Vzkříšení démona

Thriller / Horor

USA, 2015, 83 min

David Gelb
  • JohnCZ

Námět je vskutku zajímavý, ale samotné provedení je nenápadité až běda. Působilo to na mě spíše trochu jako slabší epizoda Supernatural, než celovečerní horor. Atmosféru to místy má, ale hororové to je jen velice lehce - tedy pokud divák intenzitu strachu neměří lekačkami, které byly v tomto případě jednak děsně laciné, ale navíc vcelku nefunkční. Herecky je to ale dost v pohodě, za obsazení poměrně neznámé Sarah Bolger velkej palec nahoru a ani s Oliví Wilde se nic nezkazí, byť její herecký potenciál je mnohonásobně vyšší. Českej název jako tradičně úplně mimo.(31.5.2015)

Průměrné hororové béčko, jehož příběh je sice předvídatelní a rozhodně není nikterak originální, na druhou stranu ale ani neurazí. Hlavním tahákem je tu samozřejmě Olivia Wilde, která je z hereckého obsazení neznámější a spolu s tím roztomilým hafanem také předvedli nejlepší herecké výkony. Na horor by ovšem filmu neuškodila hutnější atmosféra, jelikož pár lekaček a klasických klišé moc nestačí. Každopádně člověk se alespoň při tak krátké stopáži nenudí. Za mě slabší 3*(31.5.2015)

Rozpočet $3,3miliónaTržby USA $25,801,047Tržby Celosvetovo $36,143,981Tržby za predaj Blu-ray v USA $835,010 //počet predaných kusov 21,451Tržby za predaj DVD v USA $1,670,550 //počet predaných kusov 86,839║ odbité, bez poriadnej atmosféry, na rýchlo upečené /40%/(9.8.2015)

Příjemná posedlá duchařina, která nás nabádá k tomu, aby jsme si nehráli na Boha, protože Ježíš byl jen jeden a Lazar vlastně taky. Mělo to atmosféru, solidní lekačky, sem tam film dokázal postrašit a navíc se tu sešlo celkem sympatické obsazení v čele s kráskami Sarah Bolger a Olivií Wilde. Gelb se navíc nesnažil za každou cenu natahovat stopáž, což filmu velice prospělo. Podle hodnocení jsem čekal další průšvih, ale jsem mile překvapen. 70%(26.5.2015)

• SaNcHeZ_cz

Aneb rutinou zacpěme krky hororovým fanouškům. Vzkříšení démona je nenápaditý a slabě natočený horor, který nejen že nezvládá postrašit, hraje ale také podle hodně slabého scénáře a spoléhá na stokrát viděné, bez kapky nečeho navíc. Olivia Wilde je fajn ale zbytek je těžce mimo, což platí i o mém oblíbenci Donaldu Gloverovi. [35%](13.3.2015)