• lubospoti

Jen velmi výjimečně se autorům podaří pozvat opravdu zajímavého interpreta nebo hosta. Pořad na mě působí, že se snaží být "alternativní", ale ve skutečnosti je to pouze póza.(12.1.2014)

Pohodový páteční pokec se sympatickou moderátorkou Lenny.(18.9.2013)

• Tom_Lachtan

Tvařme se alternativně, řekli si v Brněnském studiu a tvářili se jako pudlík s řetězem kolem krku vrčící na zlenivělo dogu. Ignorujme cokoliv, co nemá něco společného s třemi vykřičníky, řekli si v Ostravském studiu a tak si děvčata a chlapci zazdili šanci být tím nejlepším na tečce. A co na to Pražské studio? Kdo ví, to je tak bezvýrazné, že mě ani nenapadá žádná nevtipná věc, ke kterému bych ho přirovnal. Tohle střídání tří studií je špatné, přitom se občas objeví zajímavé debaty i zajímaví hosté, jenže co je to platné, když každé studio dělá Tečku zcela jinak a ne natolik dobře, aby mi bylo jedno, které studio vysílá (to pražské většinou vypínám hned, například, u dalších záleží na hostech), nebo nedejbože abych si aktivně zjišťoval, kdy které studio bude vysílat a s kým. Anděl zůstal neporažen a drze se směje odkud si ze svého doupěte.(28.6.2014)

• miawallacova

kontroverzní Romský díl by už opravdu vrchol. Čokyny mám ráda a Adélu taky, ale tohle byl vrchol. Celé špatné. Tohle se nedělá!(27.5.2014)

Je to nuda, ale aspoň to svými občasnými kontroverzemi trochu nabourává ty stojatý vody českých televizí, proud jejich hyperkorektní "zábavy" a normalizující přístup k ukazování světa.(11.3.2014)