• tsatsiki

Film je po technické stránce dobrý. Herecké výkony dobré,ale filmu chybí koncept a celé to vypadá jak studentský film. Někdy to bylo dobrý,většinu času to však byla nuda. Za zmínku,ale stojí Aneta Krejčíková,kterou nemusím,tak tento film oživuje a táhne. Stejně David Kraus a Hrušinský ve filmu vynikají. Andrea Daňková sice dobrá,ale občas byla bez drajfu a po chvíli už nudí. Jako inscenace by to bylo dobrý,ale na celocečerák je to málo. Režisérka místo celovečeráku, který čistého času má 63min.(bez titulek), tak se měla zaměřit na studentské filmy a tohle točit až řemeslo bude ovlàdat.(8.2.2016)

• Master19

Bezpochyby je co zkritizovat ohledně technické stránky věci. Nejvíc mě asi vadil ten nekvalitní zvuk. Ovšem jinak to není až tak špatné, jen bych ještě vytkl tu přílišnou čitelnost a doslovnost. Herecky zvládnuté dobře, mimo jiné mi Jan Hrušinský už dlouho někde neseděl, jako tady...(26.1.2017)

• fila_B

Chci vrátit vstupné tohle není film do kina !!!(18.12.2014)

• jirkahodr

Tohle je cvičení FAMU druhého ročníku. Na debut je to opravdu málo. Doufám, že to není nějaká nova česká filmová vlna to by bylo strašné.(20.12.2014)

• slunicko2

Vysoké ambice - slabý výsledek. 1) Sluší to 34letému Davidu Krausovi. 2) 23leté Anetě Krejčíkové (mrcha Sára) jsem její herecký úkol fakt věřil.(29.7.2016)