• Flakotaso

Kdyby to pokaždé moderovali Martin Dušek a Adéla Elbel, tak si nenechám ujít ani jeden díl! :) Škoda, že ojedinělý a osvěžující výstřik nekorektnosti a rýpání byl klasicky udušen hned v zárodku...každopádně je skoro zázrak, že se v dnešní době ještě něco takového vůbec dostalo do vysílání.(27.5.2014)

• igi B.

Až se mi chce zafňukat - "...zlatej Anděl!" . . . A víc nic. Každopádně jakási Lenny Trčková (to je ta >vyartěná< pipina, co si vytáčela ty internety telefönem když si fönovala hlavu - viz blablabla z 11.10. - a docela by mě i zajímalo, co ví o muzice a všech těch kulturních protagonistech vůbec, kteréžto se zde snaží moderovat, například ten jazz ji zjevně nebaví... - nepochybně v čé tečce veřejnostádní "výběrové řízení" roku, doufejme že má kolem sebe mraky vytrendovaných poradců!) si zjevně polepšila, no uvidíme co do roka a do dne... Já teda rači budu chodit v pátek na pitek na pivo. Do rocku. Do dna. Tečka. - - - - - (Sledovány první pátky za nudy v Brně z důvodu dechové choroby, hodnocení po šesté části 15., komentář zde odzívnutý jako druhý - 14.10.2013)(14.10.2013)

Pohodový páteční pokec se sympatickou moderátorkou Lenny.(18.9.2013)

Je to nuda, ale aspoň to svými občasnými kontroverzemi trochu nabourává ty stojatý vody českých televizí, proud jejich hyperkorektní "zábavy" a normalizující přístup k ukazování světa.(11.3.2014)

• Tom_Lachtan

Tvařme se alternativně, řekli si v Brněnském studiu a tvářili se jako pudlík s řetězem kolem krku vrčící na zlenivělo dogu. Ignorujme cokoliv, co nemá něco společného s třemi vykřičníky, řekli si v Ostravském studiu a tak si děvčata a chlapci zazdili šanci být tím nejlepším na tečce. A co na to Pražské studio? Kdo ví, to je tak bezvýrazné, že mě ani nenapadá žádná nevtipná věc, ke kterému bych ho přirovnal. Tohle střídání tří studií je špatné, přitom se občas objeví zajímavé debaty i zajímaví hosté, jenže co je to platné, když každé studio dělá Tečku zcela jinak a ne natolik dobře, aby mi bylo jedno, které studio vysílá (to pražské většinou vypínám hned, například, u dalších záleží na hostech), nebo nedejbože abych si aktivně zjišťoval, kdy které studio bude vysílat a s kým. Anděl zůstal neporažen a drze se směje odkud si ze svého doupěte.(28.6.2014)