Během soudního procesu zmizí korunní svědek vraždy, kterou má na svědomí drogový boss Lorca. Red zjistí, že svědek už je dávno mrtvý, protože se o něj postaral nájemný zabiják Čistič. Ten své oběti nechá rozleptat kyselinou a navždy je tak nechá zmizet. Shodou okolností je i tento muž na Redově černé listině. Red s Liz a Resslerem využijí drogového bosse Lorcu, aby našli Čističe. Ten jim dá kontakt výměnou za to, že bude mít možnost beztrestně uprchnout ze země. Čistič však zaútočí dřív, unese Liz a chystá se ji zabít. (TV Fanda)

Jara.Cimrman.jr

"Udržuji zdání, že jsem zločinec. Jakmile jím přestanu být, budu Vám k ničemu." Reddington versus likvidátor specifického odpadu, tak to nebyl špatný souboj, ale než to Reddingtona začalo zajímat, tak tomu agenti u soudu nasadili korunu. Měl jsem totiž dojem, že všichni propadli z logiky, pak dostali lopatou přes kedlubnu a nakonec je přejel zahradní traktůrek. Alespoň finále jsem si s Reddingtonem užil, což mě trošku děsí, protože sklony k rozpouštění lidí jsem u sebe dříve nepozoroval. ()