Hádky kvůli Milanovým nevěrám gradují, a proto se Zuzana vydává s Emou rozveselit se do baru. Ema si pod svou přezdívkou Jaguár na internetové seznamce začne dopisovat s uživatelem zvaným Mustang, aniž by věděla o tom, že jde o Milana. Po pohřbu Jakubovy sestry Halky vstupuje na scénu Markéta, bývalá přítelkyně Jakuba. Šárka při další návštěvě své matky zjišťuje, že si Carmen v alkoholovém pomatení plete své role z dob své největší slávy a role své úhlavní rivalky Lýdie Králové. Začíná o ni mít strach. Jakubova sestra Halka má posmrtnou vernisáž výstavy svých fotografií, na níž se sejdou všichni její známí, včetně Šárky, Lindy, Jakuba a Markéty. Šárka s Jakubem se konečně setkají a celá situace se vysvětlí. Markéta si vezme Šárku stranou a důrazně ji varuje, aby vyklidila pole. Následně večer svede Jakuba. (HBO Europe)

castor

Místy je to drzé, mnohdy geniálně vtipné, jindy bohužel hodně těžkopádné. V tom všem naštěstí stojí znamenité výkony většiny představitelů. Postupně jsme se velmi dobře zorientovali v typickém mišmaši vztahů, kdy ten miluje toho, jenže ten spí s tím, ač ví, že je zadaný/ženatý. Hrdinové zdaleka neřeší nic zásadního, jen kloužeme hezky po povrchu, a když už naťukneme těžší téma (manželská nevěra), vyznívá to lehce úsměvně (respektive například velmi slušně hrající Jitka Čvančarová by z takového vztahu dávno utekla). Postavy neřeší ani existenční problémy (mají zajímavé profese a luxusní bejváky), prostě jen vztahy a (ne)opětované city. ()

Necrotongue

Proti předchozí epizodě nedošlo prakticky k žádným změnám, Hynek Čermák podává ze všech zúčastněných nejlepší herecký výkon, Anna Polívková je nejlegračnější a Jitka Čvančarová je nejvíc sexy. Tak to byly klady. Scénář zůstává podivně jalový a scény s Aňou Geislerovou a Jiřím Havelkou ve mně budí podezření, že jejich postavy trpí poruchou osobnosti. ()

LachtanShows

Jelikož bychom byli doma schopní sérii klidně i bingewatchnout, tak nehodlám šetřit pětihvězdou. Možná, že se v průběhu série poleví, když čítá 13 dílů, zatím je to ale fakt paráda. ()