Tak já jen doufám, že to ty tři holky hrály, protože jestli ne, tak potěš koště. Větší slepice snad už ani neexistují. Film má říz, nedrží se nějak děje a vůbec to není na závadu. Některé hlášky by bylo záhodno tesat do kamene. Já jsem se u filmu bavil a snad kouknu ještě někdy znovu.(13.10.2016)

• dalibor.durcak

No já jsem od toho nic nečekal (český film prostě....), ale aspoň se bylo na co dívat a pár úsměvných momentů to přineslo. Zajímalo by mně, jestli jsou ty holky opravdu takové, jak se prezentují v tomto filmu, tedy jestli holky musely hrát, nebo to daly tak nějak přirozeně...(23.7.2016)

• hrudka

Tomáš Magnusek je neumětel českýho filmu. Plné klišé. Bez nápadu. Bez vtipu. Bezradné.(4.2.2016)

No paráda. Tak jsem se po dlouhý době zase zasmál. Ústřední trojice primáckých trubek byla naprosto famózní !!! Místní filmoví mudrci zřejmě neznají výraz nadsázka. Nesmíte všechny filmy brát tak vážně, vy suchoprdi :-)(16.8.2016)

• bourec

Ty neherci ani hrát nemuseli,to byli přesně oni.Film úplně děsnej,ne že bych se někdy i nezasmál,ale je to fakt přiblblý.A tak jediný co bylo trochu skousnutelný byla trojka Rázlová,Steimarová a Štěpnička.Jinak úúúúúúúúúdddddddddděěěěěěěěěsssssss!!!!!!!!!!!!!10%.(12.9.2016)

• - Tvůrci se báli, že Regina Rázlová a Evelyna Steimarová svou 40 let trvající rivalitu přenesou i na natáčení. Naštěstí se tak nestalo. (Terva)

• - Film se natáčel v roce 2013 o prázdninách a měl být uveden na jaře roku 2014. To se ale nestalo, protože na podzim baviče Petra Novotného, který zde hraje jednu z významných rolí, stihla mozková příhoda. (Stoka)

• - Ve filmu se na plátno vrátila po 17 letech Regina Rázlová. (funhouse)