poster

Cooties

 • Slovensko

  Nákaza

  (festivalový název)

Horor / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  ***

  Apokalypsa v rukou prepubertálních zombíků. Jak jinak by to mohlo dopadnou, než takhle :-). Maximální šílenost s šíleným scénářem a stejně crazy sebrankou v hlavních rolích. Nadhled a cílovka je jasná, místama tomu vzhledem ke scénáři chybí větší zábavnost a víc hardcore scén, ale pokud tomu chcete přijít na notu a máte tyhle nesvázané komedie rádi, tak to funguje v naprosté pohodě. Rainn Wilson dokáže skvěle bavit, jen škoda, že nedostal víc absurdních scén.(8.1.2016)

 • Ruut
  ***

  Vtipná milá komedie se sympatickými herci - obvyklá šablona - seznámení, první útok, útěk, legrační momentky ze života zombie dětí, útěk, vážné mentorování, příprava, odveta ... fajn, rychlý, svižný. Nápaditý.(22.9.2015)

 • topr harley
  ***

  Jako nebylo to vůbec špatné. Mělo to zajímavý nápad. Jako klasický zombie horor to mělo šanci fungovat. Jako komedie to ale pokulhávalo a to hodně. Nějaký lepší vtip se tam hledal hodně těžko. Taky si trochu musím stěžovat na zdlouhavost a natahování nudných scén. Dal bych přednost tomu, aby tam narvali více akce. A taky bych se určitě tak nedržel při zemi při masakrování děcek. I když ono to asi nebude zrovna korektní ve americkém filmu brutálně zabíjet děcka ve velkém :-)(10.10.2015)

 • juta
  *****

  Neobvykle vtipná zombíkárna, ve které se na zombie přeměňují pouze děti a díky tomu je to zábavnější než normálně a aby to bylo ještě více zábavné, tak na druhé straně barikády stojí učitelé, které musí čelit hordě nenažraných, cukroví i maso milujících malých potvůrek. Začátek se sice rozjížděl pomaleji, ale ke konci se to rozjelo na plné pecky. Stoprocentní to není, ale rozhodně mezi ty nejlepší patří.(29.11.2015)

 • LIVINGDEAD
  **

  Film určený děckám ze základní školy. Jít na to do kina, tak se asi zabiju!(18.10.2015)

 • - Světovou premiéru měl film na Sundance Film Festival 18. ledna 2014 v Park City. (Ampi)

 • - V jedné ze scén říká Wade (Rainn Wilson) Cintovi (Elijah Wood), že není žádný hobit. Jedná se o narážku na trilogii Pán prstenů, kde právě Elijah hrál hobita v jedné z hlavních rolí. (cze.Oi)

 • - Po titulcích následuje ještě krátká potitulková scéna se školníkem. (cze.Oi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace