poster

Vlhká místa

 • Německo

  Feuchtgebiete

 • slovenský

  Vlhké miesta

 • anglický

  Wetlands

  (festivalový název)

Komedie / Drama / Erotický

Německo, 2013, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johanka.g
  ***

  Autoři filmu si udělali seznam " 10 věcí, které v kině rozhodně nechcete vidět " a spojili to s dramatickým příběhem jedné rodiny. Co z toho vzniklo? Film z první poloviny zábavný, z druhé série nechutných scén s výměnou tampónů, sebepoškozování a znechucování pizzy.(12.11.2013)

 • xxmartinxx
  ***

  Za tu perverzní touhu odhalovat šokantnosti jen pro odhalování šokanstnístí by si to zasloužilo klidně odpad, ale to si ještě promyslím. Srovnat se to dá s aktuální tuzemskou Nepravděpodobnu romancí, oproti které to alespoň drží pohromadě a má nějaký základní smysl. Což je pokrok oproti minulému Wnendtově filmu, který smysl nedával nijak. Tak tedy hádám, že přičítám body za pokrok... zatím 2 a 1/2.(15.11.2013)

 • Dan9K
  **

  Docela slabota. Ztopořený péro jde a pořádný záběr na sračky rozmatlaný ženský konečník ne? Vždyť o tom to celé bylo! Charakter té holky mi přišel takový dost nepochopitelný a neuvěřitelný. Celý je to dost nuda a o hovnu. Čekal jsem, že si to aspoň rozdá s tím svým tátou, když už nic. Celý život jsem si myslel, že holčičky přece neprděj, takže ty dvě hvězdičky jdou na účet díky edukativní hodnotě tohoto filmu.(28.10.2014)

 • Chrustyn
  **

  Divoká a vizuálně nápaditá, značně nechutná jízda o puberťačce, která se vyžívá v obskurních nechutnostech (vyhledávání nejšpinavějších záchodů ve městě apod.) a zažívá první lásku, ke které jí zavedl proříznutý hemeroid. Jen pro otrlé, ale občas docela zábavné.(18.3.2014)

 • Pedestrian
  ***

  Není to tak zlé. Ke komediím typu Holky/Kluci to chtěj taky bych to vůbec nepřirovnával, tohle má mnohem větší ambice. Těch oplzlostí ale mohlo být míň.(6.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace