poster

Proč jsem nesnědl svého taťku

 • Francie

  Pourquoi j'ai pas mangé mon père

 • anglický

  Why I Did (Not) Eat My Father

 • Slovensko

  Prečo som nezjedol svojho ocka

 • Velká Británie

  Animal Kingdom: Let's Go Ape

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Itálie / Čína / Belgie, 2015, 95 min

Režie:

Jamel Debbouze

Předloha:

Roy Lewis (kniha)

Scénář:

Fred Fougea (původní scénář), Jean-Luc Fromental (původní scénář), Jamel Debbouze

Producenti:

Romain Le Grand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cica
  ***

  Mám rada francúzsky humor - preto sa mi rozprávka páčila, spomienka na Funesa, trošku politicky nekorektné - možno tí Portugalci nie sú až takí hrozní :D. Animáciu som akosi neriešila, ale decká ma presvedčili, že Hotel Transylvánia je lepší :)(24.11.2015)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $14,700,000▐ taký francúzsky Krúdovci, len tak o polovicu slabší, veru je to vo veľa faktoroch až moc podobné so spomínaným animákom, aj keď treba uznať že po ukážke k filmu som čakal o kus väčšiu hrôzu, nakoniec sa dá povedať že to má pár roztomilých scén, či slušnú animáciu so snaživo využitým 3D efektom, na druhú stranu to má trošku čudný rozpačitý príbeh kde sa na silu cpe dramatičnosť a tá tu moc nesedí /videl v kine 3D verziu: 45%/(18.11.2015)

 • janahorova
  *

  ta grafika se mi docela libila a dostava ode me tu jednu hvezdu, dej a dialogy strasne(2.12.2016)

 • lardko
  odpad!

  Už delší dobu jsem neviděl žádný animovaný film , tak jsem si řekl že se na nějaký tedy kouknu. Na tenhle jsem zrovna narazil v TV programě. Podle obrázků , a infa to nevypadalo úplně špatně. Řekl jsem si proč ne , a zkouknul jsem to. A musím říct je je to pěkná blbost ! Animace se mi nelíbila , dabing se mi nelíbil , děj se mi nelíbil. Vlastně si ani nedokážu vzpomenout na jedinou věc co by se mi ve filmu zalíbila. Tak proto nevidim ani jeden důvod proč bych měl tomuhle filmu dát aspoň jednu hvezdičku. Říkám NE ! Režisérům NE! Scénáristům a NE tomuhle idiotskýmu filmu. A předem říkám nepočítejte s nějakým vtipem. Rovnou se připravte na podprůměrný , nudný a trapný animák.(31.7.2016)

 • kaylin
  **

  Francouzi se pustili do animovaného filmu, kde jsou ještě opice, ale hned od začátku je vidět, že se z nich mají stát lidé. A o tomhle vlastně snímek je. Jaký asi byl přechod z jednoho vývojového stupně na další? Je to rádoby vtipné, je to rádoby emotivní a celkově to nijak neohromí, ale asi ani úplně nezhnusí. Animace celkem ujde.(19.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace