Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  **

  No to je zase výplod toto. To se Magnuskoj fakt povedlo. Mělo pár (2 - proto 2 hvězdy) světlých momentů. Jinak slátanina.(13.12.2015)

 • Hepy13
  **

  Chtělo by se říct klasická Magnusovina. Ale ona to opravdu je...debilní scénář, příšerný dialogy, herci naprd, kamera jak by smet. Ale i přes všechny ty mínusy jsem se párkrát i zasmál, a neměl jsem pocit že by to byl zas tak uplnej bullshit.(25.9.2015)

 • ABLABLABLA
  odpad!

  Může být nějaký film víc trapnější??? Nemůže.. teda neviděla jsem Babovřesky, tak těžko říct, kdo by vyhrál. Nechápu, jak se do toho nechalo upíchnout tolik herců i neherců? Vždyť i ti špatní herci mají přece nějakou svou důstojnost ne? Chápu, že tu "hrají" lidi jako Moravcová, Martucci, Magnusek, Novotný a podobní... to je totiž "film" přesně pro ně. Ale že se tomu nechal upsat třeba i zpěvák Albert Černý? Nebo Jiří Štěpnička? Takže pokud chcete vidět film s největším počtem nejhorších herců v ČR, který je tak stupidní, že i mravenečník, který se zamiluje do lenochoda je chytřejší... a do komedie to má tak daleko jako žirafa, která si usmyslí, že chce být pumou, tak si to pusťte. I dare you! P.S. Vím, že to přirovnání nedává žádný smysl, ale to ani tenhle film a krom toho se hrozně těším do zoo...(27.7.2015)

 • LadyPupu
  **

  Magnusek prostě není Fellini. Myslím, že takové ambice ani nemá, což i v nějakém rozhovoru řekl. Kopat do něj je strašně jednoduché a svými filmy tomu nahrává. Jo, jeho filmy nejsou vrchol kinematografie. Pokaždé jsem překvapená, jak se mu podaří ukecat takové herecké osobnosti (zde Rázlová, Steimarová). Film je to slabý, zápletka nudná. Přesto dávám aspoň dvě hvězdičky, protože jsem to dokázala dokoukat do konce a pár scén vtipných bylo. Howgh.(4.4.2015)

 • netahlo
  odpad!

  Magnusek panuje! Zase tu latku posunul, velky respekt!(3.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace