poster

Cooties

 • Slovensko

  Nákaza

  (festivalový název)

Horor / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ***

  U hororových komedií preferuju daleko větší míru nekorektního humoru. Tohle je sice koukatelné, ale příliš učesané a hlavně přizdiseroucí. Nic extra. 60%(19.9.2015)

 • LIVINGDEAD
  **

  Film určený děckám ze základní školy. Jít na to do kina, tak se asi zabiju!(18.10.2015)

 • JFL
  *

  Hororová komedie od scenáristů hororových sérií "Saw" a "Insidious" a televizního komediálního hitu "Glee" o základce, kde se děti promění v krvelačná monstra, a do toho kupa známých tváří z populárních filmů a seriálů. Zdánlivě ideální recept na dokonalý film se bohužel v praxi proměňuje do tuctového a paradoxně neosobitého produktu. Z každé minuty snímku trčí okatý konstrukt a snaha rádoby nekonformitu, protože tu učitelé masakrují děti, ale při tom je vše vedené v rovině maximální přístupnosti, předvídatelnosti a unylosti.(9.10.2015)

 • korbitch22
  ***

  A zase všechno prostě jen na půl plynu.Leigh Whannell sice napsal hodně dobrý scénář, plný odkazů a vymazlených hlášek, ale režisérská dvojice už si s ním asi nechtěla nebo spíš moc neuměla poradit.Když točíte film, kde se evidentně budou zabíjet malé děti, tak ho udělejte pořádně, nebo se na to radší úplně vyserte.Vzhled nakažených dětí bylo hned to první do očí bíjící co je jen na půl plynu.Sice trochu upravený zvuky nakažených ,ale jen pocákaný obličeje od kečupu, jako když byste ty malý smrady nechali půl hoďky o samotě v mekáči.Žádný pořádný tesáky ani děsivý kontaktní čočky...prostě odfláknutý.Další věc, zabíjení....mizérie, která byla diletantsky sestříhaná a to jak když kosej děti, tak když učitelé vrací úder.Další provar děj, který nabízel cestovaní a brutální vybíjenou po celý škole se zabije na dvou místech a pak v nějakým skladu.Co na Cooties oceníte je skvěle nekorektní scénář, který paradoxně funguje pokáždé, když spolu postavy mluví, ale když se má jít do nějaké akce, tak režisérské duo zoufale selhává.Pořád to není tak strašné, pořád je to průměrně udělané, ale do takovýho nekorektního masakru nemůžete jít jen na půl plynu.Jako byste si zaplatili po deseti letech manželství 3 luxusní prostitutky a měli by následovat brutální orgie, který byste na půl prokecali a pak skončili po deseti zásunech schoulení do klubíčka a brečeli..co jste to provedli.Dvojku bych si klidně dal, ale rozhodně od režisérů, co si nenechali koule u manželky v kabelce.50%:(27.10.2015)

 • J*A*S*M
  ***

  S vizáží nakažených dětí si tvůrci mohli ještě trochu pohrát, aby vypadaly o něco víc rozpadle a strašidelně, čím by film fungoval o něco lépe i jako horor, ale kromě této výtky se jedná o takřka ideální hororovou komedii. Velmi schopně natočenou, dobře herecky obsazenou a vtipně napsanou. Klidně bych si s těmito postavami dal i pokračování.(19.9.2015)

 • - V jedné ze scén říká Wade (Rainn Wilson) Cintovi (Elijah Wood), že není žádný hobit. Jedná se o narážku na trilogii Pán prstenů, kde právě Elijah hrál hobita v jedné z hlavních rolí. (cze.Oi)

 • - Světovou premiéru měl film na Sundance Film Festival 18. ledna 2014 v Park City. (Ampi)

 • - Pri hádke medzi Clintom (Elijah Wood) a Wadeom (Rainn Wilson) padne slovo hobit. Hobit (2012) je taktiež názov filmu, v ktorom hral Elijah Wood. (Marceloo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace