(Ne)zadaní

That Awkward Moment

• slovenský

(Ne)Zadaní

Are We Officially Dating?

(neoficiální název)

Komedie / Romantický

USA, 2014, 94 min

• Rosana

O čem to vlastně bylo? Kruci, i v romantickém filmu se dá vymyslet nějaký děj. Tohle je shit pro baby, kterým stačí hledět hodinu a půl na hezkého modrookého herce a už je jedno, jestli se tam něco děje.(19.9.2015)

Romanťák nejen pro pány :-)(20.2.2015)

So... Kromě zvláštně sympatické Imogen Poots ničím nevybočující romantická komedie. Ani to plyšové poleno Zac Efron nevadí tak, jak by se dalo očekávat a nakonec si tak díky několika povedeným vtipům a celkové pohodě není na co stěžovat. Přesto trochu zarazí, že nejlepší hláška je spojená s po-titulkovým cameem: "I might be really fucked up but I think Omar from The Wire is sitting on our couch."(24.5.2014)

Překvapivě pohodová romantická komedie, což je jako režijní i scenáristický debut pro Toma Gormicana velmi dobré. Zápletka sice není dvakrát originální a najdou se i hluchá místa. Ovšem dívá se na to dobře a chemie mezi herci tomu dodává šmrnc. Zack Efron se snaží zbavit nechvalné "muzikálové pověsti" a docela mu to jde. Ovšem stejně jako v Need for Speed mě i zde mile překvapila roztomilá Imogen Poots. Nemůžu si pomoct, ale v něčem mi připomíná Scarlett Johannson. Takže? Za mě lepší 3*(9.8.2014)

Totální hra na jistotu. S klasickou jalovou zápletkou by to neuspělo, tak tam jsou pro jistotu tři. Docela to funguje díky sympatickým hercům. Všichni mají charisma a občas se povede dobrý joke. Finální proslov Zaca Efrona byl fakt trapnej, ale jinak je to neurážející film.(22.7.2015)