• Pavlík

08. 04. 2015 (101.); Magnusfilm má dost peněz na to, aby produkoval tyto moc nepodařené filmy(9.4.2015)

• Kovaja

Film totální sračka ale musím pochválit výběr kurviček Perkausová+Moravcová!!! Hoodně cajk čubiny :-)))(16.3.2016)

• zette

Je jasne, ze namet a nakonec i tvurci samotni neslibuji zadne velke umeni. Proc se ale nesnazili trochu vysperkovat tak spatny scenar? Ze zacatku se divak modelkam i zasmeje (coz byl samozrejme zamer), postupem casu se vsak ve filmu nedeje vubec nic a clovek se zacne nudit a od tohoto faktu ho nezachrani ani pekne herecky (?) a sem tam nejaky ten forek.(11.1.2016)

• Kracken

Zbytečný a hloupý film(24.1.2016)

• Hepy13

Chtělo by se říct klasická Magnusovina. Ale ona to opravdu je...debilní scénář, příšerný dialogy, herci naprd, kamera jak by smet. Ale i přes všechny ty mínusy jsem se párkrát i zasmál, a neměl jsem pocit že by to byl zas tak uplnej bullshit.(25.9.2015)