• troufalka

Mládé debuty mě zajímají a ty od mladých režisérek dvonásob. Všímám si v nich mnohem víc potenciálu než konečného výsledku. Eva Toulová zvolila dívčí téma, vybrala příběh z dneška. Až posud by to bylo v pořádku. Hlavní sslabinou je právě způsob vyprávění - jakoby si autorka potřebovala vyřešit svoje pocity a nezajímalo jí, pro koho příběh vypráví. Nezvládnutou kameru ponechám stranou. Když pominu výsledek, ten potenciál mi tam bohužel chyběl. Moc ráda bych se mýlila!(9.2.2016)

• rytir1

Za tuhle stovku do kina si raděj někde koupit psaníčko, za kilo nebude asi kvalitní, ale výsledek bude totožný, sjedete se stejně.(15.1.2015)

• jirkahodr

Tohle je cvičení FAMU druhého ročníku. Na debut je to opravdu málo. Doufám, že to není nějaká nova česká filmová vlna to by bylo strašné.(20.12.2014)

Náhodou jsem byla nadšená! Konečně trochu jiný film, než všechny ty české průměrné polonudné filmy, na které se podíváte jednou a nepobaví/nepotěší. Takhle neskutečně citlivý dívčí film jsem už dlouho neviděla a rozhodně mě nutil k přemýšlení. Paráda! Jen tak dál!(25.12.2014)

• fila_B

Chci vrátit vstupné tohle není film do kina !!!(18.12.2014)