Po štvorke a jednotke (presne v tomto poradí) najlepší Rocky. A to hlavne kvôli dobre obsadenému Creedovi, Stalloneho low-key herectvu a talentovanému mladému režisérovi. Coogler zbytočne neexhibuje, ale vzdáva hold Rockyho "old school" univerzu citlivo, moderne a bez prepáleného sentimentu.(27.2.2016)

Čím se letos - v rámci nostalgie - stala pro mnohé Epizoda VII Star Wars (tedy ideálním završením letošního filmového roku), to mě osobně splnil sedmý Rock... vlastně Creed. Citlivě a správně dávkované drama v tepajícím městě, které má i po čtyřiceti letech pořád stejně silný pouliční feeling. Sylvester Stallone už zřejmě lepší nebude. Pokud si ho má filmový svět nějak pamatovat, tak určitě takhle. Jako citlivého herce, který vyzrál a umí prodat i ty nejotřepanější fráze. Pro mě radost. 85%(28.12.2015)

No, do tý parodie na kočkovanou o dvanácti kolech to bylo jen mírně trapný, pak se to klasicky a tradičně zvrhlo. Ale, kurva, nejsou už vosumdesátky, viděl z vás někdy někdo box?(31.12.2015)

CREED bitvu s ROCKYHO odkazem neprohrál, protože není pouhým těšitelem fanoušků původní série, který by nepřinášel do sportovního (boxerského) subžánru nic nového. Dané zhodnocení jsem rozvedl a vyargumentoval v kritice filmu a jeho BD vydání.(26.6.2016)

Věčná sláva bitkám na jeden záběr a (zdánlivě) bez střihu. Když pominu promakanou dramatickou část, tak přesně takovou dravou kinetiku bych si od nervydrásajícího boxerského filmu během samotných kol v ringu vždycky přál. Takže díky, Cooglere, a odteď tě bedlivě sleduji!(28.2.2016)