poster

Captain America

 • Slovensko

  Kapitán Amerika

Akční

USA / Jugoslávie, 1990, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  *

  Jedna hvězda za amerického prezidenta v podání Ronnyho Coxe, který je vedle modrého postrachu za ultimátního borce. Jinak Pyuna podezřívám z toho, že natočil velkolepé jugoslávské porno, ve kterém se vesele pobíhá po amerických předměstích, "kanadských" lesích a "italských" zříceninách. A nakárovaní producenti mu z toho vystříhali všechen sex s tím, že se to pokusí prodat jako regulérní comicsovou adaptaci. Auč...(1.4.2011)

 • Terva
  odpad!

  Nechtěl jsem tomu věřit, ale tohle je opracdu otřes.(26.3.2012)

 • Hellboy
  **

  Hrozně sestříhaný hrozně natočený hrozně zrežírovaný scény. Odesjpá to docela, ale člověk se tomu ani nemůže moc zasmát. Televizní vzhled a béčko ve všech ohledech. Jo a Captain vypadá jako Chandler:D Vůbec nemá sportovní postavu, neuvěřitelný...:) 30%(22.3.2009)

 • J.Connor
  ****

  Captain je jedno z těch ulítlejších béček, navíc má bohužel ambice, což mu podkopává nohy ještě víc a vše pak završuje otřesný český dabink. Byla to ovšem jedna z prvních originálních VHS, které jsem vlastnil a jako fanoušek Marvelu jsem tento film coby robě sjel snad 30x. Doktorko Vassery, připravte lasery! Před filmem upoutávky na post-apo ETERNAL FIST a nikitovský akčňák CRAZY JOE.(25.6.2006)

 • Slasher
  ***

  Těšte se na něj jako na hodně špatný film a on vás nezklame!(16.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace