Oggy a škodíci

Francie, 2013, 80 min

Olivier Jean Marie

Marc du Pontavice
  • Pilda17

Snesitelná první polovina, druhá už jsem pomalu usínal nudou. 80 minut na film, kde se nemluví a jen výská a mává rukama je až až. Radši zůstanu u seriálu, kde si jednou za týden pustím jeden díl a budu spokojený .. 4/10 = 48%(12.1.2014)

. . . + ☻ = ☺☺☺☺→←↑↓ = 1/2 ☼(16.10.2013)

Tak rozhodne to nie je perfektné ako seriál, myslím, že tých vtipných momentov je o dosť menej, pretože tu bolo treba aj dáky ten akože dej no nemôžem si pomôcť Oggyho zbožňujem a nedám na neho dopustiť. Takže 4* aj z toho dôvodu, že Oggy je moja srdcovka, z ďalšieho, že časť vo viktoriánskom Anglicku pre mňa samozrejme najlepšia a i z toho, že je to akoby také príjemné doplnenie ďalších troch epizód k seriálu. Niektoré scénky fakt stáli za to, no nenasmiala som sa na tom schuti ako pri seriáli. Čo je škoda. Ale Oggy je proste Oggy a nevedela by som k tomuto byť krutá nech by to už bolo o hocaké.(3.3.2014)

Dve scény boli fakt dobré, v pôvodnom seriáli ich ale bolo oveľa viac, postavy pozmenené pre normálneho diváka. 4.* pridala scéna z bigbenu.(28.9.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $460,000▐ graficky uletené a dá sa povedať originálne poňatie ale príbeh sa snaží až moc na silu byť zábavný, pár krát som sa pousmial ale poväčšinou ma to moc nebralo, toto akosi išlo mimo mňa /videl v kine: 40%/(25.9.2013)