Careful What You Wish For

Slepo zamilovaný

Thriller

USA, 2015, 91 min

Sexy film, který by mohl zajít přece jen o něco dál v tom, co zobrazuje, aby to mohlo být drsnější a živočišnější a méně nahrané. Je to celkem hezky zamotané, i když od začátku je jasné, že s tou ženskou nebude něco v pohodě. Herci ale byli vybráni dobře, a to v podstatě do všech rolí. Ten průměr tomu sedí.(29.6.2015)

Když jsem přijala skutečnost, že se jedná o naprosto přímočarou jednoduchou žánrovku (ten rádoby překvapivý zvrat na konci bych klidně ze scénáře vyhodila), tak se mi na to docela příjemně dívalo, taková nenáročná, ničím neurážející kriminálka. Jedinou větší slabinou nebyla ani tak bývalá teenage hvězdička Nick Jonas (není bůhvíjaký herec, ale ta poloha nesmělého introvertního kluka se mu osvědčila už v seriálu Kingdom), jako spíš Isabel Lucas. Nepochybuji, že pro mužskou část diváctva bude hodně hot a sexy, ale horší je to s jejím hereckým projevem, já jí tu femme fatale zrovna moc nevěřila.(19.12.2015)

Podobných filmov tu už bolo dosť, ale dá sa to vidieť.(14.12.2015)

Rutinní jednohubka o zblázněnym klukovi a manipulativní mrše, která sice ničím nepřekvapí, ale koukat se na ní dá. Za výraznější pozornost stojí sexy Isabel Lucas. Je škoda, že film nebyl kapánek odvážnější, protože erotický náboj tu byl. Ale tak člověk nemůže mít všechno. 50%(14.12.2015)

• bourec

Jednu hvězdu,ale spíš pro sebe,že sem to dokoukal.Tohle tady už bylo tisíckrát,a líp.Prvních asi sedmdesát minut je obří nuda,bez napětí,nemá to spád,vlastně se na to hrozně špatně kouká,a nejvíc na tu plochou,hladovou blondýnu ve stylu Darryl Hannah,která mě doslova srala svojí přítomností.Takže koukatelnejch bylo posledních patnáct minutek,který měli přijít v půlce filmu,a děj mohl ještě nějak pokračovat.takhle je to vokoukaná,a hlavně blbě natočená debilita.20%.(21.5.2016)