• Flakotaso

Kdyby to pokaždé moderovali Martin Dušek a Adéla Elbel, tak si nenechám ujít ani jeden díl! :) Škoda, že ojedinělý a osvěžující výstřik nekorektnosti a rýpání byl klasicky udušen hned v zárodku...každopádně je skoro zázrak, že se v dnešní době ještě něco takového vůbec dostalo do vysílání.(27.5.2014)

Když jsem občas v pátek v noci doma a nemám co dělat, zapnu si tento pořad a většinou u něj vydržím až do konce. Lenny je příjemná moderátorka a vždy skvěle odlehčuje atmosféru. Navíc mě baví poslouchat nové neznámé kapely a díky této talk-show už jsem pár dobrých objevila.(24.2.2014)

• tuntavala

Umele.(24.11.2014)

Za ten díl s Vanessou! 3*(28.12.2013)

• igi B.

Až se mi chce zafňukat - "...zlatej Anděl!" . . . A víc nic. Každopádně jakási Lenny Trčková (to je ta >vyartěná< pipina, co si vytáčela ty internety telefönem když si fönovala hlavu - viz blablabla z 11.10. - a docela by mě i zajímalo, co ví o muzice a všech těch kulturních protagonistech vůbec, kteréžto se zde snaží moderovat, například ten jazz ji zjevně nebaví... - nepochybně v čé tečce veřejnostádní "výběrové řízení" roku, doufejme že má kolem sebe mraky vytrendovaných poradců!) si zjevně polepšila, no uvidíme co do roka a do dne... Já teda rači budu chodit v pátek na pitek na pivo. Do rocku. Do dna. Tečka. - - - - - (Sledovány první pátky za nudy v Brně z důvodu dechové choroby, hodnocení po šesté části 15., komentář zde odzívnutý jako druhý - 14.10.2013)(14.10.2013)