Vzkříšení démona

Jason Blum, Jimmy Miller

Michael N. Knue

Scénografie:

Melanie Jones

Trochu slabé hodnocení. Nakonec to nebylo tak špatné. Připomnělo mi to Hráče se smrtí. Skupina vědců se snaží najít způsob jak oživit mrtvou bytost. To se . jim sice povede, ale ne bez vedlejších účinků. Začnou totiž v laboratoři postupně umírat... Atmosféra je docela dobrá a lekačky jsou celkem standardní. Oživuje to kouzelná Olivia Wilde :) "Otevři ty dveře!"(9.8.2015)

• hous.enka

Nevím, jestli zrovna tenhle démon měl být vzkříšen. Nic proti dění v laboratoři, ale v tomhle případě je vidět žalostný nedostatek peněz a zejména - to je mnohem smutnější - nedostatek nápadů. Olivia Wilde a zkouřený Evan Peters jsou sice fajn, ale to, co předvádí zbytek osazenstva. Achjo. Musím říct, že The Lazarus Effect je předvídatelný, bez lekaček a koukat se na něj dá snad jen díky dvěma výše uvedeným hercům a jednomu chundelatému psíkovi. A to je teda hodně málo.(23.6.2015)

• pornogrind

Další zbytečnej horor kterej neměl spatřit světlo světa.Otřesný,prázdný,neoriginální nic.Nevýrazní herci,nefungující lekačky a hlavně stupidní dialogy(to prase smrdí jako prase).Shit.Už nikdy víc.(22.8.2015)

K tomuto filmu jsem se dostal kvůli touze vidět "něco jiného", než na co poslední dobou koukám a hlavně díky slibnému hereckému obsazení. Zkrátka, dostal jsem chuť na nějaký nový horor a tak mi vlastně i musela tahle záminka stačit. Protože přiznejme si to na rovinu- v rámci hororového žánru se poslední dobou kvalitní snímky zrovna nehrnou. Možná i proto (a zdejšímu hodnocení) jsem nečekal nic víc, než při nejlepším dobře zahranou "žánrovku", která se nepovleče, nebude postavena na přebírání vnitřností obětí a bude mít dobrou atmosféru. No a světe div se, přesně to jsem právě viděl. K tomu musím ještě poznamenat, že mě mile překvapil konec. Takže v rámci možností spokojenost, i když znovu bych si to určitě nepustil...(21.10.2015)

• maddy

Lazarus Deffect aneb Vzkříšení debila. Totálne mdlá a nezaujímavá kravina, to sú slová ktoré ma ako prvé napadli pri záverečných titulkoch. A pritom Lazarus Effect nemusel byť až taký zlý, len by to chcelo akokoľvek schopného režiséra. Tá myšlienka o vedcoch, ktorý objavili akýsi „liek, ktorým dokážu oživiť človeka“ nie je na zahodenie, akurát tu o to vôbec nejde. Film sa napriek veľmi skromnej dĺžke rozbieha veľmi pomaly, kde divák musí počúvať plno nezmyselných vedeckých žvástov vycucaných z prsta a základná premisa slúži iba k tomu, aby oživila Oliviu Wilde, no a tá v jednom stereotypnom laboratóriu začne robiť bordel. O nič iné tu v podstate nejde. Pár krát si polevituje, pár krát asi telekinézou pohýbe predmetmi, zafarbí oči a to je asi celé. Nemá to absolútne žiadnu atmosféru, spád a jediné na čo sa Lazarus Effect spolieha sú snáď tie najpredvídateľnejšia ľakačky za poslednú dobu. Ono to už z princípu nemalo čím nahnať strach a to je pre horor asi tá najhoršia vizitka. V závere už navyše film nevedel ako z celej tejto frašky von, tak sa do toho bez najmenšieho zmyslu začnú miešať snové sekvencie a je koniec. S týmto obsadením som čakal aspoň priemer, keďže trailer zase nevyzeral až tak márne, ale nebyť tu Olivie Wilde tak to snáď ani nedopozerám. Dve hviezdy iba z milosti, inak by som išiel asi aj nižšie. CELKOVO: 1,5* (3/10)(12.6.2015)

• - Natáčelo se ve městě Santa Clarita v USA. Natočení filmu trvalo tvůrcům necelé dva měsíce. (willy1)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 4. (Stanley619)

• - Většinu filmu nosí Olivia Wilde (Zoe) speciální černé kontaktní čočky přes které nebylo nic vidět. Orientovala se hlavně sluchem. (Narcis)