• MMR

No to je zase výplod toto. To se Magnuskoj fakt povedlo. Mělo pár (2 - proto 2 hvězdy) světlých momentů. Jinak slátanina.(13.12.2015)

• Doudis19

No to zas jednou u nás vznikla "talentovaná" osoba :-D. Magnusek skutečně filmového umu moc nepobral :-). Ale "herci" typu Moravcová, Perkausová se prostě musí nějak živit, no ne? :-D No trapas od začátku do konce!(2.2.2016)

• geklon

Karikatůře dělat karikatůru? Ano Magnousek se po trilerech, detektivkách a gerentošpíně rozhodl dělat komedii o modelkách. Vizuál je standartně holomrdka, tak jak to Magnousek piloval snad už v minulým životě. Co je na téhle sakra bídě nejhorší, je to, že si v některým momentech, hlavně díky některým zkušeným hercům říkáte, že to není zas tak hrozný...... Ale je. Je to ještě o level levnější, než Troškovy bábomrdky a Magnousek je na to jak se nepatří hrdý. Zkrátka podívaná pro lidi, kteří při sledování nepřemýšlí, ale jenom tupě čučí.(21.6.2015)

• Blazin

Kombinace Laňka a Magnusek je vražedná :-). I když na tento film se dá koukat, na druhou stranu tak první hodinku, pak je to pořád stejný a přestane vás to bavit. Ohledně herců neherců je to stejné jako s Magnuskem, to je chlápek který má naprostý antitalent být hercem a přesto jím je :-).(16.7.2015)

• netahlo

Magnusek panuje! Zase tu latku posunul, velky respekt!(3.8.2015)