Vzkříšení démona

Michael N. Knue

Scénografie:

Melanie Jones
  • darkrobyk

Kdesi mezi Re-Animatorem a Noční můrou, přičemž ani jednomu nesahá po kotníky. Lazarus není podceňovaný, jde zkrátka o mizerný film. Kamera je slušná do doby, než se promění ve stroboskop, hudba vcelku obstojná, ale nevybočující z průměru, a samotný nápad o návratu ze záhrobí (odpustil bych, že nijak nový) se obejde bez fantazie, strašidelné atmosféry i drsných efektů. Cronenberg by jistě věděl co s tím, o Stuartu Gordonovi nemluvě. Prý démon! Já viděl jen černé oči Jean Grey z X-Men, které mě nevyděsily...(4.7.2015)

Konečně něco jiného, než dětské strašidlené domy a chodící zombie. A konečně normálně natočený film a né amaterská sračka s herci z místního spolku.(31.5.2015)

Hororová stránka filmu už v dnešní době opravdu vyděsí asi jen publikum předškolního věku, ale jako thriller je to fajn jednohubka, má dobrou atmosféru, herci jsou sympatičtí a pro jednou se většina z nich nechová ani kdovíjak švihle. Až na vyjímky, žeee? Každopádně já u tohohle díla nečekal, že se budu klepat hrůzou a začnu ječet pokaždé když se na obrazovce objeví "démonická" Olivia. Já čekal, že se mrknu na mou oblíbenou Olivii jak občas někoho sejme a k tomu bude sexy no a to jsem i dostal. Že to bylo málo krvavé je mi šumák, protože tohle není a ani si to nikdy nehrálo na žádnej brutální gore slasher nebo jak tomu já říkám - krvák. Tohle je prostě pohodovka s démonem a mně se to líbí.(29.7.2015)

• Rakosnicek77

Tak tohle byla ale děsivá hovadina! Pokud jsem měl někdy strach z hororů, tak tohle byla spíše komedie a to né zrovna špatná. Téma, ne náhodou podobné filmu Hráči se smrtí, bylo v tomhle případě naprosto nedotažené, dialogy spíše k smíchu, stejně jako celé obsazení a o děsu nemohla být ani řeč. To u Hráčů se smrtí, jsem se opravdu bál, tohle byla parodie na horory, jelikož ženská s uhelnejma očkama a všudypřítomná tma, opravdu horor nedělá.(15.3.2015)

• bourec

Nevim,ale tenhle film je všechno možný,jenom ne horor,kterej by mě nějak rozcupoval.Krátká,podprůměrná povídačka z laboratoře,stokrát recyklovaná,lekačka jedna-trapná.Pryč vod toho.40%.(30.10.2015)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 4. (Stanley619)

• - Natáčelo se ve městě Santa Clarita v USA. Natočení filmu trvalo tvůrcům necelé dva měsíce. (willy1)

• - Postava, kterou hraje Olivia Wilde se jmenuje Zoe, což  v řečtině znamená "život". (Káronoš)