• topi

WHAT THE FUCK??????????(27.10.2013)

• SeanLSD

Nechcem vyzerať nepriateľsky, ale kedy to už skončí ? Respektíve, kedy sa niekto pokúsi o niečo iné ?(4.10.2013)

• JohnMiller

V Markíze potrebovali vyplniť čas a tak z rekvizít, čo zostali z Búrlivého vína spravili ďalší lacný ktorý sa tvári draho. Akurát miesto viníc sa sekajú stromy, ináč je to to isté... Od kostýmov cez osvetlenie až po hercov.(9.10.2016)

• laik_60

strašná chlopotina, tu jednu hviezdičku má iba za to že mam pokoj od baby, kerá take serialy žerie a ja mám pokoj.(30.12.2014)

• ti88na

Ako každý novodobý slovenský seriál. Človek sa na to zo záujmom začne dívať, vydrží niekoľko častí a hodí to do odpadu, kam to aj po tých niekoľkých častiach patrí. Chyba je, že tieto seriály nemajú jasný koniec, len celkom pohodovo začnú a potom točia a točia až do nemoty a už snáď ani scenáristi netušia o čom to vlastne je.(20.4.2015)

• - Telefónne číslo Romana Pollnera (Alexander Bárta) je +421948043828. (tommy187)

• - Janka Lieskovská a Pavel Plevčík si nezahrali milostnú dvojicu prvý raz. Pár stvárnili na doskách bratislavských divadiel už v inscenáciách Déja Vu, Equus, Zaplavenie, Sluha dvoch šéfov, Charleyho teta a Obchod na korze. (matthew.17)

• - Tomáš Maštalír, Alexander Bárta a Petra Vajdová si už spolu zahrali v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade (od r. 2007). Prví dvaja menovaní sa spolu stretli aj pri natáčaní seriálu Hoď svišťom (od r. 2011). Maštalír si už taktiež zahral s Dominikou Kavaschovou v seriáli Dr. Ludsky (od r. 2011) a Bárta a Dušan Jamrich sa už spoločne predstavili v seriáli Horúca krv (od r. 2012), ktorý mal rovnakú produkciu. (Johnny.ARN)