Nastala chyba při přehrávání videa.
 • evulienka3
  ****

  Mimoriadne depresívna a mrazivá miniséria. Prvé dve časti opisujúce čo, ako a prečo sú vynikajúce ba priam dokonalé. Zvyšné dve časti, ktoré sa príbeh snažia dopovedať, sú však už výrazne slabšie. Buď by to chcelo viac častí, alebo výraznejšie zostrihanie. V tejto podobe to žiaľ zostáva niekde na pol ceste medzi priemerným a dokonalým.(26.3.2015)

 • DaViD´82
  ****

  Nemohu se zbavit pocitu, že by tomu více sedla forma dvouhodinového filmu spíše než tříhodinová minisérie rozdělená na čtyři epizody, ale i tak vysoce aktuální a ve své civilní reálnosti z ranku „může se to stát i ve vašem okolí" i setsakra znepokojivě mrazivé.(25.3.2014)

 • emma53
  ****

  Nečekala jsem tak silné, sice fiktivní, ale zcela reálně působící drama. Mně se při sledování Southcliffe například vynořil v mysli okamžitě Breivik z Norska a tam bylo těch obětí o hodně víc. Ale naplno jsem se chytla až po druhém díle a trochu jsem zápolila s prolínáním časových linií, to se upřímně přiznávám. Tvůrcům se ale skvěle podařil ponor do pocitů a psychiky lidí, kterých se masakr nějakým způsobem dotknul, jak těch pozůstalých po tak příšerné události a nebo tady v tom případě i televizního reportéra, který se tam narodil. Možná by neškodilo věci, trochu víc rozvinout Stephanovu postavu například ohledně jeho mládí. Silně emotivně na mě zapůsobil Andrew v podání Eddieho Marsana, který zahrál otce zavražděné Anny maximálně věrohodně. A Shirley Henderson, moje oblíbená herečka už z filmu Zkrocení zlé ženy, tak té role Clarie sedla jak přišitá na míru. Celkově to bylo po herecké stránce vynikající. Studená, mokrá a temná atmosféra celého městečka ještě víc umocnila ten smutek a beznaděj. A konec byl přesně takový jako sám život, když se něco tak strašného stane. Za tu uvěřitelnost celé události si určitě Southcliffe zaslouží lepší čtyři hvězdy(23.8.2013)

 • sochoking
  ****

  Ťažká depka hned' od úvodných sekúnd prvej časti! P.S. Maria Dobra- Poľka so slovenským menom z Rumunska...(21.8.2013)

 • Davies182
  ***

  Dokonalou atmosféru tragédie v šedivém anglickém skoro-zapadákově podkopává závěrečná část. Tu si mohli tvůrci odpustit; sáhodlouhé rozpitvávání emocí mě nechávalo chladným. Méně je někdy více! Jinak ale dokonale mrazivé.(21.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace