Sebemilenec (TV film)

Drama / Psychologický

Česko, 2013, 91 min

Vážna a potrebná téma, skvele vybraní protagonisti. Ale menej zahrané by veci prospelo viac.(15.10.2016)

Že spousta ženských bez ohledu na věkovou kategorii dává přednost hajzlům a rváčům, je známý fakt. Pak ale nevím, proč bych je měl litovat. Jaromír Dulava si roli Oty docela pěkně vychutnal, ale jinak z toho těžko mohlo vylézt něco lepšího než obvyklý televizní průměr, na jaký si za pár dní nevzpomenu.(16.12.2013)

Naprosto jednoduché ztvárnění zžírajícího vztahu. Proměna Stašové mi připomněla rozklad Ellen Burstyn z Rekviem za sen, i díky výbornému hereckému výkonu. Dulava také skvělý.(16.12.2013)

Pár kousků od Simony Monyové jsem četl tak před deseti lety, když to tady v Brně bylo hodně in. Jako materiál na zfilmování to úplně nevidím, ale stále platí, že Simona Stašová je blyštivým drahokamem i na sebelacinějším šmuku.(6.1.2016)

Skoda zaveru s Pavlem Krizem, ten tam byl myslim zbytecny. Za vyrazneho prispeni skvele hrajici Stasove se vice nez dobre zdarilo vyobrazeni destrukce jedne, celkem sebevedome zrale zeny a jeji pad az na samotne dno. Dulavovi role Oty taky sedla. Z hercu mam mozna trochu vyhrady jen k Nade Konvalinkove. Slusne je i vykresleni hlavnich postav. Dobry namet na aktualni (vecne aktualni) tema, z televizni produkce urcite jeden z tech lepsich filmu poslednich let.(18.12.2013)

• - Na bicí v kapele na parníku hraje Erik Netušil, bubeník kapely Superego Kid, hrající kapela je však Combo. (moneypennys)

• - Simona Stašová si z festivalu nezávislého filmu v sanfranciském Tiburonu přivezla cenu Zlatý kotouč za hlavní ženskou roli. (Cucina_Rc)

• - Film byl představen na 13. ročníku filmového festivalu v americkém městě Tiburon. (Cucina_Rc)