Nová show Leoše Mareše, která se musí jednoduše vidět! Těšit se můžete na zajímavá témata a neméně zajímavé hosty. (oficiální text distributora)

Ded@M@tes

Hodně zajímavé informace, zajímavý hosté a dost srandy. / Viděné epizody z 1 série *11.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 7/10 ) ()

Big Bear

Co Mareš odhodil své kožichy, přestal mektat do tklivých melodií za vokálů Kerndlice a věnuje se výhradně moderování a hlavně raní show na E2 s Patrikem Hezuckým, tak ho celkem můžu. Jeho moderování všech těch netalentů a nesuperstar mě nechává chladným, ale často jsem si uvědomil, že se bavím u jeho projevů, kdy je nucen chytat smeče Hezuckého. Proto mne celkem zajímalo převedení původně britského pořadu QI do českého hávu (což se ne vždy daří), kde je Mareš hlavním moderátorem. Opět jsem si uvědomil, že bych někdy byl rád, kdyby jsme také něco vymysleli sami a pořád nepřejímali licencocvané formáty... Když jsem viděl Mareše v brýlých ala Dr. Štrosmajer, řekl jsem si že nad tímhle nebudu ztrácet čas. Ale chyba lávky! Stačilo vidět pár minut a už jsem se neodtrhl. Ba co víc, královsky jsme se bavil. Jak zde již padlo, záleží na výběru hostů. Mareš sám kupodivu moc nestíhá a sám často propadá smíchu při slovních přestřelkách jeho hostů. Být to jen na něm, bylo by to slabé. Naštěstí hosty zvolil dobře.Viděl jsem pár věcí s lidma se stand up show Na stojáka, což jsou mistři improvizace a bylo to super. Všem kraluje Knor spolu s PhDR Šmoldasem, který se pozvolna etabloval do rolí baviče a matadora různých TV Show. Poslední QI s Jakubem Kohákem !! - mně málem stálo udušení od smíchu. Na tohle si zkrátka budu dávat pozor, aby mi neunikl ani jeden díl. * * * * ()

kingik odpad!

Mareš se prostě nedá pochválit. To je borec na hovno. Už je načase, aby vytáhl kožichy ze skříně, jestli mu je už tedy nesežrali moly. Na tyhle pořady by se měl vysrat. Na to se nedalo dívat. Brýle, jak když je sebere Potterovi seniorovi a on navíc nemá herecký talent. To je marný s ním. I image moderátora ztratil. Jeho sežraly prachy, hamižnost a angažování se do každého pořadu, který by mohl mít sledovanost. Tenhle ji neměl, ani přes řadu hostů, kteří v podstatě, spolu s ním, nevyprodukovali zhola nic. Jen tlachání o ničem a nebetyčnou trapnost. A ten přifařenej Hezucký, co má samé "hihihi hahaha" a pak se urazí jak piča při první narážce na jeho osobu, tak takový lidi taky miluju. Hodně uznám, ale tohle se fakt nedalo. Kdyby místo vysílacího času, který je vyhrazen této mrzké sračce, dali dlouhý reklamní blok, bylo by to pro mě relativně zábavné hádání, která reklama bude následovat. Takhle doporučuji hodně rychle vypnout televizi, nebo se "zmarešujete". A to byste přece určitě nechtěli. Mé hodnocení: 0% ()

Frajer42

Tak pořad mi bohužel TV prima zabila dříve, než mě začal srát, což je div naprosto nevídaný. Téměř vždy mě pořad začne nejdříve srát a velmi brzy poté je z vysílání odstraněn. Vyjímku tvoří pouze ordinace a obdobné sračky, které se v TV drží, přestože mě serou nepopsatelně intenzivně a velmi dlouho. Díky pořadu jsem přišel na chuť Miloši Knorovi, kterého jsem dříve až tolik nemusel. Dále mě velmi bavil Patrik Hezucký, kterého jsem znal už z jeho mrázkovin, které mi natržení bránice nejednou způsobily. Zbytek hostů se dá prohlásit za více či méně zbytečné. Většinu navíc za absolutně nudné a trapné. Moderátor Leošek za moc nestojí, ale to mi bylo podvědomě jasné už před uvedením pořadu. Otázky jsou kolísavě zábavné, kolísavě vtipné a kolísavě obtížné. Takže se stává věcí náhody, jak moc se budete bavit. Když Leoškovi zrovínka všichni odmítnou účast a dostaví se pár kokotů, tak se bavit nebudete bez ohledu na otázky. S ohledem na konkurenční pořady, které jsou debilní většinou hned po prvním dílu, zde zase tak nízké hodnocení zanechat nemohu. Viděl jsem všech (tuším) devět dílů a kdyby byl díl desátý, tak se na něj určitě kouknu taky. Slaboučké 3*. ()

SOLOM.

Ani mně moc nepřekvapuje, že tento vědomostní pořad po nějaké době pro nízkou sledovanost zrušili. Kam se vecpal Leoš Mareš, to většinou stálo z a hovno. Nevím jak ON, může být považován za snad i nejlepšího moderátora v ČR. A neúspěchy měl hlavně ve chvíli, kdy náplní pořadu nebylo zpívání mladých talentů, ale právě ON sám měl humornou formou vést celý obsah pořadu. Nebýt hostů, jejich vtipných grimas, hlodů a odpovědí, no a samozřejmě Hezuckého, který ze sebe toho blbečka dělá rád – byla by to hotová katastrofa. Takhle se u toho divák alespoň zasmál, pokud zrovna Mareš v brýlích nekecal ty svoje nesmysly a rádoby humorné glosy… ()

Thomick odpad!

Kdokoliv, kdo tady používá slova jako "prča" a "legrace", by si měl dát facku, naučit se pořádně anglicky a začít s originálem. Tady se pro výběr otázek nikdo nic celkem zajímavýho nedozví, matlaj se originální pravidla/zábavný prvky (Mareš tam s těma bodama střílí jak u Verdunu, ohlašovací zvuky jsou vrcholem demence) a tak nějak mi i přijde, že si vlastně všichni ti rádobychytří hosti docela dobře uvědomujou, že akorát trapně napodobujou svý britský - ani nechci říct - kolegy (ne, věčně vytlemenej Mareši, gigantický brejle z tebe inteligenta automaticky neudělaj). Ta vznešenost a drzost zároveň, kterou nabízí Fry a spol. ... k tý se česká verze (očekávaně) nepřiblížila ani na tisíc kroků. ()

SLOTH

Bohužel u nás nemáme tak intelikentní a přitom zábavne celebrity aby utáhly celou epizodu. S anglickym pořadem nejde srovnávat... ()

janytips

Mareš hrozný, body rozdává - jak se mu zamane. Výtečnej byl Jakub Kohák, kvůli kterému dávám ***, sem tam Hezucký, Banášová a Šmoldas, zbytek je unterhund. ()

Tommassi3

Stejně jako mnozí další uživatelé a diváci - realisté znalí prostředí české televizní zábavy jsem se opravdu velmi bál dalšího tuzemského pokusu o brutální znásilnění některého ze zahraničních zábavných pořadů, přičemž slovo zábavný je spíše vnímáno jako opozitum, byť se bojím, že se v našich končinách v kontextu s televizní tvorbou neslyšně, pomalu, ale jistě začíná stávat autoantonymem, a slovo pořad ztratilo svůj význam docela a spíš ho lze považovat za adverbium ( pořad - pořád / stále dokola totéž ) !! Kupodivu do jisté míry kontroverznímu Leoši Marešovi, jednomu z největších dříčů z branže, ať už si o něm myslíte cokoliv, se povedlo s nutným nadhledem a pokorou vůči britské předloze QI implementovat do maximálně specifického českého prostředí, nutno podotknout, že s velkým "úspěchem" !! Nemám na mysli úspěch divácký !! A ačkoliv se obsahově dostáváme s QI-na vše máme odpověď do maličko jiné roviny, musím říct, že vtipnější záležitost na našich obrazovkách nepamatuji.. Jistě QI není paradoxně určeno každému, byť se jistě v prvém plánu zaměřuje na většinového diváka, pokud však dokážete ignorovat předsudky a předpojatost, budete se královsky bavit !! QI si stejně jako britský originál nebere servítky a hosté se špičkují, přičemž ta česko-slovenská rivalita prvních dvou epizod umožněná účastí překvapivě krotké, ač geniálně a pohotově glosující, Adély Banášové mě baví dokonale, mix hostů baviči v poloze idiota versus zástupci inteligence také danému účelu poslouží a především Mareš mi znovu dokázal, že stále má co nabídnout, nechybí mu inteligence, rozhled, vtip ani smysl pro roztomilou ironii.. Hezucký mě kupodivu příliš neiritoval, dokonce i donutil k smíchu.. Jsem si vědom logicky nevyhnutelného poklesu kvality s přibývajícími díly, který nastal a moje nadšení začalo dostávat velké trhliny, leč prozatím QI vnímám jako veliké překvapení a skvělou zábavu pro jedince, který se své inteligenci a znalostem navzdory odmítá brát příliš vážně a občas skousne i lehkou obscénnost či grimasu.. ( Hodnocení účinkujících uvádím v epizodě, kde se objevili poprvé..) II 1.díl Auto ***** Patrik Hezucký 99%, zbavil mě mého odporu k jeho osobě; Adéla Banášová 95%, pohotová, vtipná, má přehled; Miloš Knor 95%, velmi pohotový, vtipný, originální; Cyril Höschl 90%, velmi inteligentní s velkým rozhledem a smyslem pro suchý humor II 2.díl Apokalypsa *** Matěj Ruppert 10%, naprosto trapný a křečovitě obscénní, maximální zklamání; Zbigniew Czendlik 20%, naprosto zbytečný, Kněz neví, co je hexakosioihexekontahexafobie ?? II 3.díl Absurdita **** Ivo Šmoldas 80%, vtipně glosující, předvádí svůj vlastní standard; Petr Vydra 30%, nevýrazný, kromě svého limeriku bez fantazie II 4.díl Astronomie **** Jakub Kohák 80%, občas megavtipný, rozhodně však méně snesitelný než v reklamách T-Mobilu, jeho rádoby vtipné poznámky o pražské Spartě hraničily s demencí; Diana Kobzanová 60%, její typická póza blondýnky, nebojí se zasmát sama sobě II 5.díl Afrodisiaka *** Sandra Pogodová 20%, zbytečná, nevýrazná, prázdná hlava ;) II 6.díl Aero **** II 7.díl Afrika ***** Iva Pazderková 80%, drží se své image, překvapivě znalá; Bob Klepl 20%, škoda, že ho ten hroch v té Ugandě nesežral !! ;) II 8.díl Atletika **** Alice Bendová 60%, mírně přisprostlá, leč vtipná; Ondřej Hejma 60% II 9.díl Amerika **** Dominik Heřman Lev 10%, další ubohou rychlokvašku z řad stand up komiků raději nekomentuji; Aleš Háma 70%, pohotový, vtipný, většinou originální, scénka z vietnamského bistra byla skvělá !! ;) II 10.díl Alkohol ** Evita Urbaníková 20%, tentokrát velké zklamání a jedna velká ubohost, což bych od epizody s názvem Alkohol opravdu nečekal II 11.díl Adam ***** Marcel Šůcha 60%, to je mi ale překvapení !! ;) () (méně) (více)

6thSun

Zábavnost je osudově spjata s výběrem hostů. Když tam bude Hezucký, Knor, Banášová, Šmoldas a jim podobní, budu se s chutí dívat na každý díl. ()

PanCitron

Samozřejmě, že Mareš není Fry, Hezucký není Alan, přesto myslím, že pokus o českou mutaci QI nedopadl tak špatně jak se na první pohled mohlo zdát. Samozřejmě, že dost záleželo na hostech samotných, ale ve výsledku jsem si u každého dílu zaručeně pobavil. Nejzajímavější hosté: Banášová, Knor, Šmoldas, P. Vydra ()

FFilipCZ

Maximální spokojenost. Všichni moc dobře víme, jak to s těmi soutěžními a podobnými show na těch našich českých televizích chodí. Většina jich je úplně zbytečná, trapná, nezábavná a říkáte si, proč na to vlastně koukáte. Toto je příjemné překvapení, humor (místy sice ne moc inteligentní, ale účinný), který vám zaručeně rozpohybuje bránici - už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál. Zatím i celkem slušný výběr hostů, i když někdy Leoš šlápne vedle (viz. například druhý díl - úplně zbytečný Zbigniew Czendlik). O bodování tam moc nejde, to nikoho nezajímá. Hlavní jsou hosté a jejich výběr - ti také budou určovat, zda trend tohoto pořadu bude vzestupný a nebo klesající. ()

zdepapepa

Je celkem zajímavé, že země odkojená pořady typu Riskuj, Videostop, AZ-kvíz, Nejslabší máte padáka, Kufr, Chcete být milionářem, Taxík nebo O poklad Anežky České není schopna převzít tenhle dokonalý britský soutěžně-zábavně-naučný pořad tak jak existuje. Je celkem zajímavé, že se Prima snaží zanechat na tomto pořadu svoji stopu asi jako když si pes značkuje svoje území močí. Výsledek je ale v obou případech stejný - moc se nezmění, naopak je to akorát všechno zbytečně mokré a smrdí to močí. Je celkem zajímavé, že nabídka na roli moderátora, který má mít charisma vůdce, vědomosti profesora, smysl pro humor internetu a dekorum prezidenta, nebyla schopna nabídnout nic lepšího než je Leoš "nerd brýle" Mareš, který akorát čte správné odpovědi z kartiček a přiděluje body. Je celkem zajímavé, že místo sečtělých lidí, před které když je postaven problém ve formě zapeklité otázky, tak se snaží přijít na správnou odpověď, náš národ reprezentují baviči, u kterých nejvíce vede toaletní humor a již od začátku očividně nepravdivé, stěží zábavné historky. Je celkem zajímavé, že po položení otázky je většinou ticho, hosté se snaží spíš vymyslet vtip a nechtějí se ztrapnit, takže klakson zvoní zřídka a Patrik "Alan Davies" Hezucký nehraje zábavného idiota s idiotsky geniálními otázkami a odpověďmi. Je celkem zajímavé, že humoru a otázek je tam zřejmě tak žalostně málo, že v jednom díle jsme si užívali zpívání pana Koháka a opravu zaseknutého klaksonu místo zákeřných otázek, což při půlhodinové stopáži je docela všeříkající. Je celkem zajímavé, že je pořad ořezán o General Ignorance, že v něm je žalostně málo v ČR obecně známých mylných informací, že v něm je žalostně málo otázek týkajících se ČR, že místo krátkých úderných zvuků jsou tam klaksony písní, které si pak hosté raději pouští než aby pomocí nich hádali. Je celkem zajímavé, že tomuhle pořadu musím dát jen jednu hvězdičku, i když bych mu rád dal plný počet. Ale celkem zajímavé věci stranou - jsem rád, že se Prima snaží adaptovat různé cizí televizní formáty (Got Talent, Family Feud, Whose Line is it Anyway, nyní QI). Jednou to vyjít musí. FYI v původní verzi tohoto komentáře bylo místo sousloví 'celkem zajímavé' napsáno 'naprosto depresivní'. ()

Krt.Ek

Záleží na hostech, na nich stojí a s nimi padá úroveň jednotlivých epizod, přesto je to jeden z mála TV pořadů, který se snažím pravidelněji sledovat, holt není nad vědomostní kuriozity a svérázné interpretace... 70% ()

SaNcHeZ_cz

Česká lokalizace v británii populárního Qi je poměrně slušná po prvním dílu, nicméně především díky hostům. Mareš není Stephen Fry. I když se moc snaží být zábavný, přecijen mu to nejde. Pokud si budou udržovat zábavné obsazení účinkujících do každého dílu, potenciál pro neškodnou zábavu tu je. ()

SniperG1

Škoda, že to uvádí Mareš!! Já ho fakt nemám rád!! Jinak člověk se i něco dozví a o zábavu je postaráno, ale záleží taky na obsazení hostů. Takže zlatá střední cesta... 50% ()