poster

Cesta naděje

 • The Water Diviner

 • turecký

  Son Umut

 • slovenský

  Cesta nádeje

Drama / Válečný

Austrálie / USA / Turecko, 2014, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BMW12
  ****

  Režijní debut mého nejoblíbenějšího herce Russella Crowea se povedl na výbornou! Já jsem vůbec nečekal, že to bude takhle dobré. Má to velice dobrý a dojemný příběh, líbilo se mi jak to bylo i propojené ty různé kultury a taktéž ten hotel s Olgou Kurylenko skvěle zapadal do příběhu. A ta závěrečná scéna ta byla TOP! A to vše bylo doplněno famózním soundtrackem. Russel Crowe se tedy jako režisér uvedl skvěle. A musím také podotknout, že i jeho herecký výkon byl grandiózní, já ho prostě ve všech filmech žeru!(2.12.2016)

 • kaylin
  ***

  Russell Crowe se pustil do vlastního filmu, který se obrací na válečnou australskou historii a na bitvu v Turecku, která dopadla pro australskou stranu velmi tragicky. Crowe je dobrý herec a celý film utáhne celkem v pohodě, ale tady se nesnaží vynikat, i když se mu to daří. Film je místy příliš patetický a příliš se hraje na jistotu, ale dal jsem ho celkem bez problémů.(2.7.2015)

 • Johny_fork
  **

  Russell Crowe se ve své prvotině topí v patosu, přesto mu přeji hodně štěstí do dalších snímků, naděje tam je.(9.8.2015)

 • EastWicka
  ***

  Chjo... Ten příběh by býval byl materiál pro Anthonyho Minghellu. Mohl mít grády. Takhle byla zajímavá jen vizuální stránka.(3.12.2016)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $23,278,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Russell Crowe opäť len potvrdzuje svoju všestrannosť a ponúka veľmi zručne natočenú vojnovú drámu o hľadaní stratených synov na bojisku v Gallipolách, s citom podaný príbeh, ktorému nechýba štipka rodinnej súdržnosti či aj miestami takej uvoľnenej hravosti, dobrodružstva pri pátraní naprieč cudzou krajinou a príde aj na nevyhnutné emócie, výborne sekunduje sympatická Olga Kurylenko /80%/(18.4.2015)

 • - Bitva na Gallipoli, jež se pohřešovaní synové účastnili, je dodnes australany považována za největší válečnou prohru. (Ice123)

 • - Kôň, na ktorom jazdí Connor (Russell Crowe), bol v skutočnosti hercov kôň Honey. (Hudakfilms)

 • - Natáčanie snímky najskôr zahrňovalo trojtýždňové nakrúcanie vo FOX Studios v Sydney, tiež sa točilo v uliciach Sydney. Následne sa natáčanie presunulo na viaceré miesta v Južnej Austrálií - od miest Burra, Port Augusta, Quorn a McLaren Vale, kde tvorcovia filmovali počas 5 týždňov. Nakoniec sa štáb premiestnil na trojtýždňové nakrúcanie do tureckých miest Istanbul, Kayakoy a Tlos. (Erik7595)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace