Pasažéři

Morten Tyldum

Jon Spaihts

Rodrigo Prieto

Thomas Newman

Takové LOVE STORY v raketě... Chyběl mi tam Vetřelec!!(6.2.2017)

Pánové, přiznejme si to, Jennifer by jsme vzbudily taky a když jí tam člověk vidí v těch plavkách, rozhodně bych jako tady ten šmoula nečekal rok, hned co by bylo, bejt na tý lodi já, že bych vzbudil všechny hezký holky...no možná ne najednou, ale kdyby mě nějaká vzbuzená nasrala, šel bych vzbudit další. Dějově je to taková píčovinka na ukrácení času, ve který jsou dva hezcí lidi a celkem nápaditý nepompézní vizuálno.(3.1.2017)

Sci-fi romantika podle učebnice. Áčkoví herci, solidní triky a kdyby v závěru scénář nejel na těžce neoriginální volnoběh mohlo to být i na výbornou. Zpětně mě mrzí, že jsem měl propálený zásadní zvrat (ještě z doby kdy Jima měl hrát Keanu Reeves), který trailery chytře tajily. P.S: Andy Garcia tam hraje přesně tři vteřiny.(8.1.2017)

Já jsem s timhle filmem měl už od začátku trochu problém, protože moc nemusim Jennifer Lawrence. Nelíbí se mi jako ženská a ani mi svym projevem neni moc sympatická jako herečka a i když mi tu překvapivě tolik nevadila, často jsem si říkal, že být na místě hlavního hrdiny, určitě bych si tam na probuzení z hibernace vybral lepší babu. Po roce už by mi asi hrabalo víc a pokrytecky bych polemizoval sám se sebou nad myšlenkou probudit rovnou celou posádku, akorát by asi bylo blbý, že by po 90letech na tu planetu dorazila loď plná mrtvol a důchodců. Samotnej film mě bavil tak normálně, že bych to potřeboval vidět podruhý, to ne. Jo a nějak jsem na konci nepochopil, proč tam byl asi na vteřinu v absolutně zaměnitelný roli Andy Garcia. 60%(4.4.2017)

• Psema

Jedna věc je jasná. Prometheus nebyl svou sračkovitostí náhoda. Čirý nesmysl. V závěru svou debilitou vyloženě uražející. Tyldum na hanbu. Spaihts do lodního reaktoru. Jennifer do porna.(29.12.2016)