Proč jsem nesnědl svého taťku

• Francie

Pourquoi j'ai pas mangé mon père

Why I Did (Not) Eat My Father

Prečo som nezjedol svojho ocka

Animal Kingdom: Let's Go Ape

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Itálie / Čína / Belgie, 2015, 95 min

Jamel Debbouze

Předloha:

Roy Lewis (kniha)

Fred Fougea (původní scénář), Jean-Luc Fromental (původní scénář), Jamel Debbouze

Romain Le Grand

45% - komentář 20ti slovy: Taková "realtime" evoluce, která trvá jenom pár týdnu, až mi lezlo na nervy co ještě všechno nevymyslel, ikdyž má pro to název :D(20.7.2016)

• RomanL

Slabá animace, slabá hudba, slabý humor, slabý příběh. A ten hlavní hrdina je fakt na zabití.(30.1.2017)

• janahorova

ta grafika se mi docela libila a dostava ode me tu jednu hvezdu, dej a dialogy strasne(2.12.2016)

• kaylin

Francouzi se pustili do animovaného filmu, kde jsou ještě opice, ale hned od začátku je vidět, že se z nich mají stát lidé. A o tomhle vlastně snímek je. Jaký asi byl přechod z jednoho vývojového stupně na další? Je to rádoby vtipné, je to rádoby emotivní a celkově to nijak neohromí, ale asi ani úplně nezhnusí. Animace celkem ujde.(19.11.2015)

Animácia pomerne zaostáva oproti megamiliónovým rozprávkam od Dreamworks či Pixaru, ale príbehovo si nieje na čo sťažovať. Poučné, zábavné, pre deťurence ako stvorené. A dokonca aj piesne sú celkom chytľavé.(19.11.2015)