poster

Proč jsem nesnědl svého taťku

 • Francie

  Pourquoi j'ai pas mangé mon père

 • anglický

  Why I Did (Not) Eat My Father

 • Slovensko

  Prečo som nezjedol svojho ocka

 • Velká Británie

  Animal Kingdom: Let's Go Ape

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Itálie / Čína / Belgie, 2015, 95 min

Režie:

Jamel Debbouze

Předloha:

Roy Lewis (kniha)

Scénář:

Fred Fougea (původní scénář), Jean-Luc Fromental (původní scénář), Jamel Debbouze

Producenti:

Romain Le Grand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BOURQUE
  **

  „Ja ti nerozumiem.“ „Teraz plačeš – tak tomu rozumiem, to je medzinárodný jazyk.“ Osobné hodnotenie: 69% (**) (17.9.2016)

 • cica
  ***

  Mám rada francúzsky humor - preto sa mi rozprávka páčila, spomienka na Funesa, trošku politicky nekorektné - možno tí Portugalci nie sú až takí hrozní :D. Animáciu som akosi neriešila, ale decká ma presvedčili, že Hotel Transylvánia je lepší :)(24.11.2015)

 • bigmatko
  **

  jednoduchy príbeh s nie veľmi vydarenými postavami. uričte je však milý animak, ktorý však nemôže prežiť v konkurencii komerčnej produkcie. ale zas nie všetky kreslené filmu musia byť len s dielne Dysneho a preto treba oceniť aj tento kúsok pretože úplna tragédia to nie je. je to miestami aj vtipné a dokonca sa dá vydržať aj nie moc kvalitná animácie. Existuje však aj viacero lepších európskych animákov.(23.11.2015)

 • kaylin
  **

  Francouzi se pustili do animovaného filmu, kde jsou ještě opice, ale hned od začátku je vidět, že se z nich mají stát lidé. A o tomhle vlastně snímek je. Jaký asi byl přechod z jednoho vývojového stupně na další? Je to rádoby vtipné, je to rádoby emotivní a celkově to nijak neohromí, ale asi ani úplně nezhnusí. Animace celkem ujde.(19.11.2015)

 • lardko
  odpad!

  Už delší dobu jsem neviděl žádný animovaný film , tak jsem si řekl že se na nějaký tedy kouknu. Na tenhle jsem zrovna narazil v TV programě. Podle obrázků , a infa to nevypadalo úplně špatně. Řekl jsem si proč ne , a zkouknul jsem to. A musím říct je je to pěkná blbost ! Animace se mi nelíbila , dabing se mi nelíbil , děj se mi nelíbil. Vlastně si ani nedokážu vzpomenout na jedinou věc co by se mi ve filmu zalíbila. Tak proto nevidim ani jeden důvod proč bych měl tomuhle filmu dát aspoň jednu hvezdičku. Říkám NE ! Režisérům NE! Scénáristům a NE tomuhle idiotskýmu filmu. A předem říkám nepočítejte s nějakým vtipem. Rovnou se připravte na podprůměrný , nudný a trapný animák.(31.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace