Red je v Kamerunu, kde se snaží zjistit jména lidí, které Berlin najal, aby ho našli. Dozví se, že jedním z nich je jakýsi lord Baltimore, který pomocí analýzy dat z internetu dokáže najít i zdánlivě ztracené osoby. Agent Aram se ho snaží identifikovat tak, že sleduje neobvyklé pohyby na účtech specialistů velkých datových firem, a narazí přitom na Rowan Millsovou. Ta při výslechu jakékoli napojení na nelegální aktivity odmítá. Ukáže se ale, že pochází z dvojčat a existuje možnost, že její údajně mrtvá sestra Nora stále žije. Aram další analýzou nalezených dat zjistí, že Berlin nehledá Reda, ale nějakou ženu. Situace se vyjasní, když Berlin unese Reddingtonovu bývalou manželku Naomi. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Znají Vaše zvyky, banky i obchody, prášky, které polykáte, muže a ženy, se kterými spíte. Každá tato informace má pro někoho nějakou cenu." Já to věděl, že Google bonzuje, ale nikdo mi to dosud takto souhrnně nepopsal. Takže až budu na útěku, tak se odpojím od sítě a už mě FBI nikdy nenajde. To samozřejmě neplatí pro mou ženu, sociálku a finančák, protože ti mě najdou vždycky. Nicméně vstup do druhé série považuju za velmi dobrý. Zaujal mě zejména Redův klid, když ho uneslo předpubertální komando opičáků nebo ta "něžnější" část Mossadu, ale taky rozdvojený Lord Baltimore a Ressler na útěku před psycholožkou stáli za to. ()