poster

Santa Claus 2

 • USA

  Santa Clause 2, The

 • Slovensko

  Santa Claus 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Ušlo to .. jako obyč. tel. zábava, proč ne.(28.5.2008)

 • hellstruck
  ***

  Tim Allen podruhé nasedá do saní tažených soby, ale protentokrát se více věnuje randění, než roznášení dárků. Díky tomu se bohužel vytratila magická atmosféra, která se mi tak líbila v prvním díle. Dějová linka odehrávající se na Severním pólu s gumovým Santou v hlavní roli bohužel překypuje trapností a tak je z kouzelné rodinné komedie kýčovitá pohádka. Zatímco v prvním Santovi dokážete uvěřit všemu, zde je veškeré dění neskutečně přitažené za vlasy. Přesto děj ubíhá docela svižně a Elizabeth Mitchell z Lost je zde příjemným zpestřením. Troufám si říct, že měli zůstat u jednoho dílu, Santovým začátkům se nic nevyrovná. Na druhou stranu výkon Tima Allena byl opět výborný a párkrát slušně zaperlil.(15.12.2014)

 • MM_Ramone
  **

  Komentár ku prvej časti tejto americkej vianočnej komédie som ukončil slovami: Tim Allen ako samovoľne sa transformujúci Santa Claus je zábavný. Toto konštatovanie po zhliadnutí snímku "Santa Claus 2" musím negovať. Teraz tvrdím, že Tim Allen je už v tejto úlohe nezáživný a nudný. To čo bolo vtipné a zábavné v roku 1994, to už o osem rokov neskôr nefunguje. Bohatá filmová spoločnosť Walt Disney Pictures hodne často vyprodukuje úplne zbytočné pokračovania. Toto je jedno z nich. **(19.12.2016)

 • nash.
  ***

  První Timův Santa příjemně překvapil jako úsměvná a nečekaně zábavná vánoční pohodovka. U dvojky jsem čekal katastrofu, ale i když to bylo mnohem slabší a hlavní vztahový zvrat přišel poněkud krkolomně a nelogicky, nebylo to, kupodivu, tak hrozné jak jsem se bál. Nutno ovšem podotknout, že jen a pouze díky Timovi Allenovi, se kterým celý film stojí a padá. V jeho úsilí ho podpořila jedna kouzelná scéna, kouzelný nápad se santovským diktátorem a několik lehce vtipných momentů.(23.7.2013)

 • Fr
  ***

  Pracuje s hračkama a malejma dětma. A má 28 dní, aby se oženil.... . Je zde pár věcí, které se povedli a citlivější zamáčknou slzu. A nápad se Santou Pinochetem? Zlo musí být přesně definováno. Je to pro celou rodinu, ale hlavně pro děti. Co na tom, že k těm našim nepřijde strejda Scott, ale..... . Hlavně aby někdo přišel.(21.1.2007)

 • - V scéne, kde je Scott na rande s ctižiadostivou speváčkou je možné na jej blúzke vidieť tvár Santu, ktorá patrí Timovi Allenovi. (m.a.t.o.)

 • - V jednej zo scén je možné vidieť, že na zadnej stene v izbe malého dievčatka sa nachádza plagát Disneyho animovanej postavičky Kim Possible. (m.a.t.o.)

 • - Peter Boyle si v prvom filme zahral Scottovho (Tim Allen) nadriadeného, pána Whittlea. V tomto a nasledujúcom pokračovaní však už bol preobsadený do úlohy Otca času. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace