Santa Claus 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 105 min

• Crocuta

www.anti-santa.cz(23.12.2007)

Je tu pár vtipných momentů. Nejvíce mi samozřejmě utkvěla v hlavě Zoubková víla a přežraná Kometa. Tim Allen byl jako Santa Claus dobrý. On táhne celý film. Je to pohádkový příběh určený především pro děti. Těm se bude líbit mnohem víc než nám dospělým. Já ho nezatracuju. Mám Tima Allena ráda.(10.12.2012)

Když už jsem se kouknul na první díl, tak jsem si řekl, že rovnou sfouknu i druhého Tima Allena. Říkám schválně Tima Allena, protože skutečně komedie stojí a padá právě s ním. Ale co byste chtěli, když se film jmenuje podle hlavní postavy.(30.12.2009)

První Timův Santa příjemně překvapil jako úsměvná a nečekaně zábavná vánoční pohodovka. U dvojky jsem čekal katastrofu, ale i když to bylo mnohem slabší a hlavní vztahový zvrat přišel poněkud krkolomně a nelogicky, nebylo to, kupodivu, tak hrozné jak jsem se bál. Nutno ovšem podotknout, že jen a pouze díky Timovi Allenovi, se kterým celý film stojí a padá. V jeho úsilí ho podpořila jedna kouzelná scéna, kouzelný nápad se santovským diktátorem a několik lehce vtipných momentů.(23.7.2013)

• AngelAngie

Ušlo to .. jako obyč. tel. zábava, proč ne.(28.5.2008)