poster

Captain America

 • Slovensko

  Kapitán Amerika

Akční

USA / Jugoslávie, 1990, 97 min

 • nash.
  *

  Tragický pokus zfilmovat jeden z nejslavnějších a největších amerických comicsů...(1.7.2004)

 • mandes
  odpad!

  definitívne najhorší film na svete(15.12.2006)

 • M.Macho
  odpad!

  Skutečně transcendentní zážitek! Hodinu a půl čekání na závěrečný souboj je vyplněný řadou nesmyslných, špatně napsaných a toporně zahraných dialogů. Kde jsou ty doby, kdy blondýny byly zásadně kladné a brunety záporné postavy a bylo jedno, jestli průstřel krvácí a prezidenti chodili učesaní i když byli zdrogování. Kde jsou ty doby, kdy prezidenti dávali levý hák urostlým mladíkům s beretami a bodří hrdinové zlikvidovali bombu tím, že shodí špatně namaskovaného mutanta ze skály. Kdo ty doby hledá - chce vidět Kapitána Ameriku. Nepovedený Wolfenstein s dost špatnou italskou detektivkou a o to horším konspiračním dramatem. Jediné, na co se dalo koukat byly exteriéry - a i ty dokázaly vytvářel pocit napětí, jak je jich pro takový skvost škoda.(5.7.2013)

 • klerik

  Zasmial som sa... a o chvíľu zaspal...(7.6.2009)

 • KarelR
  *

  Jedna hvězda za amerického prezidenta v podání Ronnyho Coxe, který je vedle modrého postrachu za ultimátního borce. Jinak Pyuna podezřívám z toho, že natočil velkolepé jugoslávské porno, ve kterém se vesele pobíhá po amerických předměstích, "kanadských" lesích a "italských" zříceninách. A nakárovaní producenti mu z toho vystříhali všechen sex s tím, že se to pokusí prodat jako regulérní comicsovou adaptaci. Auč...(1.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace