Nastala chyba při přehrávání videa.
 • troufalka
  **

  Mládé debuty mě zajímají a ty od mladých režisérek dvonásob. Všímám si v nich mnohem víc potenciálu než konečného výsledku. Eva Toulová zvolila dívčí téma, vybrala příběh z dneška. Až posud by to bylo v pořádku. Hlavní sslabinou je právě způsob vyprávění - jakoby si autorka potřebovala vyřešit svoje pocity a nezajímalo jí, pro koho příběh vypráví. Nezvládnutou kameru ponechám stranou. Když pominu výsledek, ten potenciál mi tam bohužel chyběl. Moc ráda bych se mýlila!(9.2.2016)

 • rytir1
  odpad!

  Za tuhle stovku do kina si raděj někde koupit psaníčko, za kilo nebude asi kvalitní, ale výsledek bude totožný, sjedete se stejně.(15.1.2015)

 • jirkahodr
  odpad!

  Tohle je cvičení FAMU druhého ročníku. Na debut je to opravdu málo. Doufám, že to není nějaká nova česká filmová vlna to by bylo strašné.(20.12.2014)

 • rominka
  *****

  Náhodou jsem byla nadšená! Konečně trochu jiný film, než všechny ty české průměrné polonudné filmy, na které se podíváte jednou a nepobaví/nepotěší. Takhle neskutečně citlivý dívčí film jsem už dlouho neviděla a rozhodně mě nutil k přemýšlení. Paráda! Jen tak dál!(25.12.2014)

 • fila_B
  odpad!

  Chci vrátit vstupné tohle není film do kina !!!(18.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace