Vlhká místa

Wetlands

(festivalový název)

Komedie / Drama / Erotický

Německo, 2013, 109 min

Převážně nechutné a špinavé, přesto to nebylo vůbec špatné. Nevim čim to je, ale chtěl jsem to dokoukat celý. Což teda chci vždycky, ale tady se to vypnutí filmu občas dost nabízelo :D(10.9.2014)

Úprimnosť sa cení, nech je akokoľvek surová aneb európska postmoderna. Takáto je duša mladých Európanov (aspoň niektorých). Mužeme o tom diskutovat, mužeme s tim nesouhlasit. Ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.(7.6.2014)

Žraní holubů ↓, zdravotní bratr ↑.(3.5.2015)

• Chlupis

Narozdíl od ostatních si nemyslím, že jsou Vlhká místa šokujicí film. Jsou ale tak ohromně nudná a přes svou mediální kampaň paradoxně plná všemožných klišé, že za návstěvu kina jednoduše ani trochu nestojí. Hranice se holt v dnešní době, kdy se po plátnech kin prohání režiséři typo Neó nebo Trier, posouvají jinak. Dokonce i v mainstreamu.(21.11.2013)

• Asgy

Docela hezky natočený film o ničem. Když už mě má něco šokovat, chtělo by to nějakou pointu, tu jsem zde nenašel.(1.12.2013)