Zhlédnuty 4 epizody. Slušné, ale pokračovat až do 22. dílu pro mě asi nemožné..(23.9.2014)

Jůů, CW mi vrací GG, akorát v jiném století!!! :)) Moje historické já občas popláče, ale co, lepší aby mládež měla Marii Stuartovnu za černovlasou kočku, než za paní x z učebnice dějepisu. Občas jsou dialogy úsměvné (konkuruje jim i "Ach Žofréé"), ale děj je i přesto napínavý a přitažlivý. Koho baví intriky, pletichy a politika, ted se vyžije. Uvidíme, jak dopadne první série, po 7. dílu zatím 3*.(10.12.2013)

• wafc

Typičo, tak tohle je patetičtější jak profil KevSpy.(13.7.2016)

Nechápu nízké hodnocení. Jediné, co mě nebavilo, tak byl ten milostný trojúhelnik, ale vyřešili ho docela rychle, a potom kvalita stoupá a stoupá.(27.7.2014)

Historie upravena po vzoru komerce. A víte co, vůbec mi to nevadí. Chcete realitu, pusťte si Tudorovce, chcete krev, prosím, Hra o trůny ... chcete si odpočinout u Mladí a neklidní za dob Stuartovců? Here we go. Popravdě nehistoričnost kostýmů mi vůbec nevadí (až na bílé svatební šaty), ale opravdu mě udivuje rozdíl v českém a americkém hodnocení. CSFD 62% IMDB 7,7/10(23.1.2015)