• tuntavala
  *

  Umele.(24.11.2014)

 • miawallacova
  *

  kontroverzní Romský díl by už opravdu vrchol. Čokyny mám ráda a Adélu taky, ale tohle byl vrchol. Celé špatné. Tohle se nedělá!(27.5.2014)

 • sheldonka.
  ***

  Když jsem občas v pátek v noci doma a nemám co dělat, zapnu si tento pořad a většinou u něj vydržím až do konce. Lenny je příjemná moderátorka a vždy skvěle odlehčuje atmosféru. Navíc mě baví poslouchat nové neznámé kapely a díky této talk-show už jsem pár dobrých objevila.(24.2.2014)

 • Tom_Lachtan
  **

  Tvařme se alternativně, řekli si v Brněnském studiu a tvářili se jako pudlík s řetězem kolem krku vrčící na zlenivělo dogu. Ignorujme cokoliv, co nemá něco společného s třemi vykřičníky, řekli si v Ostravském studiu a tak si děvčata a chlapci zazdili šanci být tím nejlepším na tečce. A co na to Pražské studio? Kdo ví, to je tak bezvýrazné, že mě ani nenapadá žádná nevtipná věc, ke kterému bych ho přirovnal. Tohle střídání tří studií je špatné, přitom se občas objeví zajímavé debaty i zajímaví hosté, jenže co je to platné, když každé studio dělá Tečku zcela jinak a ne natolik dobře, aby mi bylo jedno, které studio vysílá (to pražské většinou vypínám hned, například, u dalších záleží na hostech), nebo nedejbože abych si aktivně zjišťoval, kdy které studio bude vysílat a s kým. Anděl zůstal neporažen a drze se směje odkud si ze svého doupěte.(28.6.2014)

 • ..Lucas..
  ***

  Pohodový páteční pokec se sympatickou moderátorkou Lenny.(18.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace