Když jsem občas v pátek v noci doma a nemám co dělat, zapnu si tento pořad a většinou u něj vydržím až do konce. Lenny je příjemná moderátorka a vždy skvěle odlehčuje atmosféru. Navíc mě baví poslouchat nové neznámé kapely a díky této talk-show už jsem pár dobrých objevila.(24.2.2014)

Je to nuda, ale aspoň to svými občasnými kontroverzemi trochu nabourává ty stojatý vody českých televizí, proud jejich hyperkorektní "zábavy" a normalizující přístup k ukazování světa.(11.3.2014)

• Flakotaso

Kdyby to pokaždé moderovali Martin Dušek a Adéla Elbel, tak si nenechám ujít ani jeden díl! :) Škoda, že ojedinělý a osvěžující výstřik nekorektnosti a rýpání byl klasicky udušen hned v zárodku...každopádně je skoro zázrak, že se v dnešní době ještě něco takového vůbec dostalo do vysílání.(27.5.2014)

Pohodový páteční pokec se sympatickou moderátorkou Lenny.(18.9.2013)

• Tom_Lachtan

Tvařme se alternativně, řekli si v Brněnském studiu a tvářili se jako pudlík s řetězem kolem krku vrčící na zlenivělo dogu. Ignorujme cokoliv, co nemá něco společného s třemi vykřičníky, řekli si v Ostravském studiu a tak si děvčata a chlapci zazdili šanci být tím nejlepším na tečce. A co na to Pražské studio? Kdo ví, to je tak bezvýrazné, že mě ani nenapadá žádná nevtipná věc, ke kterému bych ho přirovnal. Tohle střídání tří studií je špatné, přitom se občas objeví zajímavé debaty i zajímaví hosté, jenže co je to platné, když každé studio dělá Tečku zcela jinak a ne natolik dobře, aby mi bylo jedno, které studio vysílá (to pražské většinou vypínám hned, například, u dalších záleží na hostech), nebo nedejbože abych si aktivně zjišťoval, kdy které studio bude vysílat a s kým. Anděl zůstal neporažen a drze se směje odkud si ze svého doupěte.(28.6.2014)