SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

(USA)
  • slovenský

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 84 min

Mé první setkání se SpongeBobem. Vůbec jsem nečekal co mám od podobného filmu očekávat. Zpočátku jsem se bavil více než královsky, protože je to tak dementní, až je to vlastně geniální. Ta spršť originálních a ustřelených scének, mě ohromila. Film ovšem nezvládne svou stopáž, nápady začnou docházet, více se přešlapuje dějově na místě a závěrečný Avengers styl mě téměř urazil. Naštěstí před titulky proběhne rap dance mezi mluvícím delfínem a houfem racků. 70%(9.6.2015)

Občas trochu moc bláznivý / zmatený / šílený, ale o tom vlastně celej Spongebob je. Co mě překvapilo, byla spolupráce Spongeho a Planktona a vůbec celá Planktonova role... jo jsem na ty záporáky. ;) Ta část, která se odehrávala mezi lidmi nic moc, ale v Zátiší Bikin pohoda jahoda,... vlastně ananas.(5.7.2015)

Strašný náhul!(14.6.2016)

• Micro41CZ

Šíleně ujetý, blbý vtipy střídaj ještě horší, dětem to musí dělat lobotomii zaživa... Naštěstí to pořád zůstává vcelku originální a tím vlastně celkem zábavný.(15.2.2015)

Ani druhý film se Spongebobem nedosahuje úrovně seriálu. Pár vtipných scének nemůže zachránit všechnu tu vatu okolo.(7.2.2015)

• - Když se natáčelo, musel Antonio Banderas jako Alameda Jack mluvit k tenisovým míčkum a ne k ptákům, jak je pak vidět ve filmu. (BOSSTFK)

• - Delfín Bubbles bol kompletne vytvorený technikou stop-motion. (mckika)

• - Film měl být původně uveden už v roce 2014, nakonec ale Paramount Pictures premiéru přesunulo na únor 2015. (JORDY)