Prostě starej dobrej Rocky. A to nejsem žádný zásadní fanoušek. Jen ta rakovina mi tam přišla zbytečná a scénář též moc překvapení neskýtá, ale což. Bylo to fajn, moc dobře natočeno a užil jsem si to, i když box jako takový nemusím... 80%(4.1.2016)

Nečekal bych jako vlnu nostalgie dokáže Creed vzedmout, ale Rocky je pro několik generací srdeční záležitostí, včetně té mé, takže nějaké to zamáčknutí slzy je na místě. Nejklasičtějšímu příběhu na síle nic neubírá, když se umí podat a se Slyem na vedlejší koleji není prostě co vytknout, nostalgická radost.(28.1.2016)

Je to prostě fajn. Sice mi přišlo, že se Adonis s Rockym spřátelili podezřele rychle, ale prostě to funguje. Když před posledním kolem začne hrát klasická Rocky hudba, tak asi nejde nebýt dojat.(7.2.2016)

Před hlavním zápasem lehce zdlouhavé, se zbytkem jsem ale poměrně spokojená. Adonis je inteligentní, ne svalnaté hovado bez mozku jako Tommy Gunn, box vypadá dobře, romantická linka nenásilná a uvěřitelná. S implementací Rockyho do děje už je to trošku horší; před deseti lety dosáhla sonda do jeho života pomyslného (depresivního) vrcholu a přidání nemoci není tudíž nic jiného než zoufalá snaha překonat laťku, kterou v roce 2006 nastavil pětihvězdičkový "Rocky Balboa". I když "Creed" nakonec rozporuplná (ne)očekávání překonal, je na něm vidět, že scénář nepsal Sly a za "Rockym" zaostává hned o několik kol (snad s výjimkou ne příliš zdařilé trojky). Letošní(ho) "Southpaw" ale knock-outoval.;-) 3,5*. Jo a co se mi ještě líbí, je main(?) song. Pro někoho možná vykrádačka, ale mně ten nápad s rockyovským podkladem přijde skvělý.:-)(2.1.2016)

No tak tohle je prostě typická Slyovina, on ty chlapský duši fakt rozumí, pár keců, pár momentů ve kterých předvede, že zásadovej chlap možná v dnešní době není cool, ale co na tom, když to uvnitř prostě má tak nastavený a kyž na to přijde umí se rvát, rozdávat rány a i je pěkně schytávat, přesně tak jak káže nejen pobyt v ringu, ale i život sám a proto budu mít Rockyho vždycky ve svým srdci hodně vysoko a když tohle všechno předává mladší generaci, tak jenom dobře. Filmu by možná slušelo víc boxu a míň keců, ale to je prostě Sly, neuděláš nic. 2.10.. Absolutně nechápu co se mě honilo při hodnocení v palici, ale ted po další prokejci na HBO, jdu na plný koule.(24.1.2016)

• - Niektoré davové scény boli natočené na štadióne Goodisonon Park, v Liverpoole počas polčasu futbalového zápasu Everton – West Bromwich, ktorý sa hral 19. januára 2015. (m.a.t.o.)

• - Okrem záveru, ktorý sa použil vo finálnej verzii, bol natočený aj alternatívny záver. (m.a.t.o.)

• - Adrian's Restaurant je v skutočnosti The Victor Café vo Philadelphii. (m.a.t.o.)