poster

Můj přítel delfín 2

 • USA

  Dolphin Tale 2

 • slovenský

  Najsilnejšie puto 2

Drama / Rodinný

USA, 2014, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEXTER099
  ***

  Oproti prvnímu dílu zde chybí ten efekt překvapení,že je celý ten příběh opravdu podle pravdy,ale pořád lepší film jako tento co je možná někdy sladší než karamelka než filmy co děti (je to film hlavně pro ně a ne ,že ne ) sledují a jsou jen agresivní a nic jiného.Ono někdy neuškodí zhlédnout něco co ve vás zbudí pocit ,že svět přece jen někdy muže být ideální nebo se tomu alespoň muže přibližovat a ne jen plný zla a nespravedlnosti.Za mě 65 % a tři hvězdy.(1.1.2015)

 • Žralok
  *****

  Pokračování příběhu Winter. Delfína jež přišel o ocas. Od událostí prvního dílu uplynuly 3 roky. Ačkoliv se podařilo vyvinout pro Winter protézu, a zachránit jí tak život. Rozhodně není vyhráno. Akvárium funguje skvěle. Je otevřeno pro veřejnost, nadále funguje i jako nemocnice pro mořské živočichy. Největší hvězdě delfínici Winter se daří skvěle. Potíže ovšem nastanou ve chvíly kdy zemře starší samice delfína, Panama. Naše hrdinka se trápí. Nedokáže se smířit se ztrátou své přítelkyně. A dle zákonů USA nesmí být v akváriu pouze jeden delfín. Pokud se nepodaří rychle sehnat novou samici. O Winter přijdou. Pokud by se přece jen podařilo delfínici sehnat, ještě hrozí reálné nebezpečí že si na sebe se stávající obyvatelkou nezvyknou a vše bude i přesto ztraceno. Pokud se vám jednička líbila, dvojka rozhodně nezklame. Opět natočeno podle skutečné události.(4.1.2015)

 • Malarkey
  ***

  Delfín je údajně nejinteligentnější zvíře na světě. I proto o něm natočili třeba zrovna tento film, který není úplně zlý, ale je takovou klasikou se zvířátky, která neurazí, nenadchne, nenaštve a ani nerozlobí. Hezká od začátku do konce. Smutná také jen přiměřeně, protože tyhle rádoby Disney spektákly nemůžou dopadnout jinak než happyendem.(29.12.2015)

 • Kamca_
  ****

  Tohle pokračování se mi líbilo mnohem víc než jednička. Nevím, čím to bylo. Možná tím, že tady byli všichni starší a herecké obsazení bylo stejné jako v jedničce. Dějově mi to sedlo a u některých scén šel mráz po zádech. Nádhera. A určitě doporučuju koukat na film v originálním znění. Viděla jsem kousek v cz dabingu a nedalo se to poslouchat. 80%.(24.1.2015)

 • ecceHOMMO
  **

  Pokračovanie, ktoré v konečnom účtovaní vyznieva skôr ako reklama na skutočné Clearwater Marine Aquarium. Príbeh už je len akýsi balast bez myšlienky, ale najmä srdca. **/***(18.12.2014)

 • - Film se natáčel v Clearwateru na Floridě. (rafix)

 • - Delfíny Wintera a Hope bylo možné sledovat prostředníctvím online kamery na webu seewinter.com. (Clarie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace