Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ***

  Mne to celkom sadlo narozdiel od väčšiny hodnotiacich, ale nebyť tam tých anjelov s trápnymi kecami a celým vystupovaním, mohla to byť veľmi dobrá dráma za 4 hviezdičky u mňa.(4.3.2015)

 • juta
  ****

  Na tento film jsem vyhrál lístky do kina, ale nijak zvlášť jsem se na něj netěšil, protože nemá moc dobré hodnocení, recenze byly špatné, je český a trailer mě vůbec nezaujal. Přesto jsem mu dal šanci a nakonec příjemně překvapil. Opravdu se to Alici povedlo. Je to drama, které má pár velmi dobrých záblesků povedeného humoru a příběh, který směřuje k nevyhnutelnému, jednoduše akceptujete a nevadí vám. Překvapení to tedy rozhodně bylo a ta hudba byla na české poměry bombastická.(17.10.2014)

 • Rosalinda
  ***

  Nejlepší na celém filmu byla pro mne prostě a jednoduše hudba. Mému uchu k tomu celému prostě perfektně sedla a celý film o trošku pozvedla; v mém případě o půl hvězdičky. Další půlka za obsazení a téměř dokonalé herecké výkony.(3.1.2016)

 • Martpod
  **

  Klasicky nepřekvapivý Viewegh, který se příjemně tváří, ale smyslu moc nepobral.(1.10.2014)

 • penylane
  *****

  Film jsem viděla před půl rokem jako testovací divák a dnes znovu a líbí se mi víc a víc. Brilantní působivá hudba, skvělé herecké výkony. Velké plus mají scény, kde andělé zastavují čas. Nápadité, ze života, místy úsměvné. Opět odcházím s kina s velkým zážitkem.(7.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace