Pasažéři

Morten Tyldum

Jon Spaihts

Rodrigo Prieto

Thomas Newman

Ona to byla už od začátku tak trochu krávovina, ale nutno říct, že poměrně zábavná a svým způsobem mě po většinu stopáže bavila. Čím víc se to ale blížilo ke konci, tím víc to bylo pitomější... Snímku hlavně podráží nohy zbytečná překombinovanost a nevyhraněnost (chytré sci-fi, akce, romantika nebo co sakra?). Někdy si ze sebe dělá srandu, jindy je vážný jak nevím co. Námět byl fajn, ale nemyslím si, že to byl nějak šťastně využitý potenciál. Bral bych to spíš jako komornější romantické sci-fi. Výhrady mám trochu i k hereckému výkonu Jennifer Lawrence - role ji imho nesedla, ale na druhou stranu vzájemná chemie mezi herci celkem fungovala. Vizuálně zajímavé... Celkově prostě rozporuplný pocit. Nemyslím si, že červená barva se tu dlouho ohřeje. 60 %(4.1.2017)

Indie romantika za 100 mega, kterou si už podruhé nepustíte.(29.12.2016)

Těžko hodnotit film s potenciálem sci-fi Áčka, který se však ztratí někde v polovině filmu. Vždyť i v jednom z trailerů Jim (Chris Pratt) prohlásí, že si nemyslí, že jejich probuzení byla náhoda, avšak tato zápletka není v samotném filmu ani zmíněna. Místo toho dostaneme tu nejjednoduší komplikaci a pomalu ještě jednodušší řešení...Sci-fi s potenciálem Total Recall se tak stane pouhou povídkou o tom "Jak Harry potkal Sally aneb Žili šťastně dokud neumřeli"... 69%(28.12.2016)

Film o tom, jak se může dobře probíhající mise ve vteřině zhroutit jako domeček z karet. Aneb za podmanivé atmosféry vybudujeme vcelku přirozeně (k dané situaci) vztah dvou lidí, abychom pak zřejmě přebývající miliony nesmyslně utratili za naprosto zbytečné finále, které působivost komorního dramatu a lidskost postav spálí na prach. V jestě nevyhaslém světle Rouge One je to o to smutnější, tedy s vědomím, že i v blockbusteru se můžeme dočkat překvapivějšího a odvážnějšího konce. Pasažérům mohl zajistit cestu opravdu nezapomenutelnou. Škoda, zatracená škoda. 6.5/10(7.1.2017)

Pasažéři mě prozměnu docela mile překvapili (aneb očekávání je mrcha). Obzvlášt začátek, který táhne Chriss Pratt. I ta romantická linka mi přisla OK a uvěřitelná. Škoda je až akčního finále, které je více pateticky zdlouhavým vyznáváním lásky než akčním finále. 70 % P.S. role Andyho Garcii wtf?(29.12.2016)