poster

Captain America

 • Slovensko

  Kapitán Amerika

Akční

USA / Jugoslávie, 1990, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik

  Zasmial som sa... a o chvíľu zaspal...(7.6.2009)

 • choze
  *

  Tady se nejspíš - stejně jako u pozdější FANTASTIC FOUR z devadesátéhočtvrtého - točilo jen aby nepropadla autorská práva na postavu nebo to tak aspoň vypadá. Jeden z nejstarších a nejslavnějších komiksových superhrdinů by si zasloužil podstatně dražší a lepší biják, ale když se za kamerou sešli dvě béčkařské legendy Menahem Golan (který krátce předtím vyprodukoval úděsného SUPERMANA IV) a Albert Puyn, není se čemu divit. Tedy ne že by neměli na kontě pár koukatelných filmů... No jo, Marvel měl se svými hrdiny až do BLADEA v devadesátémsedmém na stříbrném plátně smůlu a konkrétně CAPTAIN AMERICA se dočkal jen omezeného uvedení do světových kin, ale paradoxně neběžel v kinech amerických. Aspoň je to krásně naivní a úsměvné, plus se tu hned zkraje mučí malý kluk a superhrdina je hned po své první akci odlifrován na půl století k ledu. Jen ta Rudá lebka je rudá pouze chvilku a po zbytek filmu působí jako nějaký zlobivý důchodce.(6.10.2010)

 • J.Connor
  ****

  Captain je jedno z těch ulítlejších béček, navíc má bohužel ambice, což mu podkopává nohy ještě víc a vše pak završuje otřesný český dabink. Byla to ovšem jedna z prvních originálních VHS, které jsem vlastnil a jako fanoušek Marvelu jsem tento film coby robě sjel snad 30x. Doktorko Vassery, připravte lasery! Před filmem upoutávky na post-apo ETERNAL FIST a nikitovský akčňák CRAZY JOE.(25.6.2006)

 • Slasher
  ***

  Těšte se na něj jako na hodně špatný film a on vás nezklame!(16.8.2011)

 • Hellboy
  **

  Hrozně sestříhaný hrozně natočený hrozně zrežírovaný scény. Odesjpá to docela, ale člověk se tomu ani nemůže moc zasmát. Televizní vzhled a béčko ve všech ohledech. Jo a Captain vypadá jako Chandler:D Vůbec nemá sportovní postavu, neuvěřitelný...:) 30%(22.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace