poster

Santa Claus 2

 • USA

  Santa Clause 2, The

 • Slovensko

  Santa Claus 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  **

  Nie práve najvydarenejší sequel celkom dobrej vianočnej komédie. Úbohe sú hlavne scény s umelým Santom ... a vlastne celý dej, ktorý je iba vycucaný z prsta. Avšak Tim Allen je stále skvelý.(30.12.2006)

 • Gimli
  *

  Santa Claus 2 je typický zástupce tupých amerických moralistických hovadin, při jejichž sledování je mi vždycky trapně za tvůrce. Doporučuju vyhnout se tomuto filmu velikým obloukem. A dětem radši pusťte něco z české pohádkové klenotnice.(27.12.2007)

 • T2
  **

  No klasicky ako je zvykom, film natočený aby sa zviezol na úspechu prvého dielu a teda v prvej polovici je to riadne utrpenie v rámci povrchného a hlavne nudného príbehu bez lepších momentiek, slušne vytvorené kulisy my určite pre chod deju nevystačia a malý elf v podaní Spencera Breslina je tiež nulový, ten chlapec nevie proste hrať ale hlavne že ho neustále obsádzajú do podobných úloh, stále sa pohybuje ako nemotorný malí tučniačik bez iskry, v celku vedľajšie postavy vyznejú do prázdna a Tim Allen to sám nezachráni aj vďaka jednoduchému scenáru. V druhej polovici tu už konečne začne naberať ako tak na tom pravom čare aj vďaka určitej Santa Clausovej milostnej rovine,kde nastupuje sympatická "zlá" riaditeľka školy v podaní Elizabeth Mitchell, podarených vtípkov sa aj tak nedočkáme a suma sumárum kliatba pokračovaní skoro vždy vyznie len do slabého priemeru. ║Rozpočet $65miliónovTržby USA $139,236,327Tržby Celosvetovo $172,855,065║ aspoň že to stále zarába "Vianoce, sú Vianoce!"(23.12.2007)

 • hellstruck
  ***

  Tim Allen podruhé nasedá do saní tažených soby, ale protentokrát se více věnuje randění, než roznášení dárků. Díky tomu se bohužel vytratila magická atmosféra, která se mi tak líbila v prvním díle. Dějová linka odehrávající se na Severním pólu s gumovým Santou v hlavní roli bohužel překypuje trapností a tak je z kouzelné rodinné komedie kýčovitá pohádka. Zatímco v prvním Santovi dokážete uvěřit všemu, zde je veškeré dění neskutečně přitažené za vlasy. Přesto děj ubíhá docela svižně a Elizabeth Mitchell z Lost je zde příjemným zpestřením. Troufám si říct, že měli zůstat u jednoho dílu, Santovým začátkům se nic nevyrovná. Na druhou stranu výkon Tima Allena byl opět výborný a párkrát slušně zaperlil.(15.12.2014)

 • Djkoma
  **

  Pokračování nudného prvního dílu opět s tím samým santou. Opět stejně špatně, ale možná i hůř. Scénář je tentokrát opravdu přehypován nápady ala umělý santa. Což dopomáhá k naprosté stupiditě filmu. Elfové vypadají až šíleně směšně a celý film je směšný více svým stvárněním nežli obsahem a rádoby super vtípky.(7.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace