Santa Claus 2

Santa Clause 2, The

Santa Claus 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 105 min

Lepší tři hvězdy. Již to sice nemá to kouzlo prvního dílu, ale stále je to zábavný film a navíc je tu i půvabná Elizatbeth Mitchell. Ovšem sestupná tendence je tu již znát a vyvrcholila třetím dílem...(24.1.2005)

• JohnnyD

Nie práve najvydarenejší sequel celkom dobrej vianočnej komédie. Úbohe sú hlavne scény s umelým Santom ... a vlastne celý dej, ktorý je iba vycucaný z prsta. Avšak Tim Allen je stále skvelý.(30.12.2006)

• AngelAngie

Ušlo to .. jako obyč. tel. zábava, proč ne.(28.5.2008)

• MikO_NR_1909

Umelosť konzumerizmu dosahuje nový stupeň odprosťovania intelektu do opäť raz podradnejšej úrovne. Film je nevtipný, ba čo viac - nevkusný, nenápaditý a nedokáže povzniesť vlastnú ideológiu do ironického tónu. Zároveň je dejovo vádny a sériovým, čím ma jeho scenár (dokonale) necháva planúť zabudnutím. A tieto slová platia aj pre detské publikum, žiaľ. Čiže nerozvíri nič pozitívneho ani pre nich.(9.12.2016)

• Tommassi3

"Tak co je ta špatná zpráva ??" - "Jde o Charlieho !!" - "Sheena ?? Myslel jsem, že se už srovnal.." ;)(13.12.2016)

• - V jednej zo scén je možné vidieť, že na zadnej stene v izbe malého dievčatka sa nachádza plagát Disneyho animovanej postavičky Kim Possible. (m.a.t.o.)

• - Peter Boyle si v prvom filme zahral Scottovho (Tim Allen) nadriadeného, pána Whittlea. V tomto a nasledujúcom pokračovaní však už bol preobsadený do úlohy Otca času. (m.a.t.o.)

• - V scéne, kde je Scott na rande s ctižiadostivou speváčkou je možné na jej blúzke vidieť tvár Santu, ktorá patrí Timovi Allenovi. (m.a.t.o.)