poster

Vzkříšení démona

 • USA

  The Lazarus Effect

 • slovenský

  Vzkriesenie démona

 • USA

  Reawakening

  (neoficiální název)

Thriller / Horor

USA, 2015, 83 min

Režie:

David Gelb

Producenti:

Jason Blum, Jimmy Miller

Střih:

Michael N. Knue

Scénografie:

Melanie Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  **

  Hororových fanúšikov teda tento ´´horor´´ asi nepoteší. No a tých ostatných, asi aj trochu postraší ( ako som mal možnosť v kine zažiť ). Lenže, ktorá bije, tak tá bije. Zmeniť to nejde. Nudná zlátanina, ktorá by si možno spravila lepšie meno v TV, kde by zanikli jej nedostatky a kde by sa dostala bližšie k divákom, ktorý tento paskvil príjmu.(19.4.2015)

 • Stoka
  **

  Jedná se o remake úspěšného bijáku režiséra Joel Schumacher (Hráči se smrtí 1990). Film originalitou nehýří a za pozornost moc nestojí, vcelku nepodařený film. Parta studentů se už delší dobu pokouší vyvinout sérum nebo látku, pomocí které by bylo možné přivést k životu mrtvé. Všechno se samozřejmě zkomplikuje a děj se začíná rozjíždět v klišovitý subjekt. 40%.(28.4.2016)

 • CptPeroxid
  odpad!

  Hodnocení mluví za vše, nekoukatelné.(2.4.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Zklamání a tři hvězdy z milosti. Mizérie je to hlavně po hororové stránce, protože celý film je strašně light. Chci vidět satanáše, chci vidět mučednický mordy, chci vidět Olininy kozy. Děj je přímočarej a čitelnej, konec lacinej, je to škoda. 50%(15.5.2015)

 • berusche
  *

  Když nemáte na pořádné kulisy a chcete ušetřit, natočte film za dva měsíce v jedné místnosti. Můžete ho taky hodně točit ve tmě, protože divákovi přeci stačí, že slyší, vidět nic nemusí. Abyste to dotáhli do hororového finále, hodněkrát během natáčení zhasněte a rozsviťte, je to děsivé. Bohužel na základě těchto věcí je snímek další úspěšnou hovadinou, která aspiruje na zbytečný horor roku.(25.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace