poster

Vlhká místa

 • Německo

  Feuchtgebiete

 • slovenský

  Vlhké miesta

 • anglický

  Wetlands

  (festivalový název)

Komedie / Drama / Erotický

Německo, 2013, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Filmmaniak
  ***

  Možná je to revoluční teenagerská komedie, která kašle na pravidla žánru a naservíruje divákovi všechno bez servítek. Možná je to revoluční film o problematickém dospívání v nefunkční rodině. V každém případě tyto dva žánry ale nefungují v kombinaci. Už dlouho jsem nebyl z nějakého filmu tak rozervaný, protože na jednu stranu je to výtečně zahraná a výtečně natočená komedie, u které jsem se na mnoha místech smál, na mnoha místech aktivně WTFoval, ale také na mnoha místech vrtěl hlavou a nechápal, co a proč se děje. Na druhou stranu jsem ještě nikdy neviděl film, ve kterém by čtyři chlapi masturbovali nad pizzou, stříkali sperma ve zpomaleném záběru a do toho hrál valčík Na krásném modrém Dunaji.(15.11.2013)

 • SaraSun
  ****

  Jednoduše geil !! Fekál a přitom poetické .. :D Kniha vs. film = 1:1. Němci to umí.(16.1.2014)

 • Tsuki
  *

  Tváří se to jako sonda do duše jedné mladé zvrácené exhibicionistky, ale ve skutečnosti mi to přijde pouze jako jeden z mnoha sprostých teenage filmů, jen s tím rozdílem, že už to hodně překračuje jisté hranice. Místy to bylo docela nechutné a ve výsledku mi to absolutně nic neřeklo. To už je skoro lepší i film Holky to chtěj taky, který je prostě jen obyčejná sprostá komedie pro mladé, ale na nic víc si nehraje. Tohle je nesmyslná slátanina hraničící s pornem. A ještě k tomu je to navíc nuda, modlila jsem se ať už to skončí. ~(1,3)~(20.9.2014)

 • Dan9K
  **

  Docela slabota. Ztopořený péro jde a pořádný záběr na sračky rozmatlaný ženský konečník ne? Vždyť o tom to celé bylo! Charakter té holky mi přišel takový dost nepochopitelný a neuvěřitelný. Celý je to dost nuda a o hovnu. Čekal jsem, že si to aspoň rozdá s tím svým tátou, když už nic. Celý život jsem si myslel, že holčičky přece neprděj, takže ty dvě hvězdičky jdou na účet díky edukativní hodnotě tohoto filmu.(28.10.2014)

 • johanka.g
  ***

  Autoři filmu si udělali seznam " 10 věcí, které v kině rozhodně nechcete vidět " a spojili to s dramatickým příběhem jedné rodiny. Co z toho vzniklo? Film z první poloviny zábavný, z druhé série nechutných scén s výměnou tampónů, sebepoškozování a znechucování pizzy.(12.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace