Proč jsem nesnědl svého taťku

• Francie

Pourquoi j'ai pas mangé mon père

Why I Did (Not) Eat My Father

Prečo som nezjedol svojho ocka

Animal Kingdom: Let's Go Ape

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Itálie / Čína / Belgie, 2015, 95 min

Jamel Debbouze

Předloha:

Roy Lewis (kniha)

Fred Fougea (původní scénář), Jean-Luc Fromental (původní scénář), Jamel Debbouze

Romain Le Grand

Animácia pomerne zaostáva oproti megamiliónovým rozprávkam od Dreamworks či Pixaru, ale príbehovo si nieje na čo sťažovať. Poučné, zábavné, pre deťurence ako stvorené. A dokonca aj piesne sú celkom chytľavé.(19.11.2015)

• lardko

Už delší dobu jsem neviděl žádný animovaný film , tak jsem si řekl že se na nějaký tedy kouknu. Na tenhle jsem zrovna narazil v TV programě. Podle obrázků , a infa to nevypadalo úplně špatně. Řekl jsem si proč ne , a zkouknul jsem to. A musím říct je je to pěkná blbost ! Animace se mi nelíbila , dabing se mi nelíbil , děj se mi nelíbil. Vlastně si ani nedokážu vzpomenout na jedinou věc co by se mi ve filmu zalíbila. Tak proto nevidim ani jeden důvod proč bych měl tomuhle filmu dát aspoň jednu hvezdičku. Říkám NE ! Režisérům NE! Scénáristům a NE tomuhle idiotskýmu filmu. A předem říkám nepočítejte s nějakým vtipem. Rovnou se připravte na podprůměrný , nudný a trapný animák.(31.7.2016)

Rozprávočka nie len pre deti, bavili sme sa až do konca.(13.2.2017)

• BOURQUE

„Ja ti nerozumiem.“ „Teraz plačeš – tak tomu rozumiem, to je medzinárodný jazyk.“ Osobné hodnotenie: 69% (**) (17.9.2016)

45% - komentář 20ti slovy: Taková "realtime" evoluce, která trvá jenom pár týdnu, až mi lezlo na nervy co ještě všechno nevymyslel, ikdyž má pro to název :D(20.7.2016)