• Trolejbus
  ***

  Za ten díl s Vanessou! 3*(28.12.2013)

 • tuntavala
  *

  Umele.(24.11.2014)

 • igi B.
  *

  Až se mi chce zafňukat - "...zlatej Anděl!" . . . A víc nic. Každopádně jakási Lenny Trčková (to je ta >vyartěná< pipina, co si vytáčela ty internety telefönem když si fönovala hlavu - viz blablabla z 11.10. - a docela by mě i zajímalo, co ví o muzice a všech těch kulturních protagonistech vůbec, kteréžto se zde snaží moderovat, například ten jazz ji zjevně nebaví... - nepochybně v čé tečce veřejnostádní "výběrové řízení" roku, doufejme že má kolem sebe mraky vytrendovaných poradců!) si zjevně polepšila, no uvidíme co do roka a do dne... Já teda rači budu chodit v pátek na pitek na pivo. Do rocku. Do dna. Tečka. - - - - - (Sledovány první pátky za nudy v Brně z důvodu dechové choroby, hodnocení po šesté části 15., komentář zde odzívnutý jako druhý - 14.10.2013)(14.10.2013)

 • sheldonka.
  ***

  Když jsem občas v pátek v noci doma a nemám co dělat, zapnu si tento pořad a většinou u něj vydržím až do konce. Lenny je příjemná moderátorka a vždy skvěle odlehčuje atmosféru. Navíc mě baví poslouchat nové neznámé kapely a díky této talk-show už jsem pár dobrých objevila.(24.2.2014)

 • lubospoti
  **

  Jen velmi výjimečně se autorům podaří pozvat opravdu zajímavého interpreta nebo hosta. Pořad na mě působí, že se snaží být "alternativní", ale ve skutečnosti je to pouze póza.(12.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace