poster

Santa Claus 2

 • USA

  Santa Clause 2, The

 • Slovensko

  Santa Claus 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Ušlo to .. jako obyč. tel. zábava, proč ne.(28.5.2008)

 • freddy
  ****

  Stále mne to baví. A to myslím zcela vážně. Tim Allen je stále stejně skvělý a děj je i zde velmi zajímavý. Opět je zde střídání míst, na kterých se odehrává děj, opět se zde střídají obrazy ze Severního pólu s lidským světem a opět to funguje. Do toho jsou zde nové originální postavy zoubkové víly, matky přírody, pána času, amora a uspávače. A opět zde nechybí humor a vtip, a to například v situaci, kdy se Scoot Calvin snaží přivolat zoubkovou vílu. Tohle je prostě sranda a je to opět velmi originální a já se opět velmi příjemně bavil. Prostě je to super film a kvalita ani trošku neklesá. A navíc já prostě vánoční filmy miluji a tenhle patří k těm nejpovedenějším. Takže opět tvůrcům tleskám za udržení vysoce nasazené laťky v prvním dílu a jsem rád, že jsem se dočkal pokračování. A už se těším, až uvidím třetí díl...(26.12.2007)

 • hellstruck
  ***

  Tim Allen podruhé nasedá do saní tažených soby, ale protentokrát se více věnuje randění, než roznášení dárků. Díky tomu se bohužel vytratila magická atmosféra, která se mi tak líbila v prvním díle. Dějová linka odehrávající se na Severním pólu s gumovým Santou v hlavní roli bohužel překypuje trapností a tak je z kouzelné rodinné komedie kýčovitá pohádka. Zatímco v prvním Santovi dokážete uvěřit všemu, zde je veškeré dění neskutečně přitažené za vlasy. Přesto děj ubíhá docela svižně a Elizabeth Mitchell z Lost je zde příjemným zpestřením. Troufám si říct, že měli zůstat u jednoho dílu, Santovým začátkům se nic nevyrovná. Na druhou stranu výkon Tima Allena byl opět výborný a párkrát slušně zaperlil.(15.12.2014)

 • Mahalik
  ***

  Pokračování skvělého prvního dílu. Já vím co se teď o mě myslíte, ale já mám podobný vánoční filmy fakt rád. Spíš je to tak 3,5, ale co jsou Vánoce dám 4. Mimochodem ten sob mluví fakt drsně.(23.12.2006)

 • JohnnyD
  **

  Nie práve najvydarenejší sequel celkom dobrej vianočnej komédie. Úbohe sú hlavne scény s umelým Santom ... a vlastne celý dej, ktorý je iba vycucaný z prsta. Avšak Tim Allen je stále skvelý.(30.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace