poster

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

 • USA

  Alice in Wonderland: Through the Looking Glass

 • USA

  Alice in Wonderland 2

  (neoficiální název)
 • USA

  Through the Looking Glass

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Alica v Krajine za zrkadlom

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2016, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dO_od
  **

  // "The past is already written. The ink is dry." Cestování časem jsem teď měl v GoT, bylo to zhruba jen o nekonečně moc úrovní lepší a nesral mě tam dvě třetiny stopáže polodementní šašek s tunou make-upu. Neříkám, že se u nové Alenky nedá chvílemi bavit, je jich ale zatraceně málo a za ten "čas" vám to rozhodně nestojí. 4/10(26.5.2016)

 • kajas
  ***

  Ukřičená barevná kravinka vhodná spíše pro školou povinné diváky. Srdcová královna mě i nadále baví nejvíc ze všech postav, naopak Deppův Kloboučník vysloveně otravuje. Slabé 3*, a to hlavně za působivé vizuální zpracování sídla Času.(26.5.2016)

 • corpsy
  ***

  ALICA V KRAJINE ZA ZRKADLOM dokázala jediné. A to to, že Burtonovo dobrodružstvo spred 6tich rokov, bolo iba dočasné poblúznenie. A to aj moje.(31.5.2016)

 • Pierre
  *****

  Po příběhové stránce je na tom pokračování Alenky výborně. Cestování v čase je zajímavé a prakticky pořád se něco děje. S režíí si taky jakýysi James Bobin popral vcelku dobře, hezky se na to všechno kouká. No a Johny Depp je jako vždy boží. Takže abych to shrnul, určitě vyrazte s celou rodinou do kina. Pokračování Alenky se opravdu povedlo a uteče vám jako nic. Jsem spokojen a dávám plný počet hvězd. HELE, ČAS LETÍÍ.:-))))(27.5.2016)

 • Indy
  **

  Vizuálne parádne, tie prachy na tom vidieť, ale príbehovo prázdne ... téma cestovania v čase sa určite dala využiť aj vďačnejšie a atraktívnejšie. Miu Wasikovsku mám rád, vždy sa mi páčila, ale tu ju moc nie je za čo pochváliť. Jej kariéra zrejme vyvrcholila výbornou Janou Eyrovou a odvtedy čaká na výraznejší film, snáď sa ho ešte dočká. K Johnnymu Deppovi sa už ani nejdem vyjadrovať, jeho pitvorenie ma prestalo baviť niekedy keď hral ešte Willyho Wonku. Zato Sasha Baron Cohen ako pán Času je v pohode ... celkovo však film budí dojem klasického zbytočného pokračovania, ktoré vzniklo iba preto, že prvá Alica zarobila miliardu dolárikov. 5/10(28.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace