Oggy a škodíci

Francie, 2013, 80 min

Olivier Jean Marie

Marc du Pontavice
  • Pilda17

Snesitelná první polovina, druhá už jsem pomalu usínal nudou. 80 minut na film, kde se nemluví a jen výská a mává rukama je až až. Radši zůstanu u seriálu, kde si jednou za týden pustím jeden díl a budu spokojený .. 4/10 = 48%(12.1.2014)

Ale tak jako jo, když přimhouřím oči, tak to bylo fajn. :) Hlavně první polovina. Ne, že bych dostávala záchvaty smíchu, ale pousmála jsem se docela často. Přidání ženského elementu bylo zajímavým zpestřením. Chvíli mi to i připomnělo atlas mraků - jak se děje odehrávaly v určitých časových liniích. Detaily prostředí byly docela propracované - například oheň byl opravdu ohňovej. ;)(24.1.2014)

První linie v pravěku je skvělá. Tam jsem skutečně chcípal smíchy a smál se nahlas. Ta druhá v době mečů a rytířů je určitě slabší, ale pořád fajn a akce skvělá. Ta třetí, detektivní je asi nejlepší. Dokonce nechybí ani velký twist, který mne fakt dostal. Ta poslední linie v budoucnosti je bohužel pitomá a o ničem. Jako celek to nepůsobí tak skvěle, jako seriál. Přesto jsem se bavil. 8/10(11.2.2014)

• Santa666

Další důkaz toho, že převádění krátkých animáků Oggyho typu na plátna kin nefunguje. Přece jenom se šváb lépe a uvěřitelněji rozšlapává během sedmi minut než během tří cca půlhodinových příběhů, které postrádají šílený záhul původního seriálu, jež díky své délce představoval pouze koncentrovanou akci a nápaditost.(27.12.2013)

• Xmilden

Nikdy jsem se nepovažoval nějak za fanouška této francouzské obdoby Toma a Jerryho. Film má své lepší momenty, hlavně tedy v prvních dvou povídkách, které se dají vydržet. Třetí část je ovšem zcela o ničem a nic na tom nezachrání ani epilog ve stylu Star Wars.(31.1.2014)