Oggy a škodíci

Animovaný / Komedie

Francie, 2013, 80 min

Olivier Jean Marie

Marc du Pontavice

Takže som si odsledovala reinkarnačný vývin Oggyho a jeho kamarátov (a nepriateľov) od jeho "primitívného života", cez kráľovský život (tam teda chýbalo len sedem mačiatok a Bobova miska z menom pred búdou), až k bohužiaľ nudnému vesmírnemu záveru. Predpokladám teda, že niekde medzi tým Londýnom a vesmírom sa nachádzal pôvodný Oggy. Alebo sa mýlim, neviem. Každopádne ma vo filme tie šváby nesrali až tak, ako už pár rokov v seriáli. To je plus, dobrý film musím uznať.(7.1.2015)

• LiVentura

Takové mile prostoduché, někdy až příliš rafinované a až ďábelské, co si švábi na nebohého kocoura vymyslí, skoro jakoby snad nebylo ani pro děti.!(20.6.2015)

• Xmilden

Nikdy jsem se nepovažoval nějak za fanouška této francouzské obdoby Toma a Jerryho. Film má své lepší momenty, hlavně tedy v prvních dvou povídkách, které se dají vydržet. Třetí část je ovšem zcela o ničem a nic na tom nezachrání ani epilog ve stylu Star Wars.(31.1.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $460,000▐ graficky uletené a dá sa povedať originálne poňatie ale príbeh sa snaží až moc na silu byť zábavný, pár krát som sa pousmial ale poväčšinou ma to moc nebralo, toto akosi išlo mimo mňa /videl v kine: 40%/(25.9.2013)

Seriál jsem miloval a na film jsem se hodně těšil. Je trošku škoda, že film nenabízí nějaký širší příběh, ale je pouze sestaven ze tří standartně dlouhých epizod s jednou kratší. Ono by to ale stejně ani nešlo. Jinak se to klasicky drží původního seriálu, až na to, že je každá "epizoda" umístěna do jiného časového období, takže se zde Oggyho dům nenachází. Pořád je to sranda...90%...[05.10.2013_Cinestar_Černý most](5.10.2013)

• - Švábi Joey, Marky a Dee Dee jsou pojmenováni podle členů americké punk-rockové skupiny Ramones. (Marounek)