poster

Captain America

 • Slovensko

  Kapitán Amerika

Akční

USA / Jugoslávie, 1990, 97 min

 • klerik

  Zasmial som sa... a o chvíľu zaspal...(7.6.2009)

 • JohnnyD
  odpad!

  Ideálny návod na to, ako urobiť z kultového komiksu totálne sračkový film - po piatich minútach pošlite hlavného záporáka na plastiku, kde stratí svoj kultový image a hlavného hrdinu vyzlečte na skoro celý film z kostýmu. A odpad je na svete!(27.6.2012)

 • J.Connor
  ****

  Captain je jedno z těch ulítlejších béček, navíc má bohužel ambice, což mu podkopává nohy ještě víc a vše pak završuje otřesný český dabink. Byla to ovšem jedna z prvních originálních VHS, které jsem vlastnil a jako fanoušek Marvelu jsem tento film coby robě sjel snad 30x. Doktorko Vassery, připravte lasery! Před filmem upoutávky na post-apo ETERNAL FIST a nikitovský akčňák CRAZY JOE.(25.6.2006)

 • KarelR
  *

  Jedna hvězda za amerického prezidenta v podání Ronnyho Coxe, který je vedle modrého postrachu za ultimátního borce. Jinak Pyuna podezřívám z toho, že natočil velkolepé jugoslávské porno, ve kterém se vesele pobíhá po amerických předměstích, "kanadských" lesích a "italských" zříceninách. A nakárovaní producenti mu z toho vystříhali všechen sex s tím, že se to pokusí prodat jako regulérní comicsovou adaptaci. Auč...(1.4.2011)

 • Slasher
  ***

  Těšte se na něj jako na hodně špatný film a on vás nezklame!(16.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace