Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slunicko2
  **

  Vysoké ambice - slabý výsledek. 1) Sluší to 34letému Davidu Krausovi. 2) 23leté Anetě Krejčíkové (mrcha Sára) jsem její herecký úkol fakt věřil.(29.7.2016)

 • Master19
  **

  Bezpochyby je co zkritizovat ohledně technické stránky věci. Nejvíc mě asi vadil ten nekvalitní zvuk. Ovšem jinak to není až tak špatné, jen bych ještě vytkl tu přílišnou čitelnost a doslovnost. Herecky zvládnuté dobře, mimo jiné mi Jan Hrušinský už dlouho někde neseděl, jako tady...(26.1.2017)

 • jirkahodr
  odpad!

  Tohle je cvičení FAMU druhého ročníku. Na debut je to opravdu málo. Doufám, že to není nějaká nova česká filmová vlna to by bylo strašné.(20.12.2014)

 • rytir1
  odpad!

  Za tuhle stovku do kina si raděj někde koupit psaníčko, za kilo nebude asi kvalitní, ale výsledek bude totožný, sjedete se stejně.(15.1.2015)

 • MMR
  **

  Autor má obě ruce levé. Takže když vyloví rukavice z batohu, a obě budou na levou ruku, tak si je může v klidu nasadit. On by to i udělal, protože hlavu musí mít také prázdnou. Tohle přece nemůže nikdo normální nikdy natočit!(2.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace