poster

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

 • USA

  SpongeBob SquarePants 2

 • USA

  SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

  (USA)
 • slovenský

  Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $74miliónovTržby USA $162,994,032Tržby Celosvetovo $321,100,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,807,695Tržby za predaj DVD v USA $11,512,045║ mimo mňa /40%/(8.12.2015)

 • Xmilden
  ****

  Mé první setkání se SpongeBobem. Vůbec jsem nečekal co mám od podobného filmu očekávat. Zpočátku jsem se bavil více než královsky, protože je to tak dementní, až je to vlastně geniální. Ta spršť originálních a ustřelených scének, mě ohromila. Film ovšem nezvládne svou stopáž, nápady začnou docházet, více se přešlapuje dějově na místě a závěrečný Avengers styl mě téměř urazil. Naštěstí před titulky proběhne rap dance mezi mluvícím delfínem a houfem racků. 70%(9.6.2015)

 • eraserhead666
  ***

  Já jsem vlastně neviděl ani jeden celý díl seriálu, vždycky jen tu a tam něco, když na to kouká kluk, takže sice vím zhruba o co jde, znám mnohé postavy i jejich charaktery, ale komplexně jsem do Spongeboba kopl až na tomhle v kině. A byl jsem trochu zklamán. Řekl bych, že podstatnou částí úspěchu Spongeboba je právě seriálová stopáž, do níž se dá nacpat spousta vtípků a v té nahuštěnosti se suché, mdlé a vatové části ztratí. Naneštěstí ne ve filmu. Jo, je to sranda, je to úlet, podobný vypatlaný humor mám rád a mnohé vtípky mě bavili, jenže všechno zábavné a to, čemu jsem se smál, v tomhle filmu by se tak akorát vlezlo právě do cca 20 minut seriálového dílu. V celovečeráku to nutně muselo být prošpikováno spoustou nezajímavé vaty. Asi dvakrát jsem se přistihl při usínání (a nakonec zjistil, že jednu scénu jsem dokonce prospal). Nejzábavnější mi přišly scény na suchu. 3D formát naprosto zbytečný, nějaké opodstatnění jsem cítil jen na začátku při brouzdání džunglí, jinak prostě jen zbytečné pozlátko. Takže Spongeboba příště už asi jen v krátkém provedení.(9.2.2015)

 • playboxguest
  **

  Banderas z Karibiku: Prokletí hladových Avengerů, nevýrazná 3D edice.(1.6.2015)

 • tufr
  *****

  Ty voe to je strop ! 90% brain vylízanice jako sviňa ;)(28.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace