SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

(USA)
  • slovenský

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 92 min

• PP66

Příliš hluku, únavné, bez jiskry...(26.4.2015)

No, úprimne, nebol som z toho taký odviazaný, ako minule, ale to možno iba preto, že som nebol na drogách.. Každopádne, aj tak som nad tou nekonečnou smršťou ujetín a nepredvídateľných nápadov bavil kráľovsky, čo sa nedá povedať o plnej kinosále detí, ktoré, mal som pocit, to tak úplne nedávali... Ľutujem len, že som videl predtým trailer a neprišiel som poriadne sjetý, lebo to by ma ten koniec istotne dočista odpálil...(16.2.2015)

• Tuax

Pokud nekdo tvrdi o leccem ze je to psychedelické, tak by mel vidět i tohle, protoze to pro me byla tak nevidana magorina, jakou jsem asi uz nejaky cas nevidel. Proti tomuhle je spousta zdejsich filmu v odpadu oskarovými skvosty. Beru, ze zde melo jit hlavne o zabavu, ale tady pomalu zadna scena neni celistva, cele to drzi pohromade jako spletenec, nespojitelneho a dost nasilne.Tohle se mi tedy opravdu hrozne nelibilo a to ze je v tom Banderas, mi docela zosklivilo toho samotneho herce. Mam rad ruzne ujetosti, parodie, ale taky mi musi nejak sednout, k cemuz zde nedoslo a jen se u me vyvolala obrovska averze.(12.12.2016)

• MikeCool

Už samotný název (Spongebob NA SUCHU) láká diváky na vtipnou a spanilou jízdu trojrozměrného hlavního hrdiny s jeho přáteli prohánějící se v reálném světě. Opak byl paradoxně pravdou. Trojrozměrného Spongeboba si zde divák užije zhruba 20 minut, což dává za pravdu tomu faktu, že komerce a reklamní propagace je v dnešních filmech (nejen u animovaných filmů) mocná. ___ Celý tento komerční přírůstek do animované filmografie stál opět na jednom ohraném pilíři animovaných filmů, čímž mám na mysli bezduchou, na nervy lezoucí, akční spanilou jízdu s notnou dávkou přeplácané sci-fiction hrůzných rozměrů. Mě osobně nevadí ten fakt, že u tří-čtvrtin animáků nefungují fyzikální zákony, ale co je moc, to je moc. Vše alespoň zachraňuje občasné vtipné momenty vyplívající z děje. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(9.3.2015)

Seriál neznám, respektive jsem viděl snad jen jeden díl, a to ani ne celý. Humor mi ve filmu přišel hodně zvláštní a myslím, že tu je spousta věcí, kterou děti nemohou pochopit. A stejně tak je tu spousta věcí, které nebudou bavit dospělého. A z nějakého zázračného důvodu to přesto funguje. Některé vtípky jsou tak krásně absurdní, že se prostě budete smát.(21.5.2015)

• - Když se natáčelo, musel Antonio Banderas jako Alameda Jack mluvit k tenisovým míčkum a ne k ptákům, jak je pak vidět ve filmu. (BOSSTFK)

• - Delfín Bubbles bol kompletne vytvorený technikou stop-motion. (mckika)

• - Film měl být původně uveden už v roce 2014, nakonec ale Paramount Pictures premiéru přesunulo na únor 2015. (JORDY)