Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martpod
  **

  Klasicky nepřekvapivý Viewegh, který se příjemně tváří, ale smyslu moc nepobral.(1.10.2014)

 • swamp
  ***

  Na začátku velká spousta postav, ve kterých má člověk trochu zmatek. V průběhu nekonzistentní překlenování mezi dramatem a trpčí komedií. Místy nekvalitní herecké výkony (Labuda, Javorský, Polívka, Bydžovská a Melíšková OK). Závěrečná "hluboká" pointa ve smyslu 'všechno zlé je k něčemu dobré'. Takoví jsou Andělé všedního dne (dodal bych 's iPadem') - film, který se snaží pohladit na duši - nebo tak něco. Na Alici Nellis trochu plytké... řekl bych. Snímek vhodný pro zpříjemnění víkendového večera, ničím neurazí, ale rozhodně diváka nedonutí nijak zvlášť hloubat.(8.10.2014)

 • Big Bear
  **

  Filmy, kde se pohybují nadpřirozené bytosti ve formě andělů, průvodců či dokonce sama smrt atd.. mám rád. Proto jsem se na tohle dílko Alice Nellis těšil. Dokonce jsem si říkal, že díky andělům by mi mohlo být lépe stravitelným. Pro mně jsou filmy Alice Nellis něco jako filmy v polštině. Většině děje a díky i příbuznému jazyku sice člověk filmu rozumí, přesto je v tom cosi co prostě neprojde... Andělé všedního dne byli zvláštní. Začátek byl fajn i jejich rozprava o tomto století. Čtveřice bytostí nás seznámila s kupou postav, přičemž nám bylo sděleno kdo za jak dlouho zemře a proč. Jejich úkolem bylo pokusit se douspořádat jejich životy a splnit jim nesplněné sny před jejich odchodem. No nebudu vás napínat, jeden z hrdinů nikdy nezažil orální sex a tak se andělé ! pokusí mu toto v posledních hodinách nějak zajistit pomocí různých vnuknutí atd.. lidem, kteří se pohybují kolem odcházejícího... Rovnou říkám, že andělé a orální sex mi prostě nejdou do sebe a to se nepovažuji za nějakého upnutého stydlivku. Andělé navíc v půlce filmu ( Dyk) začnou pochybovat o svém poslání a o svých nadřízených což mi už úplně přišlo mimo. Film mohl fungovat dobře i bez andělů, kteří tam spíše rušili. Skvělá byla Melíšková (ale to už vím dávno) a skvělej byl i Bolek, který když ze sebe nedělá idiota na farmě, tak ty ryze lidské role stále ještě umí skvěle. Za mně je to jen za dvě karty s anděly. * *(13.4.2015)

 • janytips
  **

  No to se nepovedlo teda, ztráta času Alice...(28.11.2014)

 • harfuska
  *****

  Keď sa na začiatku zjavila uletená štvorica anjelov, cítila som, že to nedopadne dobre.. Vyzerali ako cirkusoví uprchlíci, ale svoje poslanie splnili výborne. Aj keď na nás v úvode vyblafli, ako sa to celé skončí, stále som dumala nad tým – ako? prečo? Svižné tempo odhaľovania príbehov jednotlivých zúčastnených ma udržovalo v strehu. Skvelá ♪ hudba ♪ dotvárala tragickú atmosféru a pohľad na hodiny vo mne vyvolávali strest z blížiaceho sa konca.. Potešili ma zábavné momenty – ako rýchla jazda v krásnom aute s dvoma ♀ hezounama ♀ (vtedy som si priala sedieť s nimi na zadnom sedadle), alebo Dyk ako dlhovlasý anjel. Posledné momenty filmu som priam pretrpela, čakala som nejaký zvrat ! Takto sa to predsa nemože skončiť…! Prečo tí anjeli niečo nevymyslia…? Všetko ale má svoj zmysel. Takto to proste skončiť malo.. a je to tak dobre!(25.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace