poster

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

 • USA

  SpongeBob SquarePants 2

 • USA

  SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

  (USA)
 • slovenský

  Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Mé první setkání se SpongeBobem. Vůbec jsem nečekal co mám od podobného filmu očekávat. Zpočátku jsem se bavil více než královsky, protože je to tak dementní, až je to vlastně geniální. Ta spršť originálních a ustřelených scének, mě ohromila. Film ovšem nezvládne svou stopáž, nápady začnou docházet, více se přešlapuje dějově na místě a závěrečný Avengers styl mě téměř urazil. Naštěstí před titulky proběhne rap dance mezi mluvícím delfínem a houfem racků. 70%(9.6.2015)

 • LIVINGDEAD
  **

  Spongeboba miluji, ale film byl NUDA :-((30.5.2015)

 • Frajer42
  *

  Seriálem jsem téměř nepolíbený. Viděl jsem přibližně 2 díly a mírně se mi to zalíbilo, takže jsem se rozhodl hopsnout do rizika a zkusit celovečerák. Zpětně tohoto rozhodnutí začínám litovat. Příběh stál totiž absolutně za hovno a zbylo tedy pouze několik málo vtipných gagů. Asi tak dva. Většinou stopáže mě provázela šeredná nuda a scénky s Banderasem byly vyloženým průserem. Nejvíce jsem se těšil na přechod z kresleného podvodního světa do toho lidského. Bohužel na souši to bylo ještě horší až nekoukatelné. Dávám maximálně jednoho retardovaného Patricka.(14.6.2015)

 • Nach
  ****

  Pro mě na stejné vlně jako předchozí film. Stejná šílenost, která mi dovolí zapomenout na všední starosti a zasmát se všem těm dětinsky tupým vtípkům jako by mi bylo sedm let. Spongebob je prostě geniální v tom, že i dospělého člověka může ve ztřeštěnosti děje dostat do dětských let a nechat si ho užít hodinu a půl naprosto bizarní zábavy. A kupodivu to tu pro mě jako dospělého funguje lépe, než např. v Úžasňákových, Madagaskaru, Době ledové či Kung fu panda, apod. Prostě velký palec nahoru. 80%(27.6.2015)

 • T2
  **

  Rozpočet $74miliónovTržby USA $162,994,032Tržby Celosvetovo $321,100,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,807,695Tržby za predaj DVD v USA $11,512,045║ mimo mňa /40%/(8.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace