• Eleanor05

Takhle si Američani představují počátky novověku na Francouzském královském dvoře. Marie Stuartovna je poloviční černoška s hnědýma očima přes půl obličeje a její nápadník vypadá jako Edward z Twilight ságy. Vlastně je to svým způsobem jako Twilight sága ve všech ohledech, jen toto se snaží náctiletým nanynkám namluvit, že jde o historický seriál...(20.7.2015)

Nechápu nízké hodnocení. Jediné, co mě nebavilo, tak byl ten milostný trojúhelnik, ale vyřešili ho docela rychle, a potom kvalita stoupá a stoupá.(27.7.2014)

• McClane

Hodnocení pilotu: Milostnej mnohoúhelník mezi (tentokrát královskejma) teenagerama, bubáci a tajemnej les hned vedle sídla francouzskejch králů. Jo a Nostradamus. Are you fucking serious?! 20%.(30.12.2013)

Historie mě nikdy moc nebavila, takže na nějaké prznění dějin si stěžovat nemůžu. Chvíli mi ale trvalo, než jsem se smířila s tím né-moc-dobovým vzhledem, s moderní hudbou atd.. Ale! Má to fajn zvraty, obraty, převraty :-D Na herecké obsazení si nemůžu stěžovat, všechny dějové linky jsou zajímavé, skvěle to odsýpá a baví, plus... Bash. Bože, hormony řádí.(7.3.2014)

• KevSpa

CW tentokrát znásilňuje historii. To vezmete hezký mladý tvářičky, navléknete je do kostýmů, necháte je pobíhat po francouzském královském dvoře a pustíte jim k tomu moderní hudbu. Na pozadí historických událostí a života mladičké skotské královny Marie Stuartovny, která se má provdat za francouzského prince Francise, ale tahle omladina řeší víceméně totéž, co v jiných teen seriálech od CW, tedy "vztahy". I když samozřejmě dojde i na intriky a něco vzdáleně připomínající politiku. Mary vypadá ještě jako docela normální milá holka, ale ta její parta komorných-dilinek je na odstřel. A pak se divme, že ta dnešní mládež má úplně mizerný vkus (o vzdělání ani nemluvě), když jim cpou do hlavy takový líbivý tuposti. Kde tohle skončí? Pilot - 20%(13.11.2013)