poster

Cooties

 • Slovensko

  Nákaza

  (festivalový název)

Horor / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  ***

  Apokalypsa v rukou prepubertálních zombíků. Jak jinak by to mohlo dopadnou, než takhle :-). Maximální šílenost s šíleným scénářem a stejně crazy sebrankou v hlavních rolích. Nadhled a cílovka je jasná, místama tomu vzhledem ke scénáři chybí větší zábavnost a víc hardcore scén, ale pokud tomu chcete přijít na notu a máte tyhle nesvázané komedie rádi, tak to funguje v naprosté pohodě. Rainn Wilson dokáže skvěle bavit, jen škoda, že nedostal víc absurdních scén.(8.1.2016)

 • J*A*S*M
  ***

  S vizáží nakažených dětí si tvůrci mohli ještě trochu pohrát, aby vypadaly o něco víc rozpadle a strašidelně, čím by film fungoval o něco lépe i jako horor, ale kromě této výtky se jedná o takřka ideální hororovou komedii. Velmi schopně natočenou, dobře herecky obsazenou a vtipně napsanou. Klidně bych si s těmito postavami dal i pokračování.(19.9.2015)

 • Ramirez85
  ****

  "Po pěti napůl snědených mrtvolách je to pořád děsivý, ale už tak nějak méně, že?" Parádní přírůstek do pořád ne moc rozrostlé rodinky horor-komedií (píšu o těch kvalitních), popravdě od dob Tucker a Dale vs. Zlo jsem neviděl ftipější hororovou ujeťárnu. Leigh Whannell, přestože mi znásilnil třetí Insidious, mě jako scénárista začíná bavit čím dál tím víc a Elijah Wood by se měl věnovat už jen hororům, páč i tady mu to prostě sedlo. Jop, jsem nadšenej, bedtime, motherfuckers.(18.10.2015)

 • ricci.s
  ***

  3 hviezdy tomu dám, ale ináč u mňa veľké sklamanie. Naozaj sa to držalo až príliš pri zemi. Za najlepšiu scénku vlastne považujem chlapčeka bez čeľuste a jeho následnú likvidáciu. A to sa mi zdá trochu málo. Masky celkovo chabé a toho gore tiež veľa nebolo. Keby sa to tvárilo trochu vážnejšie (ako povedzme britský The Children), bol by som nadšený. Keby sa to odtrhlo z reťaze a pribudla by poriadna masakráž, pričom by sa zapracovalo aj na maskách (ako Dead Snow), taktiež by som bol spokojný. Lenže toto mi prišlo hororové tak na 20%, zvyšok bol čisto komediálny. Takže občas som sa zasmial, ináč nič viac a nič extra pre moje chuťové poháriky...(19.9.2015)

 • Ruut
  ***

  Vtipná milá komedie se sympatickými herci - obvyklá šablona - seznámení, první útok, útěk, legrační momentky ze života zombie dětí, útěk, vážné mentorování, příprava, odveta ... fajn, rychlý, svižný. Nápaditý.(22.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace