• MartinezZ

Bohužel. Nebýt fekálního, hloupého, nelogického a WTF asi humoru, mohla to být celkem zajímavá... jednohubka (jak tu již bylo řečeno), ne nepodobná např sérii Step Up, která taky nemá v podstatě příběh, ale ukazuje ve filmu alespoň tanec, na který se dá dívat. Tady se mohlo nejen dívat :) ale i poslouchat. Šlo to ale do kelu právě tím "humorem" a na hlavu postavenými pitomostmi (baryton zrzky). Škoda aneb návrh na nominaci na cenu "Zahozená šance roku". ~~~ 1,5*(10.12.2012)

Nenáročná zábava o poněkud nesourodé holčičí kapele, která chce udělat vše pro to, aby porazila úspěšnější kapelu klučičí.(19.6.2015)

Některé hudební byly opravdu dobré, vlastně ony byly dobré pouze ty hudební scény. Zbytek byla jen snůška hloupých dialogů a všech možných klišé co do teen komedií patří. Třetí hvězdu dávám za velmi příjemnou a sympatickou Annu Kendrick. / 55%(28.2.2013)

Už pár minut se tu snažím zkomponovat smysluplný komentář, který by objasnil, jak je tohle fajn komedie, byť tady můžeme najít šablony a vyjeté koleje, takže není zas tak originální, jak mi bylo řečeno několikrát od mých kamarádů, ale vše je marné. Až potom jsem si uvědomil, že vše, co se mi na tomto filmu líbilo, a všechny jeho pozitiva můžu shrnout do dvou slov - Anna Kendrick! Přeberte si to jak chcete. 80 %.(21.12.2014)

Můžete si myslet, že jste sebevětší drsoň s nadhledem a pak vás dostanou zpívající holky. A pořád budete sebevětší drsoň s nadhledem, když to přiznáte. A proč, k čertu, ne? 3.5*(17.8.2016)

• - Prvním testovacím publikem byl lakrosový tým čtrnáctiletých dívek, které trénovala asistentka režiséra Jasona Moora. Tvůrci si tak chtěli u mladého publika ověřit, zda všechny na ně cílené vtipy fungují. (Brousitch)

• - Anna Kendrick raz strávila celé popoludnie trénovaním piesne “Cups (When I'm Gone)“ od Lulu and the Lampshade po tom, čo videla viral video na internete. Keď sa tvorcovia filmu dozvedeli, že to dokáže, požiadali ju, aby vystúpenie s pohárom urobila aj vo filme. (drtickaa)

• - Ve finálovém vystoupení zpívá Beca (Anna Kendrick) píseň „Don´t You (Forget About Me)“ od skupiny Simple Minds, která je ústřední soundtrackovou písní k filmu Snídaňový klub (1985), který ve filmu zmiňuje Jesse (Skylar Astin) jako film s nejlepším koncem. Proto má při Beckyně zpěvu tak udivený výraz. (funhouse)