Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tatanapope
  **

  Jednoduchý příběh o tom jak andělé pracují na zemi a jdou si pro ty, co je čeká konec. Pojetí trochu podivné andělé v moderním stylu s tabletem v ruce a v kožené bundě mě prostě opravdu nebavili, jinak to bylo núďo a to je tak asi všechno. Viděno v rámci Seznamte se s.../ Michal Vieweg(25.3.2016)

 • janytips
  **

  No to se nepovedlo teda, ztráta času Alice...(28.11.2014)

 • sochoking
  ***

  Mne to celkom sadlo narozdiel od väčšiny hodnotiacich, ale nebyť tam tých anjelov s trápnymi kecami a celým vystupovaním, mohla to byť veľmi dobrá dráma za 4 hviezdičky u mňa.(4.3.2015)

 • mchnk
  ***

  Přecivilizovaní andělé řeší všední problémy přecivilizovaných pražáků. Osobně si film s takto silně nadpozemskou tématikou představuji...no, asi o 180° jinak, ale Michal Viewegh, Alice Nellis a nakonec i já, nepochybně chápeme, že konzumní publikum jednadvacátého století potřebuje své, v čemž mě utvrzují i berličky v podobě laciného humoru, který mi ničil, sice předem vyzrazené, ale výborně odvyprávěné a opět precizně zrežírované dramatické osudy, což dopomohlo k mému hodnocení a nebýt Kronerové, Polívky, Bydžovské a Javorského, kdo ví, jak by to s mými hvězdičkami nakonec dopadlo.(3.1.2016)

 • eLeR
  ****

  Pozor na tých anjelov, ak vám totiž nejakých pridelia, tak vám vidia do hlavy, neustále sú pri vás a v konečnom dôsledku nič nezmôžu ... snáď len nejaké zjavenia a vnuknutia. A film? ... myslím, že Alice si odviedla svoju robotu dobre. A nejaké posolstvo? ... ŠŤASTIE JE ČAS! Videné v rámci Challenge Tour 2015 : 30 dní so svetovou kinematografiou vol. 3(11.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace