Osud Nomi (Jamie Clayton), která je stále uvězněna v nemocnici, se již zdá nevyhnutelný i přes snahy Amanity (Freema Agyeman). Capheus (Aml Ameen) a Wolfgang (Max Riemelt) se každý ve své zemi dostanou do problémů s gangstery a Sun (Doo-na Bae) čelí v Korei velmi těžkému rozhodnutí. (hansel97)

Anderton

Réžie sa ujíma Tom Tykwer a popravde žiadnu zmenu ani nebadať. Toto autorské trio to už má spolu odskúšané od Atlasu mrakov a skvele spolupracujú. Možno až v tomto dieli cítiť tú skutočnú silu previazanosti jednotlivých postáv, čo sa prejaví najmä v závere, kde je tá pomoc doslova hmatateľná a ide tu takmer až o život. Úroveň seriálu je zatiaľ veľmi konštantná, osobne ale dúfam, že smerom k záveru série pôjde kvalita ešte vyššie. Som rád, že poriadny priestor dostala aj kórejská línia, možno aj preto, že totožná herečka a jej dejová línia v Lost ma taktiež veľmi bavili. ()

Necrotongue

Čtvrtá epizoda byla velmi podobná předchozímu dílu. Děj byl poměrně zajímavý, tvůrcům se podařilo přiblížit mi postavu Sun Bak a opět mě potěšilo silnější propojení celé Osmičky. Navíc jsem se docela slušně pobavil u dohadování podrobností indického svatebního obřadu. ()

johnsnow

Opäť hutná epizóda, pozrieme sa trošku do minulosti Kórejky, v súčasnosti musí dať hlavu na klát aby sejvla jeblého brata, černoch dostane ponuku aká sa neodmieta, Indka zistí, že chrám kam sa chodí modliť chce jej nastávajúci so svokrom zničiť (z toho bude ešte prdel), Mexičan si pokecá s bývalým jeho krytia (čakal som, že sa pobijú) a v závere sa všetci prepoja a spievajú fajn song. Hej a policajt si pokecá s "Peržanom" a využije schopnosť aby pomohol zachrániť Nomi, tentokrát definitívne. A keďže nášho "Peržana" kamsi zobrali, predpokladám, že v ďalšej časti sa objaví náš brejlatý záporák, lebo zatiaľ tu mal doslova, že cameo. ()