CREED bitvu s ROCKYHO odkazem neprohrál, protože není pouhým těšitelem fanoušků původní série, který by nepřinášel do sportovního (boxerského) subžánru nic nového. Dané zhodnocení jsem rozvedl a vyargumentoval v kritice filmu a jeho BD vydání.(26.6.2016)

Pro mě krásné pokračování Rockyho. Kkaždý díl se mi moc líbil, tak i tohle mě nadchlo. Nemůžu jinak, než za plný počet. V každém případě mě to hned navnadilo, pustit si celou sérii od začátku.(11.1.2016)

Hmm posedmé Rocky a jeho "příběh ze života." Deset roků starý Balboa se mi strašně líbil - to bylo v době, kdy mi umřel brácha. Tehdy jsem ty boxerský moudra hltal. A dnes? Přenechám očima otrlého třicátníka jiným mladým mužům objevujícím svět.(30.12.2015)

Skvělá pocta Rockymu! To se mi líbilo nejvíc. Ale řekl bych, že série by právě tady měla skončit. Nemyslím si, že v dnešní době by měl takový film potenciál, aby se o něm natočili další tři nebo čtyři díly. Už bych prostě Rockyho nechal být. Taky má něco za sebou....(29.12.2015)

No, do tý parodie na kočkovanou o dvanácti kolech to bylo jen mírně trapný, pak se to klasicky a tradičně zvrhlo. Ale, kurva, nejsou už vosumdesátky, viděl z vás někdy někdo box?(31.12.2015)

• - V rámci prípravy Michael B. Jordan každý deň boxoval aj posilňoval. Jeho tréner sa zveril, že cieľom prípravy bolo, aby herec vyzeral byť v lepšej forme ako Carl Weathers v úlohe Apolla Creeda. (ywo666)

• - Predstaviteľ Rickyho Conlona, Tony Bellew, je profesionálny boxer, pre ktorého bol Creed prvou filmovou úlohou. (ywo666)

• - Druhý film v sérii, který byl označen PG-13 (rodičům se důrazně doporučuje, aby své děti mladší 12 let na film doprovázeli). Prvním byl Rocky V (1990). (DEXTER099)