• carlos 2010
  odpad!

  Jeden diel stačí!!! To bolo za trest.(6.10.2015)

 • ti88na
  odpad!

  Ako každý novodobý slovenský seriál. Človek sa na to zo záujmom začne dívať, vydrží niekoľko častí a hodí to do odpadu, kam to aj po tých niekoľkých častiach patrí. Chyba je, že tieto seriály nemajú jasný koniec, len celkom pohodovo začnú a potom točia a točia až do nemoty a už snáď ani scenáristi netušia o čom to vlastne je.(20.4.2015)

 • klúčik
  odpad!

  Hrozné, Markíza opäť vyprodukovala neuveriteľnú somarinu....(17.10.2014)

 • Fiftis

  Táto sračka si nezaslúži komentár.(16.12.2013)

 • honajz
  **

  Viděl jsem jen pár dílů, takže mé hodnocení je nutně neobjektivní, ale přišlo mi, že se postavy alespoň chovají tak nějak normálně a herci nepřehrávají. Moje žena kouká neustále na Ulici a Ordinaci v růžovce, a tam je to peklo, postavy se chovají nahodile, jak jim předepíše ten který scenárista, často protismyslně jejich předchozím reakcím, a dialogy se odehrávají podle toho, kdo zrovna sponzoruje natáčení. Tady mi ale právě přišly dialogy i situace minimálně uvěřitelné, i když je fakt, že z toho měl být nějaký kratší seriál, a ne nekonečný, protože se to jen rozmělňuje, kvalita jde dolů, a tím i hodnocení.(7.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace