SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

• slovenský

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 92 min

Druhý spongebobovův celovečerák, jsem narozdíl od toho prvního už viděl několikrát a nějaké scénky mě pořád dostávají do kolen. Tedy hlavně ta s bublalem.:-)) Pokud máte rádi Spongeboba, určitě do toho jděte. Jen zamrzí málo prostotu pro Patricka a jeho nový katastrofální daber.(17.5.2016)

Seriál neznám, respektive jsem viděl snad jen jeden díl, a to ani ne celý. Humor mi ve filmu přišel hodně zvláštní a myslím, že tu je spousta věcí, kterou děti nemohou pochopit. A stejně tak je tu spousta věcí, které nebudou bavit dospělého. A z nějakého zázračného důvodu to přesto funguje. Některé vtípky jsou tak krásně absurdní, že se prostě budete smát.(21.5.2015)

Mé první setkání se SpongeBobem. Vůbec jsem nečekal co mám od podobného filmu očekávat. Zpočátku jsem se bavil více než královsky, protože je to tak dementní, až je to vlastně geniální. Ta spršť originálních a ustřelených scének, mě ohromila. Film ovšem nezvládne svou stopáž, nápady začnou docházet, více se přešlapuje dějově na místě a závěrečný Avengers styl mě téměř urazil. Naštěstí před titulky proběhne rap dance mezi mluvícím delfínem a houfem racků. 70%(9.6.2015)

Občas trochu moc bláznivý / zmatený / šílený, ale o tom vlastně celej Spongebob je. Co mě překvapilo, byla spolupráce Spongeho a Planktona a vůbec celá Planktonova role... jo jsem na ty záporáky. ;) Ta část, která se odehrávala mezi lidmi nic moc, ale v Zátiší Bikin pohoda jahoda,... vlastně ananas.(5.7.2015)

Páni, to je ale parádní 3,14čovina. :D(20.8.2015)

• - Delfín Bubbles bol kompletne vytvorený technikou stop-motion. (mckika)

• - Když se natáčelo, musel Antonio Banderas jako Alameda Jack mluvit k tenisovým míčkum a ne k ptákům, jak je pak vidět ve filmu. (BOSSTFK)

• - Film měl být původně uveden už v roce 2014, nakonec ale Paramount Pictures premiéru přesunulo na únor 2015. (JORDY)