SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

(USA)
  • slovenský

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 84 min

Magořina jak ma být, jenže ať jsou hrané časti sebevíc otravné, trapné i naprosto lacinné, dokud se děj (pokud, se tomu chaosu, tak dá říkat) odehrává v Zátiší Bikin, tedy pod mořskou hladinou, je to překvapivě dobrá zábava s filmovými odkazy na každém kroku :-). Vlastně mi plno scének utkvělo v paměti více než u kdejaké oceňované komedie :-D. Krabí hambáče, to musí být žrádlo!(30.6.2015)

Děcka byla nadšená, na záchodě jsme byli jen 3x, já i moje žena jsme se také bavili, a to nejsme Brian. Byl to Spongebob na jakého jsem zvyklý, vídám ho docela často a je to jedna z mých oblíbenějších věčných odrhovaček mého potomstva, kino tedy bylo jasná volba a jo, povedlo se. Rozhodně lepší než filmový Oggy.(15.3.2015)

• Jigy

Místy přehnané, přeplácané a nepřehledné. Na druhou stranu se pár gagů povedlo. Přesto snímek nedosahuje jiných animáků ani průměrem.(13.7.2015)

Ještě do nedávna jsem SpongeBoba ani neznal. Jenže to bych nesměl dát první film, kterej mě úplně odrovnal. No a všichni víme, jak to většinou s druhými díly dopadá, takže jsem od tohoto očekával cokoliv. Nakonec jsem dostal podobnou porci šíleností jako u prvního filmu. A do toho se mi hrozně líbila druhá půlka filmu, která spojila kreslené postavičky s reálným světem. V tu chvíli jsem měl pocit, že co scéna, to neuvěřitelnej nářez, kde cukrová vata byla absolutní vrchol. Do té doby jsem si v podstatě musel vystačit s delfíny ilumináty! SpongeBobův mozek plnej cukrátek taky stál za to. Bejt při sledování na psychotikách, stane se tenhle film mým nejoblíbenějším na světě. Geniální kombinace pro děti, ale i pro dospělý.(10.2.2016)

Prvni film me svyho casu totalne rozsekal, to se tady uz bohuzel nepodarilo, ale i tak je to fajnova zabava. Pribeh je ocekavane totalni demence, stejne jako vetsina scenek a dialogu, ale co si budem povidat, tohle clovek od SpongeBoba tak nejak ceka. Animace je tragicka, ale opet, to se tak nejak ceka a spolu s dementnim pribehem to dohromady skvele pasuje. Je skoda, ze je tu misty jen takova vata okolo, kdyby se film sestrihal tak na 70 minut, asi bych tam tech 5* napalil. Ale i tak v zasade spokojenost, urcite rad skouknu jeste nekdy znova.(27.3.2016)