• honajz
  **

  Viděl jsem jen pár dílů, takže mé hodnocení je nutně neobjektivní, ale přišlo mi, že se postavy alespoň chovají tak nějak normálně a herci nepřehrávají. Moje žena kouká neustále na Ulici a Ordinaci v růžovce, a tam je to peklo, postavy se chovají nahodile, jak jim předepíše ten který scenárista, často protismyslně jejich předchozím reakcím, a dialogy se odehrávají podle toho, kdo zrovna sponzoruje natáčení. Tady mi ale právě přišly dialogy i situace minimálně uvěřitelné, i když je fakt, že z toho měl být nějaký kratší seriál, a ne nekonečný, protože se to jen rozmělňuje, kvalita jde dolů, a tím i hodnocení.(7.3.2014)

 • Sociopath

  Najviac ma baví, ako majú všetci stále čisté monterky. Paľko mi svojou nepredstieranou debilitou vháňa slzy do očí. Do plaču, a to chlapi neplačú. A teraz ani nehodnotia.(4.2.2014)

 • carlos 2010
  odpad!

  Jeden diel stačí!!! To bolo za trest.(6.10.2015)

 • Martin741
  odpad!

  Kto sa chce kukat na novodobe sereblity, jak sa promenaduju a pretrcaju v kazdej debiline, ktora sa nataca, prosim. Ja len strucne : NASRAT.(27.8.2013)

 • SeanLSD
  **

  Nechcem vyzerať nepriateľsky, ale kedy to už skončí ? Respektíve, kedy sa niekto pokúsi o niečo iné ?(4.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace