Vzkříšení démona

Thriller / Horor

USA, 2015, 83 min

David Gelb
  • panMartin

Lekačky absolutně nefungují, film se i přes svou krátkou dělku neuvěřitelně táhne a je bez jakéhokoliv napětí. Dneska ty horory stojej fakt za houby a tohle je fakt spodina žumpy. Hovadina neskutečná - unuděná hodina kříšení a pak během 20 minut 3x bafbaf a konec. Poslední scéna pěkný... Asi budem muset očekávat pokračování.(6.9.2015)

• bourec

Nevim,ale tenhle film je všechno možný,jenom ne horor,kterej by mě nějak rozcupoval.Krátká,podprůměrná povídačka z laboratoře,stokrát recyklovaná,lekačka jedna-trapná.Pryč vod toho.40%.(30.10.2015)

• Pepinec

Na olympiádě v disciplínách Originalita a Nápaditost by tenhle film mohl dělat leda tak šatnářku. Obojí je tak silně pod bodem mrazu, že jsem se až bál o plátno. Ale i tak jsem se párkrát vylekal. Nejprve, když se bez varování rozrazily dveře a do sálu vpochodovala uklizečka, která patrně hledala záchody, pak mě šíleně vyděsilo kýchnutí mého souseda, ale zdaleka největší strach jsem měl po projekci, protože někdo zapomněl rozsvítit a já musel hledat cestu na chodbu po tmě.(21.3.2015)

• Pilda17

Od Lazarus Effect jsem očekával daleko více.. Až na pár docela slušných scén horor naprosto bez atmosféry, kvalitnějších lekaček a hlavně občas "debilních" hereckých výkonů. Tohle se jednoznačně nepovedlo, ale do úplného odpadu má také daleko, takže snesitelný podprůměr .. 4/10 = 42%(9.6.2015)

Hororová stránka filmu už v dnešní době opravdu vyděsí asi jen publikum předškolního věku, ale jako thriller je to fajn jednohubka, má dobrou atmosféru, herci jsou sympatičtí a pro jednou se většina z nich nechová ani kdovíjak švihle. Až na vyjímky, žeee? Každopádně já u tohohle díla nečekal, že se budu klepat hrůzou a začnu ječet pokaždé když se na obrazovce objeví "démonická" Olivia. Já čekal, že se mrknu na mou oblíbenou Olivii jak občas někoho sejme a k tomu bude sexy no a to jsem i dostal. Že to bylo málo krvavé je mi šumák, protože tohle není a ani si to nikdy nehrálo na žádnej brutální gore slasher nebo jak tomu já říkám - krvák. Tohle je prostě pohodovka s démonem a mně se to líbí.(29.7.2015)