poster

Bohové Egypta

 • USA

  Gods of Egypt

 • Slovensko

  Bohovia Egypta

Dobrodružný / Fantasy

USA, 2016, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Akce, triky, výprava. Žádný větší ambice to evidentně nemá, tak proč ne... Egyptskej pop-corn nechutná zle!(20.5.2016)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Proyas je bohužel režisér sestupný a doplácí na to i film. Bohové Egypta měli poměrně potenciál, poněvadž Egyptská mytologie je více než zajímavá a správně mysteriózní, ale zbytečný a né příliš hezky vypadající Digi bordel kazí z filmu dojem. Místy se film tváří až moc naivně a vše prvoplánově vychází, tak jak se tvůrcům hodí, nad čím moudrý divák pouze zakýve hlavou, ale objevil jsem si zde i plusy. Scéna s hádankou, s pastmi, velkými červy, či svůdná " Elektra" a sympatický " Jaime" nikoli king slayer, ale lion slayer, určitě potěší znalce seriálů. Naštěstí je film dostatečně zábavný a nedochází k nudě, přesto docela šedý průměr. Potěší i Butler, kterému záporné role sedí. 55%(18.5.2016)

 • D.Moore
  ***

  Jestli se i dnes tu a tam rádi podíváte na libovolný díl televizního Herkula nebo Xeny a baví vás ta záměrně jednoduchá naivita a hašteření smrtelníků a bohů a bohyň, kteří nejdou pro hlášku z 21. století daleko, Bohové Egypta jsou tu pro vás. Nejsou totiž ničím víc než právě takovou odpočinkovou fantazií, jež se naštěstí nebere vážně. Škoda je, že film není kratší a trochu zajímavěji obsazený (všem hercům samozřejmě vévodí Geoffrey Rush v roli boha Re, který se svým korábem krouží nad plochou Zemí a za sebou vleče Slunce).___P.S. Skvělá hudba Marca Beltramiho!___P.P.S. Viděl jsem dabovanou verzi a žádná hrůza to není, až na Gerarda Butlera, kterého bůhvíproč mluví Zdeněk Mahdal.(26.2.2016)

 • Darth Sidious
  ****

  Docela povedený. Sice smýšlený příběh, ale zaujalo mě to. Pohanské mytologie mám rád.(4.4.2016)

 • 3DD!3
  ****

  Opulentní fantasy pohádka s parádními herci a neskutečným drajvem. Ultrazáporný Butler si vychutnává každou větu a hláškující duo Thwaites/Coster-Waldau taky není marné. Elodie Yung je proklatě hot a jako bohyně lásky více než vyhovující. Akce jak z videohry, ale často nápaditá a střídá CGI prostředí (džungle/poušť/podsvětí) dost často, tak nestíhá omrzet. Fajn překvápko a rád se mrknu znovu. Proyas zvládá i pohádky. P.S: Děda Rush válí. Nejsem jeden Bůh, jsem všichni bozi!(2.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace