poster

Vzkříšení démona

 • anglický

  The Lazarus Effect

 • slovenský

  Vzkriesenie démona

 • USA

  Reawakening

  (neoficiální název)

Mysteriózní / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2015, 83 min

Režie:

David Gelb

Producenti:

Jason Blum, Jimmy Miller

Střih:

Michael N. Knue

Scénografie:

Melanie Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kothy
  ***

  Trochu slabé hodnocení. Nakonec to nebylo tak špatné. Připomnělo mi to Hráče se smrtí. Skupina vědců se snaží najít způsob jak oživit mrtvou bytost. To se . jim sice povede, ale ne bez vedlejších účinků. Začnou totiž v laboratoři postupně umírat... Atmosféra je docela dobrá a lekačky jsou celkem standardní. Oživuje to kouzelná Olivia Wilde :) "Otevři ty dveře!"(9.8.2015)

 • javak810i
  ***

  Průměrné hororové béčko, jehož příběh je sice předvídatelní a rozhodně není nikterak originální, na druhou stranu ale ani neurazí. Hlavním tahákem je tu samozřejmě Olivia Wilde, která je z hereckého obsazení neznámější a spolu s tím roztomilým hafanem také předvedli nejlepší herecké výkony. Na horor by ovšem filmu neuškodila hutnější atmosféra, jelikož pár lekaček a klasických klišé moc nestačí. Každopádně člověk se alespoň při tak krátké stopáži nenudí. Za mě slabší 3*(31.5.2015)

 • tatanapope
  **

  Nápad dobrý , ale film se celkově moc nepovedl . Docela nuda řekla bych. Člověk pořád čekal , kdy se konečně začne něco pořádného dít ,nějaká větší zápletka nebo rozuzlení a nakonec jsme se dozvěděli jen to , co jsme už stejně čekali .(9.6.2015)

 • Havaj8
  ***

  A mě se to celkem líbilo. Nemělo to nic společnýho s vymýtáním , kterýho je všude dost, ale vydalo se to originálnější cestou. Zpočátku vědátorský testování na zvířatech se zvrhlo v oživení člověka. A to s sebou přineslo celkem krutý a neznámý následky. No každopádně i přesto, že ty drastický momenty nebyly vidět, pořád to mělo dobrou atmosféru a hlavně originalitu. Takže se ani omylem nejedná o žádnej propadák, jak to podle hodnocení vypadá.(19.10.2016)

 • hous.enka
  **

  Nevím, jestli zrovna tenhle démon měl být vzkříšen. Nic proti dění v laboratoři, ale v tomhle případě je vidět žalostný nedostatek peněz a zejména - to je mnohem smutnější - nedostatek nápadů. Olivia Wilde a zkouřený Evan Peters jsou sice fajn, ale to, co předvádí zbytek osazenstva. Achjo. Musím říct, že The Lazarus Effect je předvídatelný, bez lekaček a koukat se na něj dá snad jen díky dvěma výše uvedeným hercům a jednomu chundelatému psíkovi. A to je teda hodně málo.(23.6.2015)

 • - Natáčelo se ve městě Santa Clarita v USA. Natočení filmu trvalo tvůrcům necelé dva měsíce. (willy1)

 • - Postava, kterou hraje Olivia Wilde se jmenuje Zoe, což  v řečtině znamená "život". (Káronoš)

 • - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 77. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace