(Ne)zadaní

That Awkward Moment

• slovenský

(Ne)Zadaní

Are We Officially Dating?

(neoficiální název)

Komedie / Romantický

USA, 2014, 94 min

// Distribútor: Focus Features // Počet premietajúcich kín v USA: 2,809 // Otvárací Víkend v USA: $8,742,109 //(19.12.2015)

Klasická americká romanťárna..(22.7.2014)

• MartinezZ

Chyběla mi tam jen scéna, jak si to prodavač z obchodu rozdává s režisérem, protože jsou oba hluboce zamilovaní do osvětlovačky. Nebo něco na podobné téma životní nevyřčené pravdy.(17.5.2014)

Svěží komedie stále na stejné ohrané téma, ale s těmito třemi při dobré náladě si to užijete parádně.. :-)(9.8.2015)

• rikitiki

Zbytečné nic o vztazích, když se tři přátelé rozhodnou nemít vážnou známost a jen si užívat, ale pak se tak nechovají. Humor hodně vydřený a plynoucí z provařených situací (pár přistižený inflagranti, protože zapomněl zavřít dveře/ trapas plynoucí z toho, že někdo přijde na večírek za vypečenou masku, jenomže večírek vůbec není maškarní - a on si tu masku pochopitelně nesundá, i když by mohl, takže se trapas natahuje jak turecký med). Navíc se hlavní hrdina chová k dívce dost příšerně, ale ona mu pak KOUSEK DĚJE po jednom veřejném vyznání lásky řekne: Vše odpuštěno. Hloupý film.(28.4.2015)