SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

(USA)
  • slovenský

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 84 min

Prvni film me svyho casu totalne rozsekal, to se tady uz bohuzel nepodarilo, ale i tak je to fajnova zabava. Pribeh je ocekavane totalni demence, stejne jako vetsina scenek a dialogu, ale co si budem povidat, tohle clovek od SpongeBoba tak nejak ceka. Animace je tragicka, ale opet, to se tak nejak ceka a spolu s dementnim pribehem to dohromady skvele pasuje. Je skoda, ze je tu misty jen takova vata okolo, kdyby se film sestrihal tak na 70 minut, asi bych tam tech 5* napalil. Ale i tak v zasade spokojenost, urcite rad skouknu jeste nekdy znova.(27.3.2016)

"Jestli jsi z budoucnosti, tak schválně.. Co teď řeknu ??" - "Pěknou pitomost ??" - "Páni, ty jsi z budoucnosti !!" ;)(27.2.2016)

Surealistický zážitok. Je tam všetko - od piráta Banderasa cez postapokalyptické kožené gate až po delfína, ktorý stráži pohyby vesmírnych telies. Chcem vidieť brainstorming poradu ľudí, ktorí vymýšľali toho šialenstvo. Veľmi zábavné šialenstvo, musím dodať. Aj decká sa bavili.(1.3.2015)

Seriál i původní film z roku 2004 jsou geniální, originální a prostě boží. Toto mi ale připadalo nějaký jiný. Možná k tomu přispělo to, že film nebyl tak animovaný, jak jsem zvyklý. Prostě mě to tentokrát nechytlo. Tak snad zase příště.(10.2.2016)

• Jigy

Místy přehnané, přeplácané a nepřehledné. Na druhou stranu se pár gagů povedlo. Přesto snímek nedosahuje jiných animáků ani průměrem.(13.7.2015)