Vzkříšení démona

David Gelb

Jason Blum, Jimmy Miller

Michael N. Knue
  • DEXTER099

Pokud je někdo zvyklý vídat Olivii Wilde načesanou a krásně upravenou,tak zhruba od poloviny tohoto hororu se bude divit... :-))).No nejsem extra příznivec hororu ,ale sem tam se na nějaký podívám.Tady i jako člověk co se často u hororu lekne,mi přišlo,že se to dvakrát nepovedlo.Myšlenka sice vcelku dobrá,ale provedení už tak moc asi ne.No,ale snaha se cení.Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy.(26.12.2015)

• CptPeroxid

Hodnocení mluví za vše, nekoukatelné.(2.4.2015)

• panMartin

Lekačky absolutně nefungují, film se i přes svou krátkou dělku neuvěřitelně táhne a je bez jakéhokoliv napětí. Dneska ty horory stojej fakt za houby a tohle je fakt spodina žumpy. Hovadina neskutečná - unuděná hodina kříšení a pak během 20 minut 3x bafbaf a konec. Poslední scéna pěkný... Asi budem muset očekávat pokračování.(6.9.2015)

Příjemná posedlá duchařina, která nás nabádá k tomu, aby jsme si nehráli na Boha, protože Ježíš byl jen jeden a Lazar vlastně taky. Mělo to atmosféru, solidní lekačky, sem tam film dokázal postrašit a navíc se tu sešlo celkem sympatické obsazení v čele s kráskami Sarah Bolger a Olivií Wilde. Gelb se navíc nesnažil za každou cenu natahovat stopáž, což filmu velice prospělo. Podle hodnocení jsem čekal další průšvih, ale jsem mile překvapen. 70%(26.5.2015)

• Wacoslav1

Vzkříšení démona? Hmm... no spíš vzkříšení demence. Tenhle film mi potvrdil, že v dnešní době může opravdu kdejakej babrák co má pár dolarů navíc, vzít do rukou kameru, nějakým zázrakem splašit i celkem slušnou hereckou sestavu a natočit další trapnej kinder PG-13 kinohoror, kterej bohužel není ani tak směšnej, aby byl aspoň zábavnej svoji blbostí, ani tak děsivej, aby protřelýho hororovýho matadora přinutil aspoň k minimální pozornosti. Do píči vždyť v tom filmu se, ale lautr vůbec nic nedělo, jenom se žvanilo, vytvářela se rádoby atmosféra občas podpořená totálně předvídatelnou lekačkou (viděl jsem už hodně, ale toto bylo opravdu extrémně stupidní) celý se to bere strašně vážně a je to úplně o hovně o odporný páchnoucí žumpě plný hnusných hoven. Fakt nepochopím, kdo to vysere až do kin. Distancuju se od toho. Pochcat tuto zrůdnost!0%(13.4.2015)