poster

Santa Claus 2

 • USA

  Santa Clause 2, The

 • Slovensko

  Santa Claus 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ****

  Stále mne to baví. A to myslím zcela vážně. Tim Allen je stále stejně skvělý a děj je i zde velmi zajímavý. Opět je zde střídání míst, na kterých se odehrává děj, opět se zde střídají obrazy ze Severního pólu s lidským světem a opět to funguje. Do toho jsou zde nové originální postavy zoubkové víly, matky přírody, pána času, amora a uspávače. A opět zde nechybí humor a vtip, a to například v situaci, kdy se Scoot Calvin snaží přivolat zoubkovou vílu. Tohle je prostě sranda a je to opět velmi originální a já se opět velmi příjemně bavil. Prostě je to super film a kvalita ani trošku neklesá. A navíc já prostě vánoční filmy miluji a tenhle patří k těm nejpovedenějším. Takže opět tvůrcům tleskám za udržení vysoce nasazené laťky v prvním dílu a jsem rád, že jsem se dočkal pokračování. A už se těším, až uvidím třetí díl...(26.12.2007)

 • blackrain
  ***

  Je tu pár vtipných momentů. Nejvíce mi samozřejmě utkvěla v hlavě Zoubková víla a přežraná Kometa. Tim Allen byl jako Santa Claus dobrý. On táhne celý film. Je to pohádkový příběh určený především pro děti. Těm se bude líbit mnohem víc než nám dospělým. Já ho nezatracuju. Mám Tima Allena ráda.(10.12.2012)

 • Slarque
  **

  Není to žádná sláva, ale vyloženě to nenudí. Prostě průměrné pokračování mírně nadprůměrné vánoční komedie. 50%, ale třetí hvězdičku nedám.(23.12.2006)

 • DJ Obelix
  ***

  Lepší tři hvězdy. Již to sice nemá to kouzlo prvního dílu, ale stále je to zábavný film a navíc je tu i půvabná Elizatbeth Mitchell. Ovšem sestupná tendence je tu již znát a vyvrcholila třetím dílem...(24.1.2005)

 • liquido26
  ***

  Slabší pokračování, ale Allen je dobrej a místy je to i vtipný.(16.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace