• mchnk

Devadesát minut těžké Magnuskoviny. Vše začíná castingem - všeobecně známý ksicht, který se nevešel do předchozích, podobně laděných bizarností, se využil zde. Novotného moderování, místo hraní, je vážně úsměvné. Stejně tak Cibulkův štěk. Scénář bezduchý a primitivní, v podstatě bez jakékoli zápletky. Vrchol filmu se narychlo odbude v posledních 15. minutách. Magnusek s kolegou režisérem i kameňákují, či dokonce babovřeskují - vedle klasicky stupidního humoru, založeném na záměrně přehnaném projevu, ať už se jedná o tupost, povrchnost, či rozmařilost, tu máme i trapný sexismus a dokonce i sex samotný - což nebylo natočené vůbec špatně, ovšem směšná prvoplánovost těchto erotických scén vše sráží dolů. Celková režie není špatná a rozhodně zabírá celé mé hodnocení. S někým druhým už by Tomáš možná vypadal profesionálně, ale ty hovna kolem jsou furt stejný. Vše totálně dodělal zoufalý soundtrack, převzatý z nějakého teenagerského, deset let starého filmu. Plno (tělesně) krásných a na strašně blbé krávy si hrajících žen, Magnusek jako homosexuál zpívající u zrcadla - "nastříkám ti do vlasů, šampón z mýho ocasu... a zmíněná stupidita celkového pojetí, u mě nemá šanci ani s rotující kamerou, hoši.(2.4.2015)

• hrudka

Tomáš Magnusek je neumětel českýho filmu. Plné klišé. Bez nápadu. Bez vtipu. Bezradné.(4.2.2016)

No paráda. Tak jsem se po dlouhý době zase zasmál. Ústřední trojice primáckých trubek byla naprosto famózní !!! Místní filmoví mudrci zřejmě neznají výraz nadsázka. Nesmíte všechny filmy brát tak vážně, vy suchoprdi :-)(16.8.2016)

• dalibor.durcak

No já jsem od toho nic nečekal (český film prostě....), ale aspoň se bylo na co dívat a pár úsměvných momentů to přineslo. Zajímalo by mně, jestli jsou ty holky opravdu takové, jak se prezentují v tomto filmu, tedy jestli holky musely hrát, nebo to daly tak nějak přirozeně...(23.7.2016)

• Pavlík

08. 04. 2015 (101.); Magnusfilm má dost peněz na to, aby produkoval tyto moc nepodařené filmy(9.4.2015)

• - Film se natáčel v roce 2013 o prázdninách a měl být uveden na jaře roku 2014. To se ale nestalo, protože na podzim baviče Petra Novotného, který zde hraje jednu z významných rolí, stihla mozková příhoda. (Stoka)

• - Ve filmu se na plátno vrátila po 17 letech Regina Rázlová. (funhouse)

• - Tvůrci se báli, že Regina Rázlová a Evelyna Steimarová svou 40 let trvající rivalitu přenesou i na natáčení. Naštěstí se tak nestalo. (Terva)