poster

Liga spravedlivých: Válka

 • USA

  Justice League: War

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2014, 76 min

Režie:

Jay Oliva

Předloha:

Geoff Johns (komiks), Gardner Fox (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Broome (komiks), Gil Kane (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ledzepfan
  **

  Obrovské zklamání a jeden z nejslabších DCanimáků. Po parádních "Doom" a "Flashpoint Paradox" (nemluvě o dvojdílu "Dark Knight return")přichází restart u kterého jsem snad poprvé měl pocit, že koukám na bandu vypatlanců. Jediné co funguje jsou vtípky a vzájenmé špičkování (hlavně okolo Batmana). Vše ostatní mi připadalo hrozně povrchní a vyprázdněné. Hrdinové DC ssebou vždy nesli něco navíc, nějákou psychologickou rovinu, myšlenku v pozadí nebo aspoň rafinovaný scénář. Tohle jsou spíše takové mythologicky vykořeněné postavičky, navlečené do slavných oblečků a usazené do tupě akčního (až stereotypního) scénáře, který vlastně ani nedává moc smysl. Je mi z toho až smutno a pevně doufám, že povolaným osobám brzo dojde, že tenhle restart zatím prostě nefunguje. :((28.2.2014)

 • NinadeL
  *****

  Ideální materiál po dočtení životopisu Geoffa Johnse, který se stal vůdčí osobností DC aniž by o to usiloval. Nejsem si sice pořád úplně jistá tím rozhodnutím neadaptovat do budoucna jiné příběhy, než ty z The New 52, ale zatím se jim daří. Diana nepropásla možnost ochutnat zmrzlinu a všechno do sebe zapadlo jako puzzle, takže Darkseid odstrouhal a série animáků se Super Seven může pokračovat.(26.1.2014)

 • Politik
  ****

  Jay Oliva je vážně senzační. Někdy se stydím za to, že se mi líbí takové 2D animované filmy, ale užil jsem si to víc než vysoce hodnocený Avangers, Thora nebo Kapitána Amerika. Asi začínám mít slabost pro DC Comics. Snad se tohle někdy zfilmuje do hrané podoby, protože je to parádní. Za mě 4 hvězdičky :) PS. Někdo tu píše, že je to nudné a zdlouhavé. Absolutně nesouhlasím. Přijde mi to i docela krátké oproti výše uvedeným filmům a pořád se něco děje, nudit jsem se nestačil :)(3.6.2014)

 • sheen
  ****

  Shazam!(27.5.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $3,5milióna║ až nečakane to dosť zlyháva, hlavne ten rozvláčny úvod, keď až nezmyselne medzi sebou bojujú Superman-Batman-Green Lantern, potom sa to už mierne popraví ale pachuť po prestrelenom úvode nezmizne /45%/(8.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace