poster

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

 • USA

  Alice in Wonderland: Through the Looking Glass

 • USA

  Alice in Wonderland 2

  (neoficiální název)
 • USA

  Through the Looking Glass

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Alica v Krajine za zrkadlom

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2016, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajas
  ***

  Ukřičená barevná kravinka vhodná spíše pro školou povinné diváky. Srdcová královna mě i nadále baví nejvíc ze všech postav, naopak Deppův Kloboučník vysloveně otravuje. Slabé 3*, a to hlavně za působivé vizuální zpracování sídla Času.(26.5.2016)

 • onik95
  **

  You are not my Alice! Aspoň to zrnko Burtonovy poetiky je fuč. To co jsem měl rád na jeho filmu se tentokrát změnilo na infantilní bezduchou záležitost, která má za úkol vysát peníze ze všech platících diváků, rozžvýkat je a vyflusnout do záchodu. A ještě něco, už nikdy Johnny Depp jak jsem ho viděl 26.5.2016, nikdy! PS: Aspoň na tu Miu se dá pořád dívat...(26.5.2016)

 • RAFT
  ***

  Sice druhý díl ,už nenatočil Burton ale,pouze produkoval.Přitom výměna režiséra ,no vcelku film dobře natočil,ale co můžu podotknout i když mi to dají asi za pravdu všici ,tak je příběh strašně slabý.Johny depp bude furt jenom pošuk,který hraje stejný role jako Jack Sparrow.Toho podivína se asi už nezbavý.Pár scénkám sem se zasmál.Ale dvě dvojčata ,tak to jsou teda pošuci .silných 70% víc ani raději ne.(26.5.2016)

 • berny2468
  ***

  Pro mě je to celkem zklámání. Trailer se mi vcelku líbil, ale film se moc nepovedl. Nepovedl se zejména příběh, který byl nedomyšlený, docela nudný a trochu i naivní. Na druhou stranu, i přes svoji délku to uběhlo pro mě rychle. Škoda, že zde už Říše divů trochu nudí, protože vlastně neukáže skoro nic nového a zajímavého. Samozřejmě vyjma skvělého Cohena, který jako jediný dokázal bavit vtípky. Povedla se ale také hudba a hlavně skvělí herci v hlavních rolích. Škoda, ale myslím si, že ve schopnějších rukou by to dopadlo mnohem lépe....55%.(26.5.2016)

 • kaliakra
  *

  Bobin, Woolvertonová a Burton znásilnili Carrollovu Alenku odzadu, bez lásky a pre peniaze. Žiadna poézia, žiadna oslava snovej absurdity, žiadna krása hravosti a tvorivosti. Najsprostejšia hollywoodska komercia. Alenka ako akčná hrdinka cestujúca v stroji času... WTF???(26.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace