poster

Vzkříšení démona

 • USA

  The Lazarus Effect

 • slovenský

  Vzkriesenie démona

 • USA

  Reawakening

  (neoficiální název)

Thriller / Horor

USA, 2015, 83 min

Režie:

David Gelb
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • alchac
  **

  Ano, vskutku Lazarův efekt - pustit toto v márnici, tak se místní nájemníci zvednou a raději odpochodují na prohlídku krematoria, než aby nechali tento paskvil útočit na své vytuhlé smyslové orgány. Třináctka netřinácka.(10.6.2015)

 • uiu
  ****

  Největší chyba producentů tohoto filmu je, že ho prezentují jako horor! Já se teda dívala na dobře zmáknutý mysteriózní thriller, kde partička doktorů najde lék "vzkříšení ze smrti". A jak to tak bývá, jsou nuceni jej použít na jednu z nich. Trailer naznačuje, že se nevrátí ona, ale nějaký démon - stejně jako stupidní český název. Jenomže ten lék zvyšuje mozkovou kapacitu, která u ní funguje na 100%, tudíž dokáže číst myšlenky, telekinezi nebo vkládat halucinace do cizí mysli. Nejde o žádného démona (!), ale o trochu temnější Lucy z roku 2014 se Scarlett Johansson.(14.11.2015)

 • dr.fish
  ***

  Na filmy tohoto ražení se kouknu vyjímečně. Nepřišel mi ani zvlášť nápaditý, ani dobře natočený. Ale aspoň nebyl dlouhý. 50%(12.8.2015)

 • tatanapope
  **

  Nápad dobrý , ale film se celkově moc nepovedl . Docela nuda řekla bych. Člověk pořád čekal , kdy se konečně začne něco pořádného dít ,nějaká větší zápletka nebo rozuzlení a nakonec jsme se dozvěděli jen to , co jsme už stejně čekali .(9.6.2015)

 • javak810i
  ***

  Průměrné hororové béčko, jehož příběh je sice předvídatelní a rozhodně není nikterak originální, na druhou stranu ale ani neurazí. Hlavním tahákem je tu samozřejmě Olivia Wilde, která je z hereckého obsazení neznámější a spolu s tím roztomilým hafanem také předvedli nejlepší herecké výkony. Na horor by ovšem filmu neuškodila hutnější atmosféra, jelikož pár lekaček a klasických klišé moc nestačí. Každopádně člověk se alespoň při tak krátké stopáži nenudí. Za mě slabší 3*(31.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace