poster

Chorus Line

 • USA

  Chorus Line, A

 • slovenský

  Chorus Line

Muzikál / Drama / Komedie

USA, 1985, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ****

  Kde mají závodní filmy Le Mans, tam se muzikály chlubí Chorus Line.(28.9.2009)

 • kleopatra
  *****

  Mám tenhle muzikál moc ráda. Včera jsem ho znovu viděla, snad už po patnácté, a nenudí mě. Častokrát si pustím jen prvních deset minut a JE TO TAM. Ta úvodní scéna konkurzu, kde se valí jedna skupina za druhou, všichni vědí, co mají tančit a tančí (A JAK! ), je absolutně úžasná. Po prvním sítu se vše rázně uklidní, dojde na osobní zpovědi a já mám velkou spotřebu kapesníků, zvlášť když se holky vyzpívávají z toho, jak "everything was beautiful at the ballet". Všichni mají talent (nejraděj mám "Zelenou" - umí a je skromná) a "chtějí tu práci", i když je to jenom "chorus". S koncem se Attenborough vyřádil. Napřed u finálního síta - ten manévr a výrazy ve tvářích mě trhají na kusy. Když tanečníci už v zlatém gala před zrcadly tančí a jejich odraz několikrát "ožije" a vystoupí ze zrcadla, takže je podium jedno zlaté pole, mám s nimi "One Singular Sensation". Fantazie.(20.7.2006)

 • Galadriel
  ****

  Slušný muzikál s dobrou hudbou a hlavně vynikající choreografií. Příběh je zde sice až abnormálně v pozadí, ale moc to nevadí, písničky a tanec jsou tu místo něj.(28.4.2003)

 • anderson
  ****

  Réžia českého znenia (H.C.E. 2009 - pre DVD edíciu FILM X) = JAN ŽÁČEK, Douglasa dabuje jeho dvorný dabér JIŘÍ ŠTĚPNIČKA (9.9.2009)(9.9.2009)

 • AngelAngie
  ****

  Film, kterému by mohla většina filmů vůbec, závidět jedno - tu strhující atmosféru, která mě vtáhla tak nenuceně, že jsem se prostě nemohla bránit. Úžasný zážitek, rytmus, styl... neuvěřitelná spleť charakterů...(7.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace