poster

Vzkříšení démona

 • anglický

  The Lazarus Effect

 • slovenský

  Vzkriesenie démona

 • USA

  Reawakening

  (neoficiální název)

Thriller / Horor

USA, 2015, 83 min

Režie:

David Gelb

Producenti:

Jason Blum, Jimmy Miller

Střih:

Michael N. Knue

Scénografie:

Melanie Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darkrobyk
  **

  Kdesi mezi Re-Animatorem a Noční můrou, přičemž ani jednomu nesahá po kotníky. Lazarus není podceňovaný, jde zkrátka o mizerný film. Kamera je slušná do doby, než se promění ve stroboskop, hudba vcelku obstojná, ale nevybočující z průměru, a samotný nápad o návratu ze záhrobí (odpustil bych, že nijak nový) se obejde bez fantazie, strašidelné atmosféry i drsných efektů. Cronenberg by jistě věděl co s tím, o Stuartu Gordonovi nemluvě. Prý démon! Já viděl jen černé oči Jean Grey z X-Men, které mě nevyděsily...(4.7.2015)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Konečně něco jiného, než dětské strašidlené domy a chodící zombie. A konečně normálně natočený film a né amaterská sračka s herci z místního spolku.(31.5.2015)

 • AlistairMir
  ****

  Hororová stránka filmu už v dnešní době opravdu vyděsí asi jen publikum předškolního věku, ale jako thriller je to fajn jednohubka, má dobrou atmosféru, herci jsou sympatičtí a pro jednou se většina z nich nechová ani kdovíjak švihle. Až na vyjímky, žeee? Každopádně já u tohohle díla nečekal, že se budu klepat hrůzou a začnu ječet pokaždé když se na obrazovce objeví "démonická" Olivia. Já čekal, že se mrknu na mou oblíbenou Olivii jak občas někoho sejme a k tomu bude sexy no a to jsem i dostal. Že to bylo málo krvavé je mi šumák, protože tohle není a ani si to nikdy nehrálo na žádnej brutální gore slasher nebo jak tomu já říkám - krvák. Tohle je prostě pohodovka s démonem a mně se to líbí.(29.7.2015)

 • Rakosnicek77
  **

  Tak tohle byla ale děsivá hovadina! Pokud jsem měl někdy strach z hororů, tak tohle byla spíše komedie a to né zrovna špatná. Téma, ne náhodou podobné filmu Hráči se smrtí, bylo v tomhle případě naprosto nedotažené, dialogy spíše k smíchu, stejně jako celé obsazení a o děsu nemohla být ani řeč. To u Hráčů se smrtí, jsem se opravdu bál, tohle byla parodie na horory, jelikož ženská s uhelnejma očkama a všudypřítomná tma, opravdu horor nedělá.(15.3.2015)

 • bourec
  **

  Nevim,ale tenhle film je všechno možný,jenom ne horor,kterej by mě nějak rozcupoval.Krátká,podprůměrná povídačka z laboratoře,stokrát recyklovaná,lekačka jedna-trapná.Pryč vod toho.40%.(30.10.2015)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 4. (Stanley619)

 • - Natáčelo se ve městě Santa Clarita v USA. Natočení filmu trvalo tvůrcům necelé dva měsíce. (willy1)

 • - Postava, kterou hraje Olivia Wilde se jmenuje Zoe, což  v řečtině znamená "život". (Káronoš)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace