(Ne)zadaní

That Awkward Moment

• slovenský

(Ne)Zadaní

Are We Officially Dating?

(neoficiální název)

Komedie / Romantický

USA, 2014, 94 min

Nevěděli jste, jak se chčije, když si vezmete viagru a on ne a ne jít dolů? Přece se položíte horizontálně nad záchodovou místu a nezapomeňte.. zde přecituji: "your dick must touching the water." Je to vlastně fajná a především zábavná komedie, která však vypráví o nestarších příbězích vůbec.. třeba jakože se dají dohromady kamarád s kamarádkou? 80% amerických komedií. To že si kamarádi navzájem něco slíbí, pak jediný, kdo to vlastně dodržel, je ten od nějž by to člověk nečekal? 70% amerických komedií. To, že borec se nechce vázat, ale nakonec se do dané slečny zamiluje? 99% amerických komedií. A takhle v tom klišé můžu pokračovat, ale pravdou je, že mě to bavilo a herecké obsazení bylo příjemné - teda až na tu Poots, která mi prostě moc nesedla a měla strašné vlasy. "I was gonna make you wait like 40 days or something. - I was gonna make you wait too. Than I realized I'M a dude."(26.6.2014)

• Rosana

O čem to vlastně bylo? Kruci, i v romantickém filmu se dá vymyslet nějaký děj. Tohle je shit pro baby, kterým stačí hledět hodinu a půl na hezkého modrookého herce a už je jedno, jestli se tam něco děje.(19.9.2015)

• PauloZ

Parádní OST, jinak těžký filmový průměr, který propadne v zapomění hned po skončení.(19.10.2016)

Chvílemi jsem si říkala, že ti muži se chovají jako ženy. Nejspíš to byl záměr, anebo se tak muži opravdicky někdy chovají? No, ty krávo! Každopádně jde o vtipnou věc. A i když je to předvídatelné, zasmála jsem se, a to se počítá.(16.8.2016)

Nemůžu si pomoc, ale, krom pochopitelně pro film nutné proměny bad guy rebela, vše bylo věrohodné, v komickém duchu nesené a podané s takovou dávkou opravdovosti toho klučičího světa, jak to "děláme". Zábavné, pravdivé, možná místy smutné, rozhodně sledovatelné.(28.6.2014)

• - Herci před začátkem natáčení odjeli na týden do Adirondackého parku a společně si četli scénář, aby spolu lépe ve filmu spolupracovali. (Mitin)

• - Zac Efron si chtěl tímto filmem zničit svou "Disney image". (Mitin)

• - Zac Efron (Jason) musel odložiť promo vystúpenia kvôli nešťastnému pádu vo svojej vile v Los Angeles. Lekári mu museli zadrôtovať čeľusť a zašívať ranu. (kacer4)