• ..Lucas..
  ***

  Pohodový páteční pokec se sympatickou moderátorkou Lenny.(18.9.2013)

 • miawallacova
  *

  kontroverzní Romský díl by už opravdu vrchol. Čokyny mám ráda a Adélu taky, ale tohle byl vrchol. Celé špatné. Tohle se nedělá!(27.5.2014)

 • lubospoti
  **

  Jen velmi výjimečně se autorům podaří pozvat opravdu zajímavého interpreta nebo hosta. Pořad na mě působí, že se snaží být "alternativní", ale ve skutečnosti je to pouze póza.(12.1.2014)

 • igi B.
  *

  Až se mi chce zafňukat - "...zlatej Anděl!" . . . A víc nic. Každopádně jakási Lenny Trčková (to je ta >vyartěná< pipina, co si vytáčela ty internety telefönem když si fönovala hlavu - viz blablabla z 11.10. - a docela by mě i zajímalo, co ví o muzice a všech těch kulturních protagonistech vůbec, kteréžto se zde snaží moderovat, například ten jazz ji zjevně nebaví... - nepochybně v čé tečce veřejnostádní "výběrové řízení" roku, doufejme že má kolem sebe mraky vytrendovaných poradců!) si zjevně polepšila, no uvidíme co do roka a do dne... Já teda rači budu chodit v pátek na pitek na pivo. Do rocku. Do dna. Tečka. - - - - - (Sledovány první pátky za nudy v Brně z důvodu dechové choroby, hodnocení po šesté části 15., komentář zde odzívnutý jako druhý - 14.10.2013)(14.10.2013)

 • Burdock
  ***

  Je to nuda, ale aspoň to svými občasnými kontroverzemi trochu nabourává ty stojatý vody českých televizí, proud jejich hyperkorektní "zábavy" a normalizující přístup k ukazování světa.(11.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace