• A_FISH

Spiku, takhlenc si ty Oscaři neprosadíte, nigga.(2.2.2016)

Skvělá pocta Rockymu! To se mi líbilo nejvíc. Ale řekl bych, že série by právě tady měla skončit. Nemyslím si, že v dnešní době by měl takový film potenciál, aby se o něm natočili další tři nebo čtyři díly. Už bych prostě Rockyho nechal být. Taky má něco za sebou....(29.12.2015)

Stallone na Oscara. Prvý film, v ktorom úprimne hrá slabnúceho starca. Rumázgal som posledných... no, hádam 40 minút. Bez srandy, doják roka. Kto by to bol kedy povedal, že život Rockyho Balbou bude jeden z najzaujímavejších príbehov, aké sme kedy videli na filmových plátnach? S víťazstvami aj pádmi (dejovými i filmárskymi), ale pretrval a 40 (!!!) rokov po prvej časti je stále tu a stále s divákmi poriadne lomcuje. Nečakal som, že Sly takto suverénne utrie Tarantina, DiCapria a ostatné rádoby oscarové filmy.(6.1.2016)

Asi stejně naivní jako Rocky i, ale bez šťávy a se stále stejnou znělkou. Pro mě celkem velké zklamání po takové době jsem dostal velice rozporuplný snímek, u kterého se dalo jistě vytěžit více.(1.1.2016)

• Beastmaster4

To jako vážně?!!! To se jako cení kvůli tomu, že tam hraje děda Stallone nebo jak tomu mám rozumět. Ve filmu není nic, co bych už 100x neviděl jinde v lepším kabátku. Je to nuda, nuda a nuda. Celý se to tváří jako "já nebudu boxerská rubačka, budu spíš trošku art a trochu komedie", ale bohužel.....je to jen nastavená kaše k úspěšné sérii. Nezaujalo a rozhodně je to další kus, na kterej rychle zapomenu. Tyhle filmy nemají co předat, nemají ducha, nemají pointu, nemají atmosféru. Jediný, co v nich poslední dobou letí, aby to nebylo opět trapný, že hrdina v ringu nevyhrává, ale dostane kouř a vlastně vyhraje u lidí, takže novodobý americký styl "vítězství" :-D BOŽE!!!!!!(14.2.2016)