SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

(USA)
  • slovenský

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 84 min

Mé první setkání se SpongeBobem. Vůbec jsem nečekal co mám od podobného filmu očekávat. Zpočátku jsem se bavil více než královsky, protože je to tak dementní, až je to vlastně geniální. Ta spršť originálních a ustřelených scének, mě ohromila. Film ovšem nezvládne svou stopáž, nápady začnou docházet, více se přešlapuje dějově na místě a závěrečný Avengers styl mě téměř urazil. Naštěstí před titulky proběhne rap dance mezi mluvícím delfínem a houfem racků. 70%(9.6.2015)

Prvni film me svyho casu totalne rozsekal, to se tady uz bohuzel nepodarilo, ale i tak je to fajnova zabava. Pribeh je ocekavane totalni demence, stejne jako vetsina scenek a dialogu, ale co si budem povidat, tohle clovek od SpongeBoba tak nejak ceka. Animace je tragicka, ale opet, to se tak nejak ceka a spolu s dementnim pribehem to dohromady skvele pasuje. Je skoda, ze je tu misty jen takova vata okolo, kdyby se film sestrihal tak na 70 minut, asi bych tam tech 5* napalil. Ale i tak v zasade spokojenost, urcite rad skouknu jeste nekdy znova.(27.3.2016)

Iluminátský delfín s pláštěm a plnými střevy. SpongeBob jako vždy exceloval spolu s Patrikem a jeho břichem. Planktonovo snažení se ukradnout tajný recept na krabí hambáč byl jako vždy obrovský. Zarazil mě snad jen ten prespříliš přátelský konec. Ráda jsem se po dlouhé době podívala na animák, ale musím uznat, že ta chuť na hambáč po shlédnutí je nehorázná.(4.3.2015)

Páni, to je ale parádní 3,14čovina. :D(20.8.2015)

Veleoblíbený seriál hýřící šílenými a šíleně dobrými nápady v celovečerní verzi dost tvrdě naráží. Jsou tu neskutečné halucinogenní psychosti, viz delfín z budoucnosti jako strážce galaxie, geniální narážky např. na komiksovky, ale celkově je to o dost dětinštější a navlečené na dost pitomoučké zápletce.(24.5.2015)

• - Když se natáčelo, musel Antonio Banderas jako Alameda Jack mluvit k tenisovým míčkum a ne k ptákům, jak je pak vidět ve filmu. (BOSSTFK)

• - Film měl být původně uveden už v roce 2014, nakonec ale Paramount Pictures premiéru přesunulo na únor 2015. (JORDY)

• - Delfín Bubbles bol kompletne vytvorený technikou stop-motion. (mckika)