. (Narcis)

 • - Většinu filmu nosí Olivia Wilde (Zoe) speciální černé kontaktní čočky přes které nebylo nic vidět. Orientovala se hlavně sluchem. (Narcis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace