poster

Pasažéři

 • USA

  Passengers

 • Slovensko

  Pasažieri

 • Velká Británie

  Passengers

Dobrodružný / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2016, 116 min

Režie:

Morten Tyldum

Scénář:

Jon Spaihts

Kamera:

Rodrigo Prieto

Hudba:

Thomas Newman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Handle
  ***

  Ona to byla už od začátku tak trochu krávovina, ale nutno říct, že poměrně zábavná a svým způsobem mě po většinu stopáže bavila. Čím víc se to ale blížilo ke konci, tím víc to bylo pitomější... Snímku hlavně podráží nohy zbytečná překombinovanost a nevyhraněnost (chytré sci-fi, akce, romantika nebo co sakra?). Někdy si ze sebe dělá srandu, jindy je vážný jak nevím co. Námět byl fajn, ale nemyslím si, že to byl nějak šťastně využitý potenciál. Bral bych to spíš jako komornější romantické sci-fi. Výhrady mám trochu i k hereckému výkonu Jennifer Lawrence - role ji imho nesedla, ale na druhou stranu vzájemná chemie mezi herci celkem fungovala. Vizuálně zajímavé... Celkově prostě rozporuplný pocit. Nemyslím si, že červená barva se tu dlouho ohřeje. 60 %(4.1.2017)

 • arachneuss
  ***

  Indie romantika za 100 mega, kterou si už podruhé nepustíte.(29.12.2016)

 • Larrysbride
  ***

  Těžko hodnotit film s potenciálem sci-fi Áčka, který se však ztratí někde v polovině filmu. Vždyť i v jednom z trailerů Jim (Chris Pratt) prohlásí, že si nemyslí, že jejich probuzení byla náhoda, avšak tato zápletka není v samotném filmu ani zmíněna. Místo toho dostaneme tu nejjednoduší komplikaci a pomalu ještě jednodušší řešení...Sci-fi s potenciálem Total Recall se tak stane pouhou povídkou o tom "Jak Harry potkal Sally aneb Žili šťastně dokud neumřeli"... 69%(28.12.2016)

 • Silence
  ***

  Film o tom, jak se může dobře probíhající mise ve vteřině zhroutit jako domeček z karet. Aneb za podmanivé atmosféry vybudujeme vcelku přirozeně (k dané situaci) vztah dvou lidí, abychom pak zřejmě přebývající miliony nesmyslně utratili za naprosto zbytečné finále, které působivost komorního dramatu a lidskost postav spálí na prach. V jestě nevyhaslém světle Rouge One je to o to smutnější, tedy s vědomím, že i v blockbusteru se můžeme dočkat překvapivějšího a odvážnějšího konce. Pasažérům mohl zajistit cestu opravdu nezapomenutelnou. Škoda, zatracená škoda. 6.5/10(7.1.2017)

 • Jhershaw
  ****

  Pasažéři mě prozměnu docela mile překvapili (aneb očekávání je mrcha). Obzvlášt začátek, který táhne Chriss Pratt. I ta romantická linka mi přisla OK a uvěřitelná. Škoda je až akčního finále, které je více pateticky zdlouhavým vyznáváním lásky než akčním finále. 70 % P.S. role Andyho Garcii wtf?(29.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace