Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bluntman
  ****

  CREED bitvu s ROCKYHO odkazem neprohrál, protože není pouhým těšitelem fanoušků původní série, který by nepřinášel do sportovního (boxerského) subžánru nic nového. Dané zhodnocení jsem rozvedl a vyargumentoval v kritice filmu a jeho BD vydání.(26.6.2016)

 • Darth Sidious
  *****

  Pro mě krásné pokračování Rockyho. Kkaždý díl se mi moc líbil, tak i tohle mě nadchlo. Nemůžu jinak, než za plný počet. V každém případě mě to hned navnadilo, pustit si celou sérii od začátku.(11.1.2016)

 • Ruut
  ***

  Hmm posedmé Rocky a jeho "příběh ze života." Deset roků starý Balboa se mi strašně líbil - to bylo v době, kdy mi umřel brácha. Tehdy jsem ty boxerský moudra hltal. A dnes? Přenechám očima otrlého třicátníka jiným mladým mužům objevujícím svět.(30.12.2015)

 • topr harley
  *****

  Skvělá pocta Rockymu! To se mi líbilo nejvíc. Ale řekl bych, že série by právě tady měla skončit. Nemyslím si, že v dnešní době by měl takový film potenciál, aby se o něm natočili další tři nebo čtyři díly. Už bych prostě Rockyho nechal být. Taky má něco za sebou....(29.12.2015)

 • Peytl
  ***

  No, do tý parodie na kočkovanou o dvanácti kolech to bylo jen mírně trapný, pak se to klasicky a tradičně zvrhlo. Ale, kurva, nejsou už vosumdesátky, viděl z vás někdy někdo box?(31.12.2015)

 • - V rámci prípravy Michael B. Jordan každý deň boxoval aj posilňoval. Jeho tréner sa zveril, že cieľom prípravy bolo, aby herec vyzeral byť v lepšej forme ako Carl Weathers v úlohe Apolla Creeda. (ywo666)

 • - Predstaviteľ Rickyho Conlona, Tony Bellew, je profesionálny boxer, pre ktorého bol Creed prvou filmovou úlohou. (ywo666)

 • - Druhý film v sérii, který byl označen PG-13 (rodičům se důrazně doporučuje, aby své děti mladší 12 let na film doprovázeli). Prvním byl Rocky V (1990). (DEXTER099)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace