poster

Bohové Egypta

 • USA

  Gods of Egypt

 • Slovensko

  Bohovia Egypta

 • Velká Británie

  Gods of Egypt

Dobrodružný / Fantasy

USA, 2016, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  **

  Na Proyasa mám napriek väčšine celkom slabosť, a jeho filmy ma svojou inakosťou vždy bavili. Aj napriek tomu, ako stupidne na mňa pôsobil trailer, som bol milo prekvapený veľkolepím spracovaním, kde mi neprišli zlé ani efekty ani kostými či masky. Až do chvíle, čo sa mi vizuálna stránka neokukala, bol Gods of Egypt príjemným prekvapením. Ale po dvoch tretinách prišiel typický guláš finálneho vyvrcholenia a prekombinovanosti, ktorý ma začal neuveriteľne nudiť. Veľká škoda. Znie to až neuveriteľne vzhľadom k predsudkom, ale možno tomu dám ešte niekedy šancu. Trebars som bol len unavený. Teraz, ako to ale po sebe čítam, skôr tomu tak nebude :D(29.6.2016)

 • 666teen
  *

  Kdybych tenhle digitální mrdník viděl ve 3D v kině, vrazím si jednu nožičku od těch debilních brejlí do oka a druhou si, pěkně po egyptsku, nosní dírkou vydlabu zbytek mozku. Což doma nebylo zapotřebí. Jen se mi to utrpení protáhlo na pět hodin, protože jsem mezi dekolty párkrát usnul...Jo, a Gerarde. Až budeš chtít příště hrát v nějaké vyložené píčovině, nech sandály ve skříni a radši si nech zase něco upadnout. Bílý dům, Londýn, pařezovou chaloupku, to je jedno.(22.5.2016)

 • Zodd
  **

  Příliš dlouhé, příliš pohádkové, ničím doopravdy nevyčnívající a zaujme jen výpravou nebo spíš svým CGI, na některé akční scény se skutečně dobře dívá. Jenže mně už to prostě nestačí. Svými hodnotami je mi film sympatický, ale jen kvůli tomu se nedívám. Courtney Eaton je kočka a umí dobře hrát, mohli jsme ji vidět třeba v novým Mad Maxovi s Tomem Hardym místo Mela Gibsona (je však pravda, že jsem ji nepoznal :)), ale má relativně malý screentime. Gerard Butler mi hodně připomínal svou roli v Třístovce (tam však byl mnohem výraznější, ale je pravda, že tady takový potenciál nemá), takže se podle mého hodí na hrdinu i záporáka a je asi nejvyšším pomníkem tohoto propadáku. Ostatní herci mi přišli taky celkem fajn, ale znovu už ten film vidět nemusím.(1.10.2016)

 • Marius
  ***

  Klystír mozgu ružovým olejom, mimoriadne zábavný, svižný, nebolestivý a voňavý ale predsa klystír, ktorého najväčším problémom je, že neznalí egyptskej mytológie nepoberú niektoré súvislosti (Apop, podsvetie) a znalých ten klystír bude bolieť viac než neznalých. Originálny príbeh je predsa len lepší (golden penises and semen trial including). 6/10(21.3.2016)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Lionsgate/Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 3,117 // Otvárací Víkend v USA: $14,123,903 //(5.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace