(Ne)zadaní

That Awkward Moment

• slovenský

(Ne)Zadaní

Are We Officially Dating?

(neoficiální název)

Komedie / Romantický

USA, 2014, 94 min

Efrona z jeho muzikálových filmov nepoznám, takže som k nemu mohol pristupovať úplne bez predsudkov a hodnotím, že mu rola pomerne dobre sadla. Na druhej strane mierne otravoval Miles Teller, ale všetko zachránila jemne trafená Imogen Poots. Prirátajme k tomu príbeh zo života, i keď nie príliš originálny a v niektorých príbehových linkách (Mikeyho bývalá-súčasná žena) málo zaujímavý a nedotiahnutý, ale v konečnom dôsledku to za tých 94 minút stálo, síce sa nebudete celý čas hrdelne uchechtávať, ale niektoré scény vážne stoja aspoň sa pousmiatie.(24.4.2015)

Rozpočet $8miliónovTržby USA $26,068,955Tržby Celosvetovo $53,068,955Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,291,916 //počet predaných kusov 37,279Tržby za predaj DVD v USA $2,832,516 //počet predaných kusov 135,716║ dosť sa tlačí na pílu, chce to byť na silu zábavné a moc otvorené svojimi hovorenými úchylkami, na romantickú komédiu opäť zbytočné prestrelené a ku koncu pre-umelo naivne presladčené /40%/(26.1.2015)

Svěží komedie stále na stejné ohrané téma, ale s těmito třemi při dobré náladě si to užijete parádně.. :-)(9.8.2015)

Ani jedného zo zúčastnených hercov nejak zvlášť neobľubujem, ale prekvapivo som sa bavil celkom dobre. Taká ľahučká, relaxačná romantická komédia s pár strelenými nápadmi a komickými scénkami. Ja som celkom spokojný, vhodné ako predkrm k niečomu "väčšiemu". 60/100(25.2.2015)

Úplně feel good romantická komedie s dobrým cástingem, potěší Creed, rozkošná Imogen Poots a zábavný Zac Efron.Není to druh komedie, při kterém bych se válel smíchy na zemi, ale spolehlivě zabaví, dojme, překvapí i pozvedne náladu a hlavně člověk zavzpomíná na pár let zpět. Moc dobrý. 75%(7.2.2016)

• - Zac Efron (Jason) musel odložiť promo vystúpenia kvôli nešťastnému pádu vo svojej vile v Los Angeles. Lekári mu museli zadrôtovať čeľusť a zašívať ranu. (kacer4)

• - Herci před začátkem natáčení odjeli na týden do Adirondackého parku a společně si četli scénář, aby spolu lépe ve filmu spolupracovali. (Mitin)

• - Počas natáčania sa so Zacom Efronom (Jason) na pľaci ťažko spolupracovalo, kedže už vtedy bojoval so silnou závislosťou na drogách a alkohole. Po skončení natáčania podstúpil polročnú odvykaciu liečbu. (peiton)